Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny chce zgody na polowania w Lublinie. "Albo my, albo dziki"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2016 r. o 08:28 Powrót do artykułu
"Albo my albo dziki. Razem nie ma możliwości egzystować." to po co gościu pchasz się na teren dzików? Jesteś tam gościem, więc zachowuj się jak gość, a nie jak "dzik".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To widzę że w pisie rośnie godny następca ministra szyszki - albo my albo przyroda. Zabić, wyrżnąć, zniszczyć - a po nas choćby potop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim zaczniecie bronić zwierząt może najlepiej zapoznać się z tematem, a nie ślepo ich bronić. Sprawdzcie jak wzrosło podłowie tych zwierząt w ciągu ostatnich 20 lat ( łagodne zimy, mniejsza ilość ich naturalnych wrogów). Osobiście miałem spotkanie wieczorem ze stadem dzików na chodniku prawie w centrum miasta i nie chciałbym aby tego doświadczyło moje dziecko. I polityka nie ma tu nic do rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta są mądre i uczą się, wywożenie na 50km to strata kasy one na 100% wrócą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzik jest dziki. Dzik jest zły. Dzik ma bardzo ostre kły. Kto spotyka w lesie dzika, ten na drzewo zaraz zmyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie to chyba tylko Dziki Cydr ;-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kto miałby polować? Tak jak na tygryska na tarchominie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Radny chce zgody na polowania w Lublinie: Albo my, albo dziki." Zdecydowanie - dziki! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę dziki niż zdziczałych radnych żądnych władzy, kasy, wpływów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polowanie w mieście??! Całkiem go pogięło ale w tej partii to zjawisko typowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym z pisu to wszystko przeszkadza, nawet zwierzęta. Dziki powinny być wyłapywane i wywożone do lasu a nie zabijane dla przyjemności pana radnego i innych oszołomów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli jesli radni i urzedasy oraz zuk i jego banda to dziki to ja jestem za tym odstrzalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apolityczny napisał:
jesli jesli radni i urzedasy oraz zuk i jego banda to dziki to ja jestem za tym odstrzalem
puknij się w łeb zacofany pisiorze, idź posłuchać radio maryja zamiast produkować takie idiotyczne komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej dzików jest na Górkach Czechowskich i jestem za tym, żeby czym prędzej zagospodarować ten teren i je stamtąd usunąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej dzików jest na Górkach Czechowskich i jestem za tym, żeby czym prędzej zagospodarować ten teren i je stamtąd usunąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za PISEM i jestem za dzikami! ile osób doznało krzywdy od dzików a ilu od bandziorów?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej WY niż dziki, sieją mniej spustoszenia, dodatkowo jeszcze weźcie tych co stoją za WAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apolityczny napisał:
jesli jesli radni i urzedasy oraz zuk i jego banda to dziki to ja jestem za tym odstrzalem
odstaw to co bierzesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu od PIS-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki trzeba odstrzeliwać a nie odławiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...