Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Radny mnie pobił, a to mnie wsadzili do aresztu\"

Utworzony przez gosc, 4 września 2012 r. o 20:49 Powrót do artykułu
ale bokser ciekawe czy w tym naszm bagienku sie wybroni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm, radny miasta Międzyrzec Podlaski, jej przewodniczący, na dodaek funkcjonariusz publiczny ( nauczyciel i dyrektor szkoły od wczoraj), niezłe wejście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie brońcie najeb... żula! W tym przypadku radny pewnie miał racę. Radny powinien zbadać się za 4-6tyg. na obecność HCV bo mógł się od żula zarazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w-4 napisał:
Nie brońcie najeb... żula! W tym przypadku radny pewnie miał racę. Radny powinien zbadać się za 4-6tyg. na obecność HCV bo mógł się od żula zarazić.
JA TEŻ MU RADZĘ ŻEBY SIE ZBADAŁ ALE U BIEGŁEGO PSYCHIATRY. ZALECAM OSTRE BADANIA PSYCHIATRYCZNE. CHEJ W-4 A JAK TWÓJ WYNIK NA NOSICIELSTWO. CZYŻBY JAKIŚ ŻUL CIĘ DOPADŁ I ZROBIŁ CI Z D..PY JESIEŃ ŚREDNIOWIECZA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnym okiem patrząc na sprawę: czy nie jest tak, zakładając że to radny został napadnięty, że obrona konieczna też ma swoje granice? A czy trening karate i znajomość tej czy innej sztuki walki nie jest poniekąd narzędziem mogącym nieść śmierć? Czy wszyscy, którzy mają za sobą trening w sportach walki nie są zobowiązani podwójnie do tego, żeby nie używać swoich umiejętności przeciw innym? Pomijam tu postawę policji, znaną mi skąd inąd z autopsji choć już wiele lat nie mieszkam w Międzyrzecu. Pomijam też postawę przedstawiciela rady miasta, choć powinien świecić przykładem. Mam jednak wielki żal do tego kraju, za to co dzieje się w setkach miejsc, w tysiącach podobnych spraw. Dlaczego? BO TO ZA NASZE PIENIĄDZE, Z NASZYCH PODATKÓW. Układy, kolesiostwo i bezgraniczny nepotyzm. DOŚĆ. BEZ PANÓW (ponad prawem, ponad wyborcami) BEZ PODDANYCH (głodnych, okłamywanych, ciemiężonych w imię demokracji)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...