Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni PiS chcą od Echa 300 mln

Utworzony przez miks, 14 listopada 2007 r. o 13:08 Powrót do artykułu
Panowie przecierz to lotnisko mialo byc tanszeod tego w niedzwiadzie. Po co wiec az 300 mln ma dac echo? Złapcie sie za glowy i skonczcie robic glupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radnym PiS już do końca odklapowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal,żeby śmieszny PiS blokował takie inwestycje. Mieszkam na Sławinku i brak jest w pobliżu duzego sklepu,przydałaby się stacja paliw. Ale dla PiSuuu..po co? Pewnie nie maja w tym żadnego interesu,,,, tak trzymajcie ,ro w następnych wyborach nikt na Was nie zagłosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię PiS, ale w tym akurat przypadku popieram radnych tej partii w Radzie Miasta Lublin oraz szefa Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej tudzież tych jego kumpli, którzy są przeciwko budowie marketu na górkach czechowskich. Niech se Echo stawia swój sklep gdzie indziej!!! Nie rozumiem zupełnie, dlaczego się uparło, aby wybudować go właśnie na czechowskich górkach??? Jest przecież jeszcze tyle wolnych terenów w Lublinie. I proszę mi nie mówić, że Echo chce stawiać market na terenie, który jest jego własnością. Przecież gdy te ponad 100 ha kupowało to najpierw sprawdziło chyba, co tam może być i co może zrobić, prawda? Sołowow nie płaci grubych tysięcy ludziom, którzy najpierw wywalają jego miliony, a dopiero potem sprawdzają, co na kupionych terenach można postawić. Antymarketowcy z PiS, PO i wszyscy inni - TAK TRZYMAĆ!!! A pani Wac rzeczywiście ma rację - tę sprawę trzeba raz na zawsze skończyć! Ale w znaczeniu: Echo widziało, co kupowało!!! Plan nie przewidywał marketu na górkach, to marketu tam budować NIE WOLNO. Koniec dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porozmawiaj z właścicielami sklepów i sklepików na swoim Sławinku, mieszkańcu Sławinka. Na pewno będą zachwyceni perspektywą wybudowania marketu Echa na górkach czechowskich. I jak już on - znaczy się ten market Echa - powstanie, to oni, zażywający błogiego lenistwa na bezrobociu byli już właściciele sklepów i sklepików na Sławinku, za trzy lata w wyborach do Rady Miasta jak jeden mąż zagłosują przecwiko PiS, bo to on był przeciwny tej inwestycji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno radnym PiS odklapowało mniej niż Tobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chyba się myliłem. PIS postanowił Lublin (w którym zdecydowanie wygrał wybory) poprostu olać. Dlatego mam pytanie czy radni pisu mają kilkadzięsiąt mln na przebudowę skrzyżowania bo jak załatwią echo to kasa przepadnie. A teren na górkach i tak będzie należał do firmy echo. Czyli dzięki PIS zostaniemy z gównianym skrzyżowaniem i śmietnikiem na górkach czechowskich. A te 300mln na lotnisko to tylko taki idiotyczny wybieg , mydlenie oczu żeby zatrzeć wrażenie że sprzeciw w sprawie górek to zrobienie na złość platformie, a mieszkańcy Lublina i ich potrzeby wogóle u nich się nie liczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chyba się myliłem. PIS postanowił Lublin (w którym zdecydowanie wygrał wybory) poprostu olać. Dlatego mam pytanie czy radni pisu mają kilkadzięsiąt mln na przebudowę skrzyżowania bo jak załatwią echo to kasa przepadnie. A teren na górkach i tak będzie należał do firmy echo. Czyli dzięki PIS zostaniemy z gównianym skrzyżowaniem i śmietnikiem na górkach czechowskich. A te 300mln na lotnisko to tylko taki idiotyczny wybieg , mydlenie oczu żeby zatrzeć wrażenie że sprzeciw w sprawie górek to zrobienie na złość platformie, a mieszkańcy Lublina i ich potrzeby wogóle u nich się nie liczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może mariusz d. by coś dorzucił z tych "niewydanych" funduszy ? :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam