Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rabin i biskup spotkali się w Lublinie. Ukazał się artykuł nawołujący do morderstwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2019 r. o 08:41 Powrót do artykułu
Warto wspomnieć, że prekursorem mowy nienawiści w Polsce jest niejaki Stefan N. , czołowy działacz PO, obecnie wypożyczony do PSL. Warto też zwrócić uwagę na sposób mówienia i treść tego, co wypowiada Jerzy O. ten od wyręczania Ministerstwa Zdrowia i NFZ. Wiem, zaraz mnie jego armia zaatakuje, ale spróbujcie bez emocji odnieść się do tematu. Chwila refleksji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla równowagi napisz coś o Kryśce P., Jarku K., Rysiu T., Zbysiu Z., Beatce M., Mariuszku B., Antosiu M., Dominiku T. i im podobnych... Tak bez emocji, ale z chwilą refleksji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł akurat dziś opublikowany. Po co? Nawałnica trwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda niestety na to ,że , przepraszam za myśl, ta śmierć komus była potrzebna. To widać i słychać. Może jednak argumenty i program!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A;E ŻENADA....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ACTA 2 się zbliżą. Dziś protesty w całej Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wielu ludzi myślących że są prawdziwymi Polakami i prawdziwymi katolikami są z gruntu  rzeczy mściwi nietolerncyjni i siejący wokół siebie jad nienawiści i ksenofobii. Trudno będzie przywrócić ich do społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za artystyczną zbiórkę funduszy na zabicie pewnego polityka przeprowadzaną przez parę lat, obsada Teatru Powszechnego w Wwie powinna stanąć przed sądem. Bezrefleksyjni artyści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu tych Albanczyków zabito w Lublinie, by wyzywać Polakow od nazistow w Parlamencie Europejskim? I kto kogo tu nienawidzi. A propos mam przyjaciela Albańczyka w Niemczech, który zawsze życzy mi frohe Weihnachten, czy to śnieg, czy to palące letnie słońce. Ma sentyment do Polski i Polaków, bo jako jeden z nielicznych państw uznaliśmy niepodległość Kosowa. Czego nie można powiedzieć o Niemczech. Może o tym porozmawiajmy? Kto kogo bardziej nienawidzi. U nas takie incydentalne przypadki są miesiącami napiętnowane. A zgadnijcie co robią w Niemczech? To samo co przy zgłoszeniu ukradzionych kołpaków. "Przestań pan zawracać głowę."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ukrainiec wielokrotnie wygrażający Polakom drugim Wołyniem wypuszczony przez lubelski/polski sąd (sędzina Pani Komsta) z karą 300 zł! ot sprawiedliwość polskich sądów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, w nawiązaniu do podjętej przed rokiem w USA ustawie 447 dotyczącej zwrotu bezspadkowego mienia żydow organizacjom syjonistycznych satanistów podszywających się pod żydów, wg której mamy zwrócić 300 miliardów dolarów, czy było to przedmiotem rozmów rabina z biskupem? i kolejne pytanie czy mówienie o tej bandyckiej złodziejsiej ustawie wpisują się w mowę nienawiści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Portale typu gazetawarszawska.com powinny byc nadzorowane przez policje..."DZIENNIKARZ"(o ile mozna go tak nazwać) wypisujacy takie rzeczy powinien mieć odbierane prawo do wyjkonywania zawodu na lat 10.Jezeli nie bedzie sie stosował...kara pieniężna regulowana na zasadzie...5krotna srednia krajowa i wzwyż...do 100 tys.zł.Nic tak nie boli jak strata pieniedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle dziennikarze szwabscy z DW chcą Polakom przyprawić gębe rasistów i jakichś tam fobów ,żałosne to i głupie,z tego co wiem ,żydzi w swych tzw swietych ksiązkach mają takie rasistowsie i antygoyowskie zapisy ,że sie w pale nie mieści,że lewactwo ich nie oskarżyło o wszystko,chyba nie ma tu przypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOJ..syjonistyczni satanisci podszywajacy się pod Żydów?Naprawde?Z ktorego szpitala psychiatrycznego Cie wypuscili?Musiałeś brać bardzo silne leki,że tak Ci mózg przeorało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwabscy...lewactwo...naprawde jesteś milujacym blizniego swego Polakiem :-) :-) :-) :-) Zydzi maja w soich swietych ksiegach...:-) jest tylko jedna i pewnie nawet nie przeczytales z niej nawet jednego zdania...tak jak nie przeczytales Koranu itp.Powinieneś być dumny z siebie :-) rasowy prawicowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tylko wygrażał ...nikogo nie pobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie lubelski radny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwabscy...lewactwo...naprawde jesteś milujacym blizniego swego Polakiem :-) :-) :-) :-) Zydzi maja w soich swietych ksiegach...:-) jest tylko jedna i pewnie nawet nie przeczytales z niej nawet jednego zdania...tak jak nie przeczytales Koranu itp.Powinieneś być dumny z siebie :-) rasowy prawicowiec.
 a kto ci powiedział jełopku że ja coś mam z jakimiś bliżej nieokreślonymi bliznimi? zdurniałeś ?,ja nikogo nie lubie,a, coś tam jednak czytałem i sie tu gimbusie nie wymałpiaj ,sam widać w d.. byłeś i g...  widziałeś ,lepiej sam przystap do tej ciekawej lektury, zakazu póki co nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, w nawiązaniu do podjętej przed rokiem w USA ustawie 447 dotyczącej zwrotu bezspadkowego mienia żydow organizacjom syjonistycznych satanistów podszywających się pod żydów, wg której mamy zwrócić 300 miliardów dolarów, czy było to przedmiotem rozmów rabina z biskupem? i kolejne pytanie czy mówienie o tej bandyckiej złodziejsiej ustawie wpisują się w mowę nienawiści?
 uważają soroszaowcy  ,że przez poszczucie nas naszą własną policja i prokuraturą ,za nasze pieniądze i naszymi rękami zastraszą trzewo myślących Polaków i zmuszą do płacenia haraczu ,im dalej po wojnie tym chcą wiecej szekli ,są przepazerni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Nomad... widać, że twoim Bogiem jest pieniądz. Moim natomiast wolność wyboru. Wiesz jaka najgorsza jest kara dla dziennikarza? Utrata czytelników. Co widać po czarnej rozpaczy Gazety Wyborczej. Bez panstwowych pieniążków wyszła cała prawda o nadmuchanym sztucznie nakładzie. Ludzie tego nie czytali i nie zaczęli czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...