Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rada Miasta zwołana w trybie nadzwyczajnym. W jakim celu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2017 r. o 16:27 Powrót do artykułu
oszołomy w akcji. Takich bohaterow na siłe niwe chcemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałem w szarym Lublinie za rządów PiSu. Never again. To co ci ludzie reprezentują nazywam "pieniactwem". W przypadku "Samorządu"- IMO - zdecydowanie nie ufam tym lubelskim radnym podległym warszawskiemu Prezesowi PiS. Radni lubelscy powinni być albo niepodlegli (apolityczni) albo podlegli Lublinowi. Od kilku lat obserwuję żenadę płynącą strumieniem od radnych PiS, oni nie noszą w sercu LBN. Oni nosza w sercach Prezesa PiS. Ot, taka rura przez którą płyną z Wiejskiej śmierdzące centralistyczne idee. Gdzie była ich reakcja, kiedy propisowskie PKP postawiło na niezadaszanie Dworca Głównego w Lublinie? Życzę PiSowcom - deszczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ruszać głową i wybierać na radnych i posłów ludzi mądrych a nie oszołomów . A teraz mamy to i śmiesznie i sztrasznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawidłowo tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za widok, z tych twarzy aż bije podziw i wiedza o osobie rotmistrza. Ciekawe od kiedy wiedzą o jego istnieniu i czy bez kartki potrafią podać jego nazwisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.