Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni sejmiku ustalili wysokość pensji marszałka województwa lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2018 r. o 12:54 Powrót do artykułu
Co ta opozycja taka miła się zrobiła nagle ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jednak żart. I już nie chodzi o to czy to PiS, PO czy PSL. Najlepiej gdyby jeszcze dobrowolnie zadeklarowali pracę za darmo... Co to za kraj, ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało, ja jestem menagerem w firmie amerykańskiej, produkujemy silniki elektryczne i mam 40 tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten marszałek to wygląda jak mini me z filmu "Austin Powers i Złoty Członek".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobki samorządowców opisane są w widełkach od.. do. Czy redaktor może podać w jakim procencie znalazły się zarobki nowego marszałka? Czy to przypadkiem nie sa stawki maksymalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chcecie od Marszałka? Popatrzcie jakie zarobki maja wójtowie pipidówek!!!! Zarabiają prawie tyle samo albo parę groszy mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja mój synio w Warszawie roku po roku pracy dostał 9500zł brutto+ 40 % premii za efekty + 25 % premii kwartalnej + socjal wypasiony + umowa na stałe .praca 3 dni w domu + 2 dni w biurze i bez krzyku ,,mądrych komentatorów" tak więc co to za płaca marszałka ? nie róbcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja mój synio w Warszawie roku po roku pracy dostał 9500zł brutto+ 40 % premii za efekty + 25 %  premii kwartalnej + socjal wypasiony + umowa na stałe .praca 3 dni w domu + 2 dni w biurze i bez krzyku ,,mądrych komentatorów" tak więc co to za płaca marszałka ? nie róbcie
 Norma w Wawie. Niech przejdzie na b2b - lepiej na tym wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale marszalek LYSY i maly  Jeszcze bedziecie go klac 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...w porównaniu do zarobków "kapelanów" szpitalnych, to są po prostu grosze, a odpowiedzialność zdecydowanie większa pomimo, iż obiecują takie same cuda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"odpowiedzialny za służbę zdrowia" Co za debil pisał przemówienie? Nie ma służby zdrowia, jest ochrona zdrowia panie przewodniczący Mulawa. Pewnie tego nie wiesz chlopczyku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie jest wynagrodzenie przewodniczącego Sejmiku wraz z zasiadaniem we wszystkich komisjach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedak, czy mu się naprawdę opłaca przychodzić do tej tyrki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek 11 tys. a prezes Komorski 19 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu na zdjęciu jest Maniek KOwalski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Folwark zwierzęcy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to słyszał za przynależność do partii tyle pieniędzy podatników na zachcianki i swawole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorski ładnie się ustawił, taka kasa tylko z takimi kompetencjami, tzn znajomościami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzajcie ludzie ino, ten ostatnią posługę oddaje partyjnej koleżance, a oni cichaczem mu pensję wydzielają na poziomie ostatniego marszałka, któren beł rzondził pare lat. i tera nie wiadomo, czy mu wydzielili za mało, czy za dużo. za mało bo to nowa dobra zmiana, za dużo, bo dopiero zaczon, a juz osiungnon to co tyn ustympujoncy włodarzowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komorskiego mu daleko z tymi zarobkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...