Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kupujcie zwolenników za srebrniki, kupujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ktoś wie do kogo trafią te "dodatkowe fundusze przesunięte z innych województw" ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest to super pomysł, popieram. Te pieniądze jak najbardziej nam się przydadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh... jaka szkoda że już skończyłem studia, byłoby tyle kasy na piwo i fajki ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ja nie dostałam...Wątpię, żebym dostała te dodatkowe pieniążki wygospodarowane od innych woj. ahhh szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostaną prawdopodobnie wszyscy, którzy wypełnili poprawnie wnioski ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze by było jak by wszyscy...taka kasa na drodze nie leży...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY PAN M. JUŻ ZOSTAŁ OSĄDZONY W ZWIĄZKU Z RECEPTAMI CZY SPRAWA SIĘ PRZEDAWNIŁA?? A TERAZ SYNIO OPERATYNY PRZYZNAJE TATUSIOWI DOTACJE??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że takich przykładów oceny wniosków może być więcej. Wcześniej podobna sytuacja dotyczyła jednego z członków Zarządu, o sprawie było równie głośno w prasie. Teraz kolejny przypadek?? LAWP po prostu traci wiarygodność!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden złodziej FLASIŃSKI, drugi złodziej MISZTAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze myślał że się prześliźnie bo ta dotacja to jakieś dziadostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krew mnie zalewa , jak patrzę na te zadufane w sobie , zadowolone ryje- normalny człowiek jest bez szansy na taką kase .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym Misztalem to ciągły problem. Gdzie się tylko pojawiał to był jakiś przekręt. Słowem nadaje się na radnego i onegdaj posła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem kryterium rozdawania stypendiów to jedna wielka ściema. Średnia potrzebna do uzyskania stypendium wyniosła 3.9, taką średnią na normalnej uczelni bardzo ciężko jest osiągnąć, na politechnice (na, której studiuje) z taką średnią można bez problemów ubiegać się o stypendium naukowe. Dla 'zwyczajnych' studentów UMCS, AM, KUL, UP czy PL uzyskanie stypendium europejskiego stało się fikcją, zatem kto skorzystał? Skorzystali "studenci" siedzący na fikcyjnych kierunkach lub na jakichś śmiesznych uczelniach, na których wykładowcy dają 4 za samo przychodzenie na zajęcia. Chyba nie chodziło o to żeby pomagać osobom, które chcą po prostu przesiedzieć 5lat studiów i dostać świstek, ale osobom, które na prawdę studiują i chcą się uczyć... System rozdzielania stypendiów ewidentnie się nie sprawdził, kolega załapał się na stypendium naukowe, ale na to już nie. Absurd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...