Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni związani z PO murem za Joanną Muchą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 maja 2019 r. o 19:57 Powrót do artykułu
Są z po to za kim mają stać murem? Rzeczywiście sensacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy fryzjer muszki też staruje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No marcinek się wreszcie ogolił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie PUCZ kiedy dojadę..." Powiem szczerze, kiedyś oddałem na nią głos, ale teraz, po tylu wpadkach a nawet "głupocie" jaką wykazała się ta pani, no szkoda, naprawdę szkoda jak polityka potrafi zmienić mądrych ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są z po to za kim mają stać murem? Rzeczywiście sensacja
 kazali im to stoją, bo jak nie to ze stołków polecą, wielka mi sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni za muchą, za żukiem, za świerszczem, za biedronką, za stonką ;) Dajcie spokój z tą "ministrą", a gjeeeeetmaan się czai ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mucha już stara, a na plakacie zdjęcie po retuszu sprzed 10 lat ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co radni z PO z Górkami Czechowskimi. Powiecie przed wyborami czy poczekacie do końca wyborów w tym roku i powiecie że jedynie służna opcja to deweloper a 70% mieszkańców głosujących przecie zabudowie to NIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo cenię Panią Muchę, najlepsza kandydatka z naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUSTE BABSKO ZERO WIEDZY. P. MINISTRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona już nie jednemu zaśpiewała "NIE PUCZ KIEDY ODJADĘ" i mężowi i dzieciom i lubelskiemu PO też zaśpiewa- nie mówiąc nam lubelskiemu społeczeństu bo to jest "PEWNE JAK W BANKU". Ona jest nedzna podobnie jak Krukowa. Jeżeli głosować to na Beatę Mazurek - kobieta ma jaja i jest godna zaufania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też głosuję na Muchę, sprawdziła się jako Posłanka sprawdzi się i w europarlamencie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani mucha z Lublina dojeżdża pewnie do stolicy pociągiem chyba że kupiła sobie od 140 letniej babci mieszkanie w centrum stolicy za diete.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda klaunów udzielił POparcia? To chyba ich zdjęcie życia, wnukom będą POkazywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Poseł Mucho- czy już wróciła Pani do Lublina i tu mieszka czy nadal z tym podstarzałym działaczem w Warszawie? Pytam jako wyborca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkot wyborów oznacza odlot. Dlatego też nie tylko PO zabiega o frekwencję. Pokażemy im gdzie to mamy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory, to sobie o Lublinie przypomniała. Co zrobiła przez te lata dla regionu? Pytam poważnie, jako wyborca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idzie ciepło ,sezon na muchy w pełni,muchomozol w dłoń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha??? A kto to jest? Dawno nie było słychać o działalności posłanki. Chyba przed wyborami obudziła się z kilkuletniego zimowego snu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani jest posłem od 2007 roku i pokazała co potrafi. Ja już nigdy więcej na nią nie zagłosuję w żadnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...