Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radna PO przed sądem za zakłócanie ciszy nocnej. Wszystko przez kota?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2018 r. o 16:54 Powrót do artykułu
Radna zamiast świecić przykładem, świeci ale upudrowaną twarzą w sądzie. Żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"współlokatorka" hehe każdy wie o co chodzi w tym przypadku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal, że takich mamy radnych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykształcona z dużego miasta ... a z gęby cwane bezczelne babsko bez żadnych zahamowań.... ot całe PO w pigułce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współlokatorka niejaka G. Nowakowska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani jest agresywna, dzis wszystkie kobiety sukcesu sa agresywne. Ona jest dobrze zbudowana i niejednego chlopa by pobiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyrk!  a poza tym nic nikomu do tego czy żyje się z kobietą czy z mężczyzną!  taka oto tolerancja wśród Polaków katolików!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce póki co Ryfki są bezkarne. A która z tej PO ma równo POd sufitem ? może Mucha ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sasiad zamiast pomóc złapać kota to na policję donosi. Dziwni ludzie w tym Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Ci Panie  Boże za przyzwoitych sąsiadów.Jedno lepsze od drugiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli radna ma lęk wysokości to wysoko nie zajdzie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ta pani ma uprawnienia do chodzenia po rusztowaniach? W dodatku bez zabezpieczeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasuwa mi się pytanie - te koty co wchodzą po rusztowaniach do POsłanki Ryfki i jej kumpeli, to ile im płacą za POczochranie ?. Ma ktoś wiedzę która z nich lepiej czochra ? może i ja bym na rusztowaniu POmrauczał , w końcu to marzec i sierść mi się podnosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Radna, jeśli wybrała Pani taki sposób na załatwienie tej sprawy, to musi Pani ponieść konsekwencje tego, według mnie, głupiego wyboru: chce Pani zrobić z sąsiadów wariatów i na dodatek przestępców? bo oczernianie, które Pani zarzuca to łamanie prawa. Pani koleżanka jest mało wiarygodna, z racji relacji jaka jest miedzy Wami. Ponadto, rzuca Pani cień na partię, którą Pani reprezentuje. Lepiej byłoby przeprosić sąsiadów za awantury, a nie iść w zaparte, chyba jeszcze czas na to, bo jak tak dalej pójdzie, to ludzie będą wyciągać kolejne, słabe historie. Proszę się opamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście to atak polityczny na radną Ryfke z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście. Kot podrzucony przez PIS. A i pewnie rusztowanie też postawił PIS. Tak jak i w tylu sprawach naszego miłościwie panującego prezydenta Lublina, też wszystko wina PIS. Hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle jest to atak polityczny na...kota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilekroć sprawa jest syfiasta widać tego samego adwokata. Pewnie bardzo dobry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wiem czy śmiać się czy płakać ... tłumaczenie tej Pani i jej współlokatorki jest delikatnie mówiąc... żenujące. Czy naprawdę nie można było znaleźć innego wyjścia z tej sytuacji, choćby na przykład przeprosin??? Rozumiem, że wyrok skazujący dyskfalifikuje tą Panią w wyborach na radną więc w sumie się nie dziwię, że idzie w zaparte i wymyśla historyjki o kocie wychodzącym w listopadową noc na rusztowanie. Ośmiesza Pani siebie, współlokatorkę i Platformę Obywatelską. A sąsiad? No cóż pozostaje mi tylko Panu współczuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nic, że radna z P0 - i tak winny jest PIS ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...