Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radio Freee już działa

Utworzony przez Olgierd J., 28 listopada 2010 r. o 21:31 Powrót do artykułu
Wygląda jak taniec na Titanicu. Ok. 120 osobowy moloch a słuchalność na ósmym miejscu w Lublinie: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rmf-fm-liderem-w-kielcach-i-lublinie-zyskuje-pr-iii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka kultura wypowiedzi szefa nowego radia, takie radio. Nic dodać nic ująć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dresiarza zrobili szefem radia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwne ze im sluchalnosc spadla w porownaniu z rokiem poprzednim.Jestem pewien ze poprzez zlikwidowanie audycji "Nie Tylko Baracholka" miejmy nadzieje ze nowy prezes to naprawi dzis sluchalnosc Radia Lublin jest jeszcze nizsza co za tym idzie wplywy z sms chocby itd tez! i bardzo slusznie.Bo jak widac te badziewie zwane Radiem Lublin jest dla kilku niespelnionych zawodowo redaktorow.Zabiera sie wbrew spoleczenstwu audycje ktore chca sluchac a na to miejsce wciska sie programy niskiego gatunku czego dowodem sa audycje w soboty redaktora Wrobla i Chachaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedż szefa nowego programu "świadczy o poziomie" tego programu. Gdzie jest "nie tylko barachołka" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne pajacowanie na antenie i to jeszcze za abonament! Upewniłem się że nie należy go płacić. Szef pokazał poziom, a właściwie jego brak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie słaby sygnał ma to radio !!!. Muszą coś z tym zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i grało wcześniej niż 22:06 ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po dzisiejszej nocy (drugiej dobie nadawania)nie stwierdzam ze to jest stacja na miare 21 wieku, same starocie puszczali i w dodatku tylko po polsku. obietnice nie spełnione. Rozczarowałem się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prezenterzy nowej rozgłośni też posługują się takim słownictwem jak jej szef? Jeśli tak, to chyba sobie podaruję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
badziew, kolejna papka dla ćwierćinteligentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
`Jaka (stacja) matka, taka córka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio Freee jest dla mlodych, a słowo zajebiście jest normalnym słowem wśród normalnych ludzi. Gość jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam jak osoba poprzedzająca mnie - gdzie jest Nie tylko barachołka???? taki ciekawy program zdjąć z anteny - no porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
Ja się pytam jak osoba poprzedzająca mnie - gdzie jest Nie tylko barachołka???? taki ciekawy program zdjąć z anteny - no porażka
BARDZO DOBRZE,ŻE KTOŚ MĄDRY POMYŚLAŁ I ZDJĄŁ TO BARACHŁO Z ANTENY!!! JAKO OSOBA PŁACĄCA ABONAMENT, NIE ŻYCZĘ SOBIE PROMOWANIA TEJ POŻAL SIĘ BOŻE "MUZYKI" W MEDIACH PUBLICZNYCH!!! ONE POWINNY KSZTAŁTOWAĆ GUSTA SŁUCHACZY A NIE SCHLEBIAĆ TYM NAJBARDZIEJ PRYMITYWNYM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rYSIA napisał:
Radio Freee jest dla mlodych, a słowo zajebiście jest normalnym słowem wśród normalnych ludzi. Gość jest ok.
Podobnie normalne wśród młodych ludzi są słowa: "kur*a", "ch*j" i inne. Co nie znaczy, że nadaje się to do PUBLICZNEGO radia PAŃSTWOWEGO, finansowanego z abonamentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co donoszą dobrze poinformowane źródła, Freee nie używa finansowania ze środków abonamentowych - stacja ma się sama utrzymać, stąd jej komercyjny charakter... a co do słowa "zajebistego" - to niech pierwszy rzuci kamień... Hipokryci z Was ;-) Radiu F. - powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bwahahaha, nie używa środów abonamentowych. A za co powstało? Lekką ręką na uruchomienie stacji poszło 100 tysięcy zł. Te pieniądze z reklam, których jeszcze nie nadaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebisteee jest Freee. Słuchamy go z ziomami nonstop. Szef jest spoko, w końcu jakiś normalny kolo w tym Radiu Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...