Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni pokłócili się o nazwę mostu na Bystrzycy. Jest nowy pomysł na pomnik

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2017 r. o 20:48 Powrót do artykułu
Jak sobie człowiek pomyśli że taki Pilecki oddał życie żeby taka antypolska swołocz mogła być wolna to człowiek dochodzi do wniosku że to kiepski deal jednak był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada dzielnicy "Za cukrownią" to kilkanaście osób wybranych przez maks kilkadziesiat osób. Albo i nie, bo w niektórych dzielnicach to nawet chętnych nie było i kto chciał to się dostawał. Lublin ma ok 380tys mieszkańców. To by było tyle w temacie reprezentatywności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis juz ledwo zipie...mowią ze po i.wspolny robią co chcą! I to im.przeszkadza...a co kaczor robi? Co oni by robili...gdyby mogli? Strach myśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli po wyborach debile zmienia nazwe mostu z 700 lecia na Pileckiego to w kolejnych wyborach zaglosuje na kazdego kto obieca, ze most wroci do pierwotnej nazwy. I nie ma to nic wspolnego z samym bohaterem Pileckim.To co robia te pisowskie oszolomy i w skali kraju i gminy to jest filozofia sily. Wiec trzeba walczyc z nimi tymi samymi srodkami. Pozdrawiam prawdziwych patriotow ktorzy gardza pisem. Zwyciezymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
00.45 a oni dalej biją pianę. Pewnie im ktoś obiecał, że jak się postarają dostaną stołek w sejmie, a tam jak wiadomo obraduje się w nocy. Ciekawe czy takie choroby są uleczalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinia: PiS-Radni nie rozumieja, ze My Lublinianie szanujemy Pileckiego, od 10 lat mamy jego ulice, istnieja tez marsze. Nie rozumieja, ze ten MOST to sa nasze miejskie pieniadze, i chcielibysmy go nazwac imieniem zwiazanym z Lublinem (Miastem). Gdyby radni mieli chociaz jeden dowod, ze Pilecki kiedykolwiek byl w Lublinie.... wmuszaja mi nie mojego bohatera. Ja wole Most Marii Curie Sklodowskiej. PiS chciał lubelskiego Darta nazwać imieniem Pileckiego. Przygotwali nawet liste nazwisk i pseudonimow do glosowania, taka JEDNOTEMATYCZNA. W mojej ocenie Szczecin dostal lepsze propozycje nazw swojego pociągu niż my. To wina PiS. Pamietajmy tez, ze to przez pisowskie PKP nasz Dworzec Glowny nie bedzie miec pelnego zadaszenia. A to nie godzi sie w Metropolii. ***Lublinowi PiS oferuje jedynie martyrologie.**** Szczerze mowiac, gdy z jednej strony wycieraja sobie gęby Pileckim, pieniacze, a z drugiej strony nie potrafia skonsultowac sie z Radami Dzielnic ( ICH Rzad tez nie slucha ludzi) - PiS nie bedzie sluchac mieszkancow. Moja opinia o upolitycznionych radnych PiS, to jeto to taki typ poslusznych prezesowi politykow, ktorzy w bledzie zyja. Dla PiSowcow wazniejsze sa zlote mysli prezesa niz dobro LBN. A teraz wyjasnienie: Radni PiS otrzymuja diete za te awantury. Teraz beda specjalne sesje RM organizowac, bo pecunia non olet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis głosował przeciwko budowie tego mostu, a teraz na siłę chcą przeforsować jego nazwę. To hipokryzja !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, ze z Sejmiku Pruszkowskiego Andrzeja wywalili. PiS to totalitaryzm. PiS to nie partner. Osobiscie bym chcial izolowac ich od struktur samorzadowych. I gdzies mam to co chce na nas wymusic Warszawa do spoly z Ziemiami Odzyskanymi. Tu jest LBN. Nasza Stolica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze kościoły można nazwać jego imieniem,a i o wyniesieniu go na ołtarze trzeba by pomyśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowe dla miernot z pisu z sylwkiem na czele... pis to skończone dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o miesiacu maryjnym to panie radny w kosciele pan opowiada a nie na sesji. ta ich wiara na pokaz bokiem mi juz wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję ze przy następnych wyborach ludzie się opamiętają i Przegonia ten pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
700 lat Lublina największe BOHATERSTWO przetrwał różne zagrożenia i zawirowania.Nazwa godna dla ważnej inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne KOMUCHY boją się sławy PILECKIEGO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformie most PKWNu lub bratniej przyjaźni POwsko-rosyjskiej pewnie się marzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nazwy ulic, mostów muszą być nazywane ciągle jakimiś "bohaterami", wydarzeniami z wojen, powstań? Czy te Naród mógłby w końcu przestać być pompatyczny, a zaczął być optymistyczny. Most można by nazwać zwyczajnie np. "most zakochanych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PO" to się marzy taka nazwa: Most im. Prezydenta Krzysztofa Żuka... Radni PO niech złożą mandat !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozsądnie mówili radni z PO należało w listopadzie złożyć wniosek nie teraz jak już rady dzielnicy zgłosili i zebrali podpisy za nazwią" most 700-lecia" a radni pisu aby tylko zamieszanie robić, teraz....teraz juz zza późno i wycierają sobie gędę za przeproszeniem bohaterem narodowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś wczoraj rady nie słuchał to niech żałuje jak radni  z pisu cytowali wiersze i listy ojca Pileckiego do syna... straszne to było i to były argumenty za nazwą tego mostu imieniem tak wielkiego bohatera, radni POS nie maj a za grosz wyczucia taktu, szacunku do Wielkiego Człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Występy" radnych z PISU były żenujące i to była nadzwyczajna rada Panowie i Panie radni proszę czasami głębiej się zastanowić nad tym co czynicie, bo to co wczoraj pokazaliście i mówiliście podczas rady uwłacza człowiekowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...