Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni zabronili stawiania billboardu. Wojewoda unieważnił zakaz. Co dalej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 marca 2018 r. o 21:37 Powrót do artykułu
To nie wojewoda. To pajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IS = JUDEOPOLONIA Jak wynika z książki Gabriela Kayzera pt. „Klincz? Debata polsko- żydowska”, rok 2017 był rekordowy pod względem liczby paszportów wydanych przez Ambasadę RP w Tel Awiwie. Wydano ich najwięcej w historii, bo 3530.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednej radnej z Nałkowskich to na Czubach to sie na bilbordach nawet święta pomerdały ....Allleluja z Nowym Rokiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szykują się wybory więc bilbordy będą Wojewodzie bardzo potrzebne, a że zeszpecą miasto, to kogo to obchodzi - na pewno nie wojewodę. Czarnek to szkodnik lubelski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samorząd próbuje walczyć ze szpetotą w Lublinie, ale dla wojewody najważniejsze jest dokopanie Żukowi przed wyborami! A i pewnie właściciele bilbordów potrafią się odwdzięczą w kampanii samorządowej. Dwie pieczenie na jednym ogniu, tylko Miasta szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli PO kiedyś wpisało że billboardów i ogrodzeń nie można wpisywać w planach zagospodarowania to gdzie tu złośliwość??? Wojewoda wskazał uchwałę która dopuszcza możliwość wprowadzenia ograniczeń - uchwała krajobrazowa  ale waszemu prezydentowi nieśpieszno  do jej procedowania,  Może wiecie dlaczego? Niejednemu przedsiębiorcy się nie spodoba i kranik na kampanię przykręci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dogadajcie się w końcu bo Lublin brzydnie z każdym dniem wraz z coraz wiekszą iloscią okropnych reklam stawianych jedna na drugiej i wszystkie albo wyblakłe albo agresywne. Jednym słowem w Lublinie wieś tańczy i spiewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może kolejną fontannę tam zuk postawi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy wszystkich ulicach, poza bocznymi powinien być zakaz wieszania reklam na ogrodzeniach, czy ścianach budynków. Jeśli chodzi o bilbordy to wszystko zależy od miejsca, pow. działki, odległości od budynków i tego, czy będą szpecić, czy też "wtopią się" w otoczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek kotruje ważne dla Miasta uchwały tylko po to aby dokopać Żukowo. Jakie to małe stawianie interesów partyjnych ponad dobro Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest tak obsrany reklamami, że miasta nie widać. P. Czanek uważa, że reklam jest za mało. Niech obstawi swoją chatę reklammai podpasek, karmy dla psów i płynów na infekcje intymne. Bedzie miał jak w raju.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek znowu się popisał! Że bilbordy śmiecą miasto wie o tym każdy, oprócz pana wojewody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od zawsze wiadomo że wojwóda czarnek ma w *** mieszkańców... teraz chce by nałęczowska świeciła bilbordami jak choinka bo jego kolega chce zarabiać na wystawionych bilbordach. pis partia sprzedawców ideałów... zero szacunku do zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek zasłurzyłeś na premie się popisałeś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale ten konkretny Wojewoda nie działa dobrze na mój żołądek. Jak DW wrzuca jego uśmiechnięte fotografie to dostaje momentalnie refluxu. Przypomina mi się równiejszość z 1984. Do tego wsamraśność partyjna której ten człowiek jest pionkiem powoduje to że my jako lublinianie obserwujemy takiego puppeta, jego jedyne tłumaczenie to to że działa w ramach prawa. Ot jsk pionek. (figury to Żuk i Politycy a'la Warszawa). Wojewoda nie jest figurą, nie ma figury, i nie figuruje w moim rejestrze ludzi którym bym zaufał. Jego decyzję w większości traktuję jako usankcjonowane jego prawem i jego widximisie proby skalpowania Lublina. Takie wchodzenie z butami na dywanik ratusza. butami pelnymi czarnoziemu. Szanowny dzienniku celem ochrony mojego zoladka proszę ostrzegac ze wrzucacie zdjęcia Czarnka, albo zamalowujcie jego twarz navczarno. Mi jest po prostu źle gdy widze jak ten syty typ sie usmiecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie czarnek. Ja mam tylko taką nadzieję, że czasy pis miną i pan będzie ulice zamiatac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Panie czarnek. Ja mam tylko taką nadzieję, że czasy pis miną i pan będzie ulice zamiatac.
Jestem na tak to może zobaczy że reklamy i bilbordy to jeden wielki syf !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Wojewodo - rozwalać komusze złogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojewoda jak prezydent pokazuje jak nosić i zakładać buty na kolana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syty i wsamraśny. Jak taki bilbord sie zerwie i zabije matke i dziecko tak jak ten W B.Tatrzańskiej. To nie liczcie że Czarnek sie do winy przyzna. Pisiory sa mocne za biurkiem i przed kamerami. Ale stwarzają zagrożenie dla ładu estetycznego. A po tym co wydarzyło się W Białce Tatrzańskiej ich decyzje mogą prowadzić do podobnych skutkow. Jedyne rozwiazanie to wprowadzić Park Kulturowy na terenie Lublina taki zrobił u siebie Dudkiewicz. Btw. Szczurek z Gdyni, w Rzepie wczoraj stwierdził że im więcej politycy i partie ingerują, tym gorzej dla miast. Oby Wojewoda w końcu został zdymisjonowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...