Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radna interweniuje. Ogrodzą drzewo na... wybiegu dla psów. Żeby go nie obsikały

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2016 r. o 08:32 Powrót do artykułu
Ogrodzenie jako "płotosikacz". Mamy temat na "sezon ogórkowy". Czy ludzie nie maja innych problemów do rozwiązania tylko sikanie piesków które obsrywają chodniki, skwery i inne zakątki. O sprzątaniu, przez właściciela to nic się nie wspomina. Tacy z nich "przyjaciele zwierząt".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić tym psiarzom i brudasom wybieg w Konopnicy w lesie, drzew dużo, samochody jeżdżą, może więcej psów wpadnie pod samochody i Lublin będzie czyściejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radna dobrze wie że to drzewo uschnie po jakimś czasie po podlewaniu prze psy. Dlatego trzeba je odgrodzić.Wystarczy położyć parę pieńków i byłyby pisuary dla psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robienie wybiegów dla psów w wąwozach w mieście jest bezsensowne ponieważ nie sprawdza sie w praktyce. Psiarze na wybiegach po swoich psach nie sprzątają robi się z czasem gówniany trawnik a jak spadnie deszcz to lepiej do tego smrodu nie iść.Psiarze liczą że przyjdzie ktoś z miasta i gówienka po ich pieskach posprząta i dopóki to nie nastąpi chodzą po całym wąwozie po staremu. Poza tym nie każdy pies lubi drugiego psa więc jak znajdą się takie dwa co się na siebie rzucają to właściciel psa rezygnuje z wybiegu i chodzi po całym wąwozie gdzie jego piesek się załatwia a on po nim nie sprząta. Nie lepiej zrobić alejki, wstawić ławki posadzić drzewa i krzewy na tak dużych terenach a wybiegi zlikwidować. Dopóki w polsce nie będzie porządnego mandatu dla właściciela psa za niesprzątanie po swoim pupilu i nie będzie kamer w największych parkach i na wybiegach(nie ma na to pieniędzy) to właściciele po swoich psach sprzątać nie bedą. Lepiej wrócic do podatku za psa jeśli ludzie po swoich pupilach nie chcą sprzątać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja po swoim psie nie sprzątam.... Z jakiej racji płacę podatek za psa to niech sprząta za mnie ten któremu ten podatek płacę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okrzei? Serio? A może Krzemieniecka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś nie sprząta po swoim psie za którego jest odpowiedzialny to pies powinien mu byc zabrany, po prostu nie dorósł do tego. Pies to nie tylko przyjemności ale i obowiązki, w tym zbieranie ich gówien. Jak idziesz chodnikiem i zostawiasz za sobą odchody, toś cham, prostak, brudas! Won z miasta!załatwiamy się w toaletach, a ty przechodzisz i zostawiasz gowno na trawie! Co za różnica czy to ty nasrałeś osobiście czy jakiś czworonóg?? Pies twój więc twoje gowno,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też płacę podatki, czy w związku z tym ktoś poodkurza mi mieszkanie, albo umyje gary? Jak brudzę to sprzątam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psie siki szkodzą drzewom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja po swoim psie nie sprzątam.... Z jakiej racji płacę podatek za psa to niech sprząta za mnie ten któremu ten podatek płacę.
bo jestem chamskim bru dasem jakich w lublinie pełno! i pewnie jak cię ktoś upomni to go zwyzywasz, taki kozak z ciebie, a podatku od psa ba  rani łbie nie płacisz bo takiego niestety nie ma ! a powinien być , bo gro takich imbecyli  psa by nie posiadało z racji minimalnej krajowej..... weź se to gó wno psie i na środku swojego m2 na kredyt hipo połóż ...lublin miasto sracji a nie inspiracji, co za wsioki tu zyją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszystkie idiotyzmy dotyczą radnych PiS,nie tylko w Lublinie, ale całej Polski? To jakaś choroba, czy linia partyjna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja po swoim psie nie sprzątam.... Z jakiej racji płacę podatek za psa to niech sprząta za mnie ten któremu ten podatek płacę.
Podaj adres zamieszkania to przyjdę i nasram na środku pokoju i pójdę bo także plącę podatki i niech sprząta ktoś inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W d***ch przewraca sie urzędnikom i szukają sobie zajęcia na siłę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy będa wybiegi w innych miastach bo już mam dosyć obsikiwania trawnikow pod blokami i szczekania tych cholernych psów pod oknami o 5-7 rano, gdzie dzieci mają wakacje i śppią do 9-20 godz. a tu kkuźwa rano pobudka, bo jakiś idiota nie pójdzie dalej z psem tylko łai pod oknami wokół bloków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MF napisał:
W d***ch przewraca sie urzędnikom i szukają sobie zajęcia na siłę...
kuźwa nie urzędnicy, pisz konkretnie, urzednicy tylko wykonują te głupie przepisy jakie góra stworzy za jałmużne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani radna - w poprzedniej kadencji - najbardziej atakująca prezydenta, teraz - grzecznie "je mu z ręki", jak wytresowany piesek. Ile pobiera pieniędzy za tzw. "pracę" w Komisji Antyalkoholowej? Radna z opozycji - zatrudniona przez prezydenta miasta, którego ma kontrolować? - Takie absurdy prawne i moralne mogą być tylko w Lublinie. Tak "ważny" dla miasta postulat radnej znalazł szybką akceptację dworu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest pestka, w Hrubieszowie w centrum miasta w parku miejskim władza zezwoliła ustawic kontenery smieciowe mieszkańców pobliskich bloków i trzepak a obok ustawiono urzadzenia do świczeń sportowych , taka rekreacja sportowa w odorku kontenerowym dls ćwiczacych i spacerujacych, dziwi mnie brak jakiejkolwiek reakcji miescowego sanepidu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@rerer, jak wybiegi powstaną to najpewniej dla baranów, już teraz możesz się starać o karnet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądra pani radna największym niszczycielem zieleni w Lublinie jest pan Żuk, to może niech się pani skupi na tym jak jego odgrodzić od możliwości dec. typu wycinka, obkładanie korzeni płytkami chodnikowymi, czy robienie ludziom spalarni pod oknami i zwiększanie ilości tirów na ulicach miasta. A tak swoją drogą to zastanawiam się jakim cudem były takie puszcze kiedy mieszkało mnóstwo zwierząt, kiedy ludzie tak powszechnie załatwiali się w lasach, pod krzakami i gdzie popadło. Jeszcze nie widziałam padniętego drzewa od tego, że psy go obsikały. Teraz może niech pani radna porozstawia same pale, bo naturą psa jest zadzieranie łapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jedź do Konopnicy to od razu w Lublinie będzie czyściej. Nie wiem tylko co na to mieszkańcy tej miejscowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...