Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny Nowak chce prohibicji na miasteczku akademickim

Utworzony przez lubelak, 26 lipca 2011 r. o 18:08 Powrót do artykułu
"Po prostu kilka punktów dystrybucji alkoholu nie radzi sobie z awanturami – wyjaśnia Nowak". Co za cymbał,od kiedy to sklepy monopolowe są od zapobiegania awanturom? Cały PiS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten radny to cymbał. Nie dość że Lublin żyje ze studentów!! A on chce im jeszcze uprzykrzać życie. Alkohol równie dobrze można kupić gdzieś dalej. Jak wy chcecie wygrać wybory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiej kur*a okazji? Student - dorosły człowiek, napić się może. Jak to przejdzie to będzie dyskryminacja ! Chodzi tu pewnie o czyjś interes, żeby studenci kupowali gdzie indziej. Bo chyba radny Pis'u nie jest na tyle naiwny, żeby myśleć, że studenci przez ten zakaz przestaną kupować alkohol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba będzie bardziej się temu osobnikowi przyjrzeć. Bo na partie jego nie ma już co patrzeć. Obiecuje nei zapomnieć o panu przy następnych wyborach. Zresztą i tak na takich chorych umysłowo nie głosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumowanie na poziomie, że niewinny ten co strzela, ale ten kto produkuje broń! Za otyłość winny ten kto produkuję niezdrową żywność, a nie ten co pochłania wszystko jak śmietnik! Za korki winni kierowcy, a nie zła organizacja ruchu w mieście! Itd. itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe gdzie on mieszka albo jego rodzina.bo pewnie w poblizu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Nowakowi chyba się pod dekielkiem poprzestawiało. Na Godebskiego mieszka już trochę tych młodych wyrostków mam na myśli lubelaków a nie studentów. To oni zachowują się nie raz nie stosownie ale boją się studentów zaczepiać bo jest nas tam za dużo. Kto wtedy będzie chodził do bossa jak walną tą prohibicję. Tam ruch zaczyna się od godziny 20 do zamknięcia sklepu. A może Panu Nowakowi nie pasują studenci którzy utrzymują tą dziurę zabitą dechami zwaną Lublinem i wszystkie lokale jakie tam są? Lublin jest typowo studenckim miastem i wymierzając cios w stronę studentów to całe miasto na tym w jakiś sposób ucierpi. Gdyby nie uczelnie jakie są i studenci to miasto dawno by się wyludniło. Proponuję Panu Nowakowi by zastanawiał się jak poprawić infrastrukturę drogową bo ta jest w opłakanym stanie a szczególnie śmiać mi się chce z corocznych zim gdzie mimo dokładnych zapowiedzi meteorologów to wciąż cały lublin zaskakuje ale to już wina drogowców i prywatnych firm. Po chodnikach zimą pomimo wysyłanych zdjęć i informowania odpowiednich osób odpowiedzialnych za odśnieżanie ich jak i dróg to są w opłakanym stanie i nie da się ani przejechać ani przejść. Niech się Pan zastanowi jak sprowadzić inwestorów do lublina by Ci otwierali fabryki i inwestowali w Lublin. Lubelacy i wy się dziwicie że nie będziecie europejską stolicą kultury w 2016? Moim zdaniem takie powinny być priorytety radnych a nie odwalanie takiej maniany a to nie tyczy się jedynie lublina bo cała wschodnia Polska jest Polską nawet C. Przez takie osoby jak Pan Nowak śmiem twierdzić że Polska upada a wiele takich osób mamy w rządzie co są tylko po to by mydlić oczy społeczeństwu popierdzieć w stołek wywołać afere zebrać kupę mamony i pokazać jak głęboko w odpowiednim czasie ma się swoich wyborców. Jestem niestety studentem jednej z Lubelskich uczelni na szczęście już na finiszu że tak powiem i nie zamierzam po studiach zostawać w Lublinie bo to miasto bez perspektyw na przyszłość dla kogoś takiego jak ja i wiele studentów z głową zgodzi się ze mną w tej sprawie, nawet osiedlowe dresiki z głową na karku spierniczają z tego miasta bo tam nie ma przyszłości dla młodych. Zwracam się do wszystkich radnych to powinny być wasze priorytety czyli rozwój gospodarczy lublina ściąganie inwestorów poprawienie infrastruktury drogowej i zadbanie o to by drogowcy jak i prywatne firmy wywiązywały się zimą jeśli chodzi