Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni związani z PO murem za Joanną Muchą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 maja 2019 r. o 19:57 Powrót do artykułu
Bardzo aktywna posłanka. Mądra kobieta z otwartym umysłem i wrażliwa na sprawy dotyczące głównie kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na Muchę. Mucha mi się podoba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha i Hetman. Wojna buldogow pod dywanem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zobaczę Joannę Muchę latającą w koło stadionu Arena , to oddam na nią głos .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Mucha to III liga hokeja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ..w jakim kierunku będzie zmierzać Unia Europejska" , możemy się domyślać na obecnym przykładzie. Zasada, tam powinni być kompetentni ludzie, to nie jest show! Nie wystarczy ładnie wyglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie zrobila, czy ona cos potrafi? chyba spiewc?...nigdy na muche...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zna się na problemach III ligi hokeja i jest nasza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To całe PO to towarzystwo wzajemnej adoracji. Czas wysłać ich już na polityczną emeryturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani Mucha ładna babka tylko jakieś tło takie ponure w kolorze by było do twarzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujemy na panią MUCHE. Hetman to zielony pisowiec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o widze na zdjeciu jest pewien cham , prostak , klamca, idealnie pasuje do PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muchy bardzo czesto latają wokół gówien i innych odchodów hmmm ta Mucha lata wokół PO i unii europejskiej czy zatem PO i UE - dostrzegam pewną zaleznosc :P natury sie nie oszuka mucha zawsze bedzie latac wokół gówna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce już nikt nie ochoty na Muchę to myślą że eurokołchozie znajdzie się jakiś desperat. Przecież tam same pedały i nikt nawet okiem nie rzuci. Photoshop może zrobić z niej cudo zlew bezpośrednim kontakcie Mucha jest mdła i beznadziejna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KE jest tylko jeden kandydat godny uwagi, to Krzysztof HETMAN! Na niego zagłosuję i Was też do tego namawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet prezydent Żuk nie popiera Hetmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno jest lepsza od Hetmana. Głosujmy na Muchę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deleloperzy z TBV na czele też popierają naszą Robaczyce, może w Brukseli da się przepchnać plan rewitalizacji portfela deweloperów lubelskich , oj rewitalizację górek czechowskich i innych terenów przyjaznych deweloperom i panu żukowi. Dlatego głosujcie na mnie, jak z górek nic nie miałem obiecane i mi one wiszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyje zdjęcie jest na bilbordzie w tle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię Koalicji Europejskiej, ale mam nadzieję, że mandat z jej ramienia zdobędzie Mucha i utrze nos temu całemu Pslowi i Hetmanowi za pchanie się do Koalicji Europejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...