Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy prezydent ma jakieś normalne zdjęcia czy tylko takie reżyserowane miny??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasilewskiego nie lubię, ale Wy jesteście dupki, pokazać takie zdjęcie, gorszego nie mieliście ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki redaktor takie zdjęcie i nie ma się co dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uderz w stół nożyce (obrońcy dyżurni ) się odezwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie w porządku, nie czepiajcie się. Bardzo lubię naszego Prezydenta i głosowałam na niego, mimo iż związany jest z PO, której szczerze nie znoszę. Bardziej jednak niż przynależność partyjną, cenię w Nim jego człowieczeństwo, ogromną kulturę osobistą i wrażliwość, którą ma wypisaną na twarzy. Być może w tym uchwyconym momencie Pan Prezydent słuchał muzyki klasycznej? Jest akustykiem i odbiera uchem dużo więcej, niż przeciętny obywatel. Niezwykły czas Wielkanocny również zmienia coś w nas i wolno wtedy na chwilę zadumać się i zamknąć oczy. Czyżby zamknięcie oczu było politycznie niepoprawne? Czy równie niepoprawne jak sierść kota na marynarce Jarosława Kaczyńskiego bądź rozwiązane sznurowadło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym raczej powiedizał, że pan prezydent nie wygląda, jak zasłyszany w muzykę klasyczną, lecz jak 'zakonserwowane zwłoki Lenina' za przeproszeniem oczywiście.... ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INTERNET DOTARŁ POD STRZECHY ---- SĄ ŚWIĘTA --ZOSTAWCIE NIENAWIŚC KOMUNY NIE MA A WY NADAL SZUKACIE WROGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak nazwę ulicy zostawić a zmienić KRETYNÓW RADNYCH . Będzie taniej i z korzyścią dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam, ja czytałem w konkurencyjnej prasie, że Prezydent Wasilewski często śpi w Ratuszu. Pewnie go namierzyli i "pyknęli" fotkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RUSZYĆ DUPSKA TŁUSTE I DO ROBOTY A NIE KAWAŁY ROBIĆ ..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co rozmieniać się na drobne? Należało raczej poddać pod głosowanie zmianę nazwy całego kraju, np. na IRLANDZKI CUD. Co do mnie, wolałabym mieszkać przy ulicy Nowy Lublin, niż przy ulicy Urzędowskiej. Brzmi bardziej muzycznie i jakoś przyjaźniej. Martwi mnie jednak motywacja, jaka towarzyszyła pomysłodawcom. Nie pochwalam jej. Jak widać, szary obywatel lepiej radzi sobie z oceną całokształtu i widzi więcej niż czerń i biel oraz ostre granice partyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale najmądrzejszy, dożywotni dyrektor wydziału komunikacji, zmieni koziołki na taksówkach i to za pieniądze podatników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...