Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobrze - dobra decyzja - trzeba to jeszcze raz przeanalizować - barwo wojewoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie szambo wybije za 3 2 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelotrole ściągane na ostry dyżur, mimo, że miały już skończyć robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak buduja betonowe osiedla między gęsią a stasinem, to nikt tego nie widzi, tylko te górki czechowskie, kto obok tam mieszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej późno niż wcale...Szef CBA w Lublinie nieuczciwy, więc jak CBA miało nadzorować przebieg sprawy Górek Czechowskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko wojewoda zaskarżył zmianę SUiKZP. Różnica polega na tym, że wcześniejsza skarga została... ocenzurowana. Nie tylko zresztą przez Dziennik Wschodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbudowa to rozwój miasta - więcej ludzi, miejsc pracy, konsumentów. A jak nie na nieużytkach to gdzie. Ciekawe komu to może przeszkadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja wiem, że pan developer nie sprawia wrażenia osoby szcze-gólnie bystrej, ale na miłość boską, kiedyś w końcu przestańcie się z niego na-bijać, miejcie litość nad tym człowiekiem. Wy mu dajecie fałszywy przekaz, że on będzie mógł budować to blokowisko na terenie Górek Czechowskich. Nie będzie takiej możliwości w ogóle. Facet inwestuje pieniądze, inwestuje czas, ma jakieś nadziej. No, przestańcie się z gościa nabijać, przestańcie sobie z niego robić jaja!” (całkowity czas wystąpienia - ~5 min. 50 sek.) (Oklaski i okrzyki publiczności)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbudowa to rozwój miasta - więcej ludzi, miejsc pracy, konsumentów. A jak nie na nieużytkach to gdzie. Ciekawe komu to może przeszkadzać.
 "Panie prezydencie, mieszkańcy Lublina, którzy są ludźmi mądrymi, odpowiedzialnymi, nie pozwolą panu wprowadzić tylnymi drzwiami forsokracji w Lublinie. Jesteśmy częścią Polski, jesteśmy częścią Unii Europejskiej, obowiązują nas akty prawne, które obowiązują i w Polsce, i w Unii Europejskiej. Jeżeli państwo uważacie, że w środku Europy można lać beton na siedliska gatunku zagrożonego wymarciem, to państwo się naprawdę mylą. Jeżeli państwo uważacie, że uchwalając dzisiaj to Studium, że to jest koniec zabawy, to ja państwa zapewniam, że to dopiero początek zabawy. – (Oklaski i okrzyki publiczności)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej późno niż wcale...Szef CBA  w Lublinie nieuczciwy, więc jak CBA miało nadzorować przebieg sprawy Górek Czechowskich?
 No właśnie dlatego CBA miało trzymać parasol nad tym geszeftem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak buduja betonowe osiedla między gęsią a stasinem, to nikt tego nie widzi, tylko te górki czechowskie, kto obok tam mieszka
Nie winą obrońców Górek Czechowskich jest, że Was zabrakło na niedzielnej nadzwyczajnej sesji rady miasta:  "Proszę mi wierzyć, kontaktuję się z nami bardzo duża liczba osób, najbardziej z tych osób współczuję wyborcom pana Żuka, którzy przeżywają naprawdę ciężkie chwile, przeżywają coś w rodzaju dysonansu poznawczego, ponieważ wierzyli, że pan prezydent Żuk stoi na straży demokracji, że szanuje mieszkańców, że szanuje opinie mieszkańców. Okazuje się, że żyli w błędzie. Jest to dla nich bardzo ciężkie doświadczenie. Panie prezydencie, państwo radni, jeszcze możemy zawrócić z tej drogi, jeszcze nic nie jest stracone. Proszę was o rozwagę, proszę was o to, żebyście działali w interesie wa-szych wyborców, bo to przed nami jesteście odpowiedzialni, nie przed panem developerem – on jest jeden, nas jest kilkaset tysięcy. – (Oklaski i okrzyki pu-bliczności)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie szambo wybije za 3 2 1
Zmień płytę, bo: "Po państwa decyzji na „nie” wysyłacie develope-rowi sygnał – ci ludzie jednak się nie zgodzą, muszę ustąpić, ale mam jeszcze wielką przestrzeń, kilkaset milionów, gdzie mogę ustępować”. Wtedy to jest prawdziwy kompromis. Wtedy to jest prawdziwy kompromis. I obrońcy Górek, ci nawet najbardziej ortodoksyjni, będą mieli dużo mniej argumentów, jeśli wyjdzie się i powie: tak, stanęliśmy w szranki, walczyliśmy i oto wynegocjowaliśmy, nie 30, tylko na przykład 15. To jest prawdziwe… wasza odpowiedzialność. I po to my wybraliśmy was. Ja chodziłem na demonstracje KOD-u, gdzie śpiewaliśmy: Miejcie odwagę, nie tę lichą marną, co pryska w obliczu próby. Dziękuję bardzo.” (całkowity czas wypowiedzi - ~5 min. 15 sek.) (Oklaski i okrzyki publiczności „Brawo!”)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Garnek zrobił to co już dawno zapowiedział. Mógł legalnie do 5 sierpnia unieważnić studium gdyby było niezgodne z prawem a nie unieważnił bo nic nie znalazł ale politycznie postanowił zaskarżyć do sądu bo a nuż nie zaszkodzi a może trochę pomoże przed wyborami dlatego zwlekał z tym dwa i pół miesiąca od lipca do września żeby trafić w kampanię wyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacyjne zdjęcie obrazujące piekno Górek Czechowskich i ohydę "nowoczesnych osiedli" typu Bangladesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo proszę zawnioskować o zabezpieczenie - zakaz jakichkolwiek prac dewastujących Górki. Właśnie w mediach jest mowa ze właściciel wystąpił o zgodę na budowę dwóch boisk czyli dewastację stanowisk przyrodniczych. Oby z tymi boiskami nie było jak z Arkadami, rozpocznie się coś tam coś tam, przyjdzie walec i wyrówna..., jak to śpiewał Pan Młynarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy do tej pory nie wiedzą na co zgodził się ratusz. Ma być park ale jaki , co ??? taka umowa powinna zawierac konkrety , projekt budowlany , kosztorys , a nie opis "Park". To co wyprawia ratusz to kpina i prywata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Garnek zrobił to co już dawno zapowiedział. Mógł legalnie do 5 sierpnia unieważnić studium gdyby było niezgodne z prawem a nie unieważnił bo nic nie znalazł ale politycznie postanowił zaskarżyć do sądu bo a nuż nie zaszkodzi a może trochę pomoże przed wyborami dlatego zwlekał z tym dwa i pół miesiąca od lipca do września żeby trafić w kampanię wyborczą.
Zapomniałeś, że przed decyzją z 5 sierpnia nie był oficjalnym kandydatem do parlamentu z list PiS? Skąd wiesz, że podjęta decyzja nie była polityczną, od której zależała dalsza kariera obecnego wojewody lubelskiego? Znasz przypowieść o dawaniu Panu Bogu świeczki i diabłu ogarka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Ma mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu pajacowi z przerytym mózgiem przez KUL ...D Z I Ę K U J E M Y!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu pajacowi z przerytym mózgiem przez KUL ...D Z I Ę K U J E M Y!!!
 Nie bądź pan taki nietolerancyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...