Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny ma pomysł na walkę ze smogiem w Lublinie. Specjalna farba na budynkach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 kwietnia 2019 r. o 21:31 Powrót do artykułu
"Magiczna farba POzwoli zniwelować skutki zabetonowania korytarza napowietrzającego przez tebewałków", czyli dewelo-margul kontratakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak wycinać mniej drzew i sadzić nowe, a Górek Czechowskich nie zabetonowywać. I farba nie będzie potrzebna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdyby wszystkie 200 bloków zaplanowane przez TBV na Górkach Czechowskich POmalować taką farbą, to może uratowałyby całe miasto od smogu? Trzeba o tym POważnie POmyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan radny, poza (być może) dobrym pomysłem malowania domów specjalną farbą, powinien przede wszystkim (jeśli FAKTYCZNIE chce walczyć ze smogiem) głosować za niezabudowywaniem Górek. Będzie to bardzo mile widziane wśród przyszłych wyborców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kolesie z Żukiem włącznie zainteresują się planem rozwoju i zabudowy miast. Nikt w normalnym kraju nie rozbudowuje miast od centrów a od obrzeży miast. Nic dziwnego że Lublin jest w czarnej d..e jeśli mają takich włodarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram KWW ZUKA oprócz pana margula, nic nie robi, tylko się kłóci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne trolle z pisu muszą dodawać wpisy nawet w niedzielę po nocy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, trolle z Czechowa już się rzuciły do komentowania. Co tam, że na górkach nie powstał póki co ani jeden blok, a smog jak był, tak dalej jest. Grunt, to wciskać kit ciemnemu ludowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a od kiedy to budowa bloków powoduje smog? z tego co wiem, powoduje go niska emisja a nie budownictwo mieszkaniowe, więc nie pisać bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze narzędzie do walki ze smogiem to LEX DEWELOPER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysłowe pytanie czy faktycznie działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapoznaj się z literaturą tematu bo o smogu wiesz tyle ile ja o fizyce kwantowej. A nie wypowiadam się w tematach o których nie mam pojęcia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dogęszczanie złe, rozlewanie złe. Czyli cokolwiek nie zrobisz, to i tak będzie źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem przeciwnikiem nowinek w walce ze smogiem ale prawdziwym problemem są paleniska domowe i to czym ludzie palą w nich. Węgiel jest drogi a ludzi z biedy nie stać nawet na ten ruski węgiel masowo sprowadzany za czasów rządów PiS do Polski więc palą czymkolwiek, nawet plastikiem. Ostatnio u nas pod biurowcem spotkałem takiego Stasia - złotą rączkę, dorabiającego sobie w firmie obok. Patrzę, że wyciąga stare kasety VHS ze śmietnika. Żartem zapytałem czy będzie oglądał "Psy" czy "Krolla" nagrane na nich a on odpowiada "ŻE SIĘ DOBRZE PALĄ" I tyle w temacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze do tego czapki niewidki nakładane na paskudne bloczydła tebewałowe i problem zabudowy korytarzy powietrznych zupełnie zniknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny science-fiction.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstawiciel producenta farb obiecał wyjazd na jakąś ciepłą wyspę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie RADNY może trzeba by zacząć walczyć ze smogiem na ogródkach działkowych i prywatnych posesjach jak i też okolicznych miejscowościach gdzie non stop spalane są odpady roslinne nawet w czasie upałów/służby udają że nie widzą płonących śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...