Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radna PO przed sądem za zakłócanie ciszy nocnej. Wszystko przez kota?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2018 r. o 16:54 Powrót do artykułu
takimi sprawami zajmują się polskie sądy... przeciez to powinien sołtys czy wójt rozsądzić, dać jej plaskacza, jemu kopa i sprawa by się zakończyła. a tu rejwach, giewałt, aj waj - bo radna, "polityk". jak z koziej piz... rakietnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z twarzy bije ynteligencja. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze w lesie wczesniej mieszkala? I nie rozumie relacji miedzyludzkich. pani bezradna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zachowaniu i wypowiedziach tej pani, wstyd mi że głosowałem na PO. Jeszcze śmie wyciągać argument że to atak polityczny, aby ją i partię oczernić przed wyborami. Żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykonywanie powierzonego mandatu posła, zaufania wyborców do swoich przedstawicieli w osobie radnego powinien być zaszczytem a osoby wykonujące powierzone funkcję powinny swiecic przykładem. Słuchając w ostatnim czasie wypowiedzi niektórych posłów radnych dochodzę do wniosku że są osoby w radzie miasta w sejmie które są niegodne sprawowania tak zaszczytnej funkcji. Wysławianie się wzajemne obrzucanie się błotem wychodzi z nich prostactwo chamstwo i całkowity brak kultury nie wspominając o wychowaniu które jak się mówi wynosi się z domu. Pijący nie obrażając tej społeczności mają więcej kultury niż ci którzy reprezentują nas wybircow. W normalnym demokratycznym kraju ci politycy którzy tak hanbia Polski mandat podniosłyby śmierć polityczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To produkt partii. Lepiej byłoby gdyby radni byli bezpartyjni i dbali o interes mieszkańców a nie realizowali wytyczne i głosowali "po linii".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada. Całkowita żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani ładna ani mądra ! Dramat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo kiego licha te bilbordy na Czubach z życzeniami przecież lepszej reklamy jak sprawa karna w sądzie chyba nie ma. To dopiero reklama. A nawiasem na tych bilbordy wygląda raczej szkaradnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Po zachowaniu i wypowiedziach tej pani, wstyd mi że głosowałem na PO. Jeszcze śmie wyciągać argument że to atak polityczny, aby ją i partię oczernić przed wyborami. Żenujące.
 Zawsze można wyciągnąć wnioski i w nadchodzących wyborach nie popełniać już tego samego błędu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dramat do tego nie potrafi się przyznać, zgania na partnerkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro ktos sie dobijal do drzwi to trzeba bylo mu otworzyc to by przestal, proste i logiczne :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel do rady miasta. Podnieść jej dietę!! nie będzie musiała mieszkać ze współlokatorką to i imprez nie będzie. Studenckie czasy chyba jej się przypomniały ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot winny? Może trzeba było straż pożarną wezwać ze zwyżkę....i kota zamknać na 3 miesiace do wyjaśnienia aby nie mataczył....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie PO mają kłamstwo wyssane z mlekiem matki. PIS też nie lepsze , coraz bardziej się rozkręcają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem zamiar kandydować do rady miasta ale myślę że nie dałbym rady spojrzeć w lustro każdego ranka na swoją twarz. To całe polityczne towarzystwo to wielka kopa i metr mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym pozwolił takiej kocicy na wielę nawet kosztem snu.....mrrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
męski typ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam, nie takie rzeczy po pijaku się robiło. Ja na ten przykład po pijaku wyciągałem kumpla z wody jak się topił, mimo, że nie umiem pływać. Teraz sobie myślę, że człowiek to jak był młody to jednak głupi. A tak na marginesie to pani Ryfka mieszka z koleżanką z oszczędności, czy to jej partnerka? Bo może to ta jej współlokatorka jest winna, że musiała wyjść na rusztowanie. Mnie jak żona zdenerwuje to też na balkon wychodzę, te baby po prostu takie są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...