takiego kretyna (obronce sklepikarzy) to normalnie wstyd ze jestem z lublina. Przeciez mentalnie to my jestesmy w polsce nie b czy c a gdzies kolo h. jesli wielkie koncerny tak likwiduje 3,4 sklepiki a daja miejsca pracy ok 400 to ja tu logiki nie widze. Przeciez wszystkie duze inwestycje w innych czesciach polski sa akceptowane i ludzie maja wieksze wyplaty tylko ten pierdzielony lub...lin lub cos tamdalej glosujcie na pis ,ludzie z wiejskiego grodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza inteligencja "se" to wielka siła:):):).Wszystko sie składa do jednego-wyprowadzic średni koszt kupna ziemi pod inwestycję między roki3m 2007 a rokiem kupna....2.oprucz tunelu obok marketu musiałoby powstać lodowisko,aquapark itd..ale nie jakies g.....tylko prawdziwe obiekty sportowe...może boiska treningowe do piłki nożnej dla lubelskich klubów...Poligon to syf i miejsce wyrzucania śmieci po remontach przez miejscowych tubylców wywożących samochodami przy zmroku gruz i inny syf w pobliskie rowy meioracyjne.....cPoligon od strony os.Szymanowskiego się zabudowuje..i to będzie trwać...za 20 lat połowa poligonu będzie zabudowana....tu toczy się walka o wpływy i kase...Widocznie pis woli by ludzie zjezdzający z kosmowskiej czy jadący al.Solidarności stali w gigantycznych korkach.No ale oni zawsze wolą niszczyć blokować niż budować...ale czego można się innego spodziewać po ludziach popierających pruszkowksiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Primo, wEksel jest wątpliwym zabezpieczeniem, bo można go unieważnić, a po drugie nie gwarantuje on nic, jeżeli następnego dnia spółka ECOŚTAM z o.o. ogłosi likwidację !! Hipoteka byłaby lepsza.Secundo, zresztą mam wątpliwość, czy weksel w ogóle byłby ważny, bo jakie roszczenie on zabezpiecza, czy mają one charakter cywilnoprawny ???/ przypominam kazus - weksle posłów samoobrony/. Po trzecie najpierw konsultacje społeczne, a potem zmiana planów. Rację mają także komentatorzy, którzy uważają, że najpierw należy wyjaśnić sprawę karną dotyczącą korupcji na górkach. Po czwarte, zupełnie nie rozumiem, dlaczego sprawa umowy miałaby być utajniona, jak twierdzi Kurier Lubelski?? Ta umowa nie dotyczy inetersu prywatnego gminy, lecz sprawy publicznej, sprawy dotyczącej mieszkańców. To powinno być jawne. Sądze, że dziennikarze powinni zaskarżyć decyzję o utajnieniu umowy do sądu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Primo, wEksel jest wątpliwym zabezpieczeniem, bo można go unieważnić, a po drugie nie gwarantuje on nic, jeżeli następnego dnia spółka ECOŚTAM z o.o. ogłosi likwidację !! Hipoteka byłaby lepsza.Secundo, zresztą mam wątpliwość, czy weksel w ogóle byłby ważny, bo jakie roszczenie on zabezpiecza, czy mają one charakter cywilnoprawny ???/ przypominam kazus - weksle posłów samoobrony/. Po trzecie najpierw konsultacje społeczne, a potem zmiana planów. Rację mają także komentatorzy, którzy uważają, że najpierw należy wyjaśnić sprawę karną dotyczącą korupcji na górkach. Po czwarte, zupełnie nie rozumiem, dlaczego sprawa umowy miałaby być utajniona, jak twierdzi Kurier Lubelski?? Ta umowa nie dotyczy inetersu prywatnego gminy, lecz sprawy publicznej, sprawy dotyczącej mieszkańców. To powinno być jawne. Sądze, że dziennikarze powinni zaskarżyć decyzję o utajnieniu umowy do sądu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w pobliżu planowanego hipermarketu i też byłem zapobiegliwy kupując mieszkanie w okolicy terenu przeznaczonego na PARK. Chcę spokojnie i cicho mieszkać i nie przekinuje mnie interes prywatny mojego sąsiada, który także wiedział co kupuje. Czy Pani WAc chciałaby miec hiprmarkecik pod domem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytaj najpierw troszke o prawie wekslowym i nie wypisuj glupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...