o odśnieżanie które i tej zimy która nadejdzie znowu ich zaskoczy bo to znowu będzie obfita w śnieg jak i mrozy zima. Co do chuligaństwa i niszczenie mienia ja przez 3 lata mieszkania na miasteczku nie spotkałem się by jakiś student niszczył czyjeś mienie bo jak by tak było to czy wszelkie sklepy czy też kluby które znajdują się na tych ulicach dawno by zgłosiły do mediów. Policja powinna częściej patrolować lubartowską bronowice tatary to powinny być ich priorytetowe miejsca w lublinie do patrolu i wyłapywania wyrostków. Niech Pan Nowak spróbuję po północy wrócić cały i zdrowy spod leclerca na turystycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADNEGO MARCINA N. POZNAŁEM KILKA LAT TEMU W PSL, PÓŹNIEJ BYŁ W PO TERAZ PiS,JEGO HISTORIA JEST TYPOWA DLA WIELU KARIER W LUBLINIE, CZEGO SZANOWNY WYBORCO WIĘCEJ OCZEKUJESZ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zakazać życia ku*rwa, zupełnie. No ja pi*erdole jaka piz*da takie dzieci rodzi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin przecież sam nieźle garujesz to co się studentów czepiasz ich nie stać na restauracje i powroty taksówkami do domku wiec sobie piją na miasteczku żyj i daj żyć innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenci to nie to samo co kiedyś. Teraz, w okresie nizu demograficznego na UMCS, polibudzie i UP przyjmują hołote z prowincji jak leci i takie są efekty, że pijackie ekscesy staja sie codziennoscią. Nie dziwie się radnemu, ze wyszedł z taką propozycją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie ma co komentować. Trzeba by jakąś uchwałę dla rozum dla tego gościa bo nawet nie wiem jak go nazwać. Jedynie co przychodzi do głowy takim ograniczonym ludziom to właśnie walenie takich bzdur. Uważam że bardziej potrzebna temu panu ( celowo z małej) operacja przeszczepu mózgu oraz rehabilitacja prewencyjne ZUS . Ponieważ nikt o zdrowych zdrowych zmysłach nie tworzy w normalnym państwie GETT. Tylko ludziom o skrajnej inteligencji oraz o zablokowanym myśleniu może do łba przyjść taki pomysł. Za dwa lata tego pana już nie będzie zapewne w życiu politycznym bo sobie chłopak pozwiedzał opcji to jego. Kto go wybierał - ludzie na przyszłość proszę wprowadzić badania psychiatryczne dla tych co startują do Rad , wszystkich - gminnych powiatów i innych władz czy jak im tam aby unikać kompromitacji . Eliminujmy chore organizmy. NAtura radzi sobie sama my musimy mieć niestety przepisy. Skacze jak żabka a zielony bardziej jak pasikonik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pod akademikami KUL-u już nie ma odwagi zamykać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś zainteresował się tym. Tam również mieszkają ludzie. Też byłam studentem, ale to co teraz się dzieje ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam studentem Polonistyki to Ty nie studiowałaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Panie Marcinie Czas w końcu coś z tym zrobić Co po niektórzy mogą nie zrozumieć, ŻE NORMALNY UCZĄCY SIĘ STUDENT JEST NA UCZELNI do max. godz. 19-20 a po 22 to już łażący szukający wrażeń bibosz Pozdrawiam serdecznie Były Student
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Nowak na bezludną wyspę,tam nic nie będzie przeszkadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były student napisał:
Gratulacje Panie Marcinie Czas w końcu coś z tym zrobić Co po niektórzy mogą nie zrozumieć, ŻE NORMALNY UCZĄCY SIĘ STUDENT JEST NA UCZELNI do max. godz. 19-20 a po 22 to już łażący szukający wrażeń bibosz Pozdrawiam serdecznie Były Student
były, bo pewnie cie wywalili z uczelni. serdeczne gratulacje panie "BYŁY" studencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za hipokryzja... Radny Nowak to na moich oczach w chatce żaka pijany spał na stole. Widać sam ma ze sobą problem i chce żeby mu odgórnie zakazano ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co taki zakaz zmieni? A tylko tyle że wędrówki będą dalej, bo będą napewno... Jaki sens? Raczej żaden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...