Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny Nowak rozlicza prezydenta Lublina wierszem

Utworzony przez mroczny_, 4 maja 2010 r. o 12:34 Powrót do artykułu
Bardzo dobre. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii politycznej, ale w pełni się podpisuję pod słowami radnego. Miasto jest w strasznym stanie, tak źle jeszcze nie było. Wierszyk może infantylny, ale rzeczywistość nie i daje dobrze w kość w tym mieście. Obserwuje co się dzieje w województwie podlaskim i podkarpackim - jesteśmy niestety polską D - najgorsi z najgorszych. Nikt nie zagłosuje na człowieka który nic nie zrobił i zmarnował czas. Lublin potrzebuje dużych inwestycji - droga do warszawy, drogi lokalne - opłakany stan, starówka, lotnisko i obrona istniejących zakładów pracy. Tylko płakać, ale jest takie powiedzenie: dlaczego biednyś boś głupi. Wybrali człowieka, który się nie nadaje na to stanowisko, brak kwalifikacji, doświadczenia, puste słowa i co najgorsze brak HONORU - bo po takim okresie zarządzania powinien se-puku popełnić. Komuna zniszczyła to co najlepsze patriotyzm i poczucie wyższej idei i dlatego takie MIZERY się pchają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety taki jest Lublin i jego Prezydent. Panie radny, strzał w dychę. Gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może pan powalczy z otyłością i weźmie się do roboty, a nie w wieszcza się bawi za moje podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Lublin jest taki, jak jego radni. Co widać po tym "wierszu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAFIONY test!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z rzundzenia nic nie wyszło. Ale pachołki chrząszcza Adasia obłowili się na lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowak weź się za robotę. Nie po to Cię wybierałem abyś pisał grafomańskie teksty dla taniego poklasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie urzędasy żyją ( i mają się dobrze) dzięki naszym podatkom. My jesteśmy ich pracodawcami. I co? Chciałem dzisiaj (we wtorek ) załatwić sprawę w Wydziale Komunikacji przy Leszczyńskiego. Zamknięte,bo należy się im wolne! Idę do Urzędu Miasta przy Wieniawskiej. Zamknięte, bo należy się im wolne! A ja normalnie pracuję i chcę załatwić sprawy służbowe. Czy tak powinno być? Indolencja umysłowa i organizacyjna lubelskich urzędników sięgnęła poziomu padalca (jaszczurki beznogiej)! Czas na to , by Lublinianie przegonili to towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co pan Nowak dla Lublina przez te lata zrobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaaal i Loool napisał:
A co pan Nowak dla Lublina przez te lata zrobił?
Próbował wziąć się za odśnieżanie chodnika ale zaraz złamał łopatę i na tym się skończyło. No i jakiś cmentarz chciał ogrodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam, aby oceniali państwo radnych nie tylko po tym, jak (oraz czy) opisują ich w mediach - choć to też ma jakieś znaczenie. Polecam stronę lubelskiego BIP-u: klik , na której można poczytać m.in. jakie interpelacje złożyli radni, zapoznać się z ich oświadczeniami majątkowymi, przynależnością do komisji Rady Miasta, protokołami z sesji, a także znaleźć ich adresy mailowy - niektórzy nawet odpisują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vicki napisał:
Te wszystkie urzędasy żyją ( i mają się dobrze) dzięki naszym podatkom. My jesteśmy ich pracodawcami. I co? Chciałem dzisiaj (we wtorek ) załatwić sprawę w Wydziale Komunikacji przy Leszczyńskiego. Zamknięte,bo należy się im wolne! Idę do Urzędu Miasta przy Wieniawskiej. Zamknięte, bo należy się im wolne! A ja normalnie pracuję i chcę załatwić sprawy służbowe. Czy tak powinno być? Indolencja umysłowa i organizacyjna lubelskich urzędników sięgnęła poziomu padalca (jaszczurki beznogiej)! Czas na to , by Lublinianie przegonili to towarzystwo.
Jaki z TEGO morał? Trzeba było nigdzie z domu nie wyłazić i się w czterech ścianach się"Zamknąć,bo należy się Ci wolne!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, dziennik wschodni ilustruje beznadziejne napisane newsy równie beznadziejnymi zdjeciami... rozumiem, nie stac dziennika na fotografa. przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Radny bierz pan połowe tego co Pan bierzesz albo nie mieszaj Pan specyfików bo skończysz Pan jak Miszka Jackson PS. Szkoda cokolwiek pisać o zmarnowanych 4 latach zafundowanych nam przez PAJACA z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bida i nędza w tym mieście.. stolica kultury... właściwie to skansen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny z nadwagą już nie panuje nad emocjami. Ośmiesza się na każdym kroku. Teraz wpada w histerię bo obawia się ,że prezydent Wasilewski wygra w cuglach drugą kadencję i znów"ewentualny radny" Nowak nie będzie miał szans zostać wymarzonym dyrektorem. Taka jest cała prozaiczna prawda. otyły ratlerek zapomniał jakie jest jego miejsce w szyku i szeregu i że na platformianych plecach szedł do RM. Puszczają mu nerwy. Prezydent zaś nie musi tłumaczyć się przed populistami i manipulatorami. Jego ocenią wyborcy a jak wszystko wskazuje oceniają go dobrze. A kto to jest radny Nowak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny z nadwagą już nie panuje nad emocjami. Ośmiesza się na każdym kroku. Teraz wpada w histerię bo obawia się ,że prezydent Wasilewski wygra w cuglach drugą kadencję i znów"ewentualny radny" Nowak nie będzie miał szans zostać wymarzonym dyrektorem. Taka jest cała prozaiczna prawda. otyły ratlerek zapomniał jakie jest jego miejsce w szyku i szeregu i że na platformianych plecach szedł do RM. Puszczają mu nerwy. Prezydent zaś nie musi tłumaczyć się przed populistami i manipulatorami. Jego ocenią wyborcy a jak wszystko wskazuje oceniają go dobrze. A kto to jest radny Nowak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj panie Nowak-zapomniał pan jak lizal pan t....k panu Wasilewskiemu,aby dostac sie na radnego.JEST PAN TYLE WART CO PREZYDENT.Myśli pan że przez swą "tworczość" wskoczy pan na nastepną kadencję.Współczuje !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby Prezydent Lublina zrobił dla swojego miasta tyle co Radny Nowak to by było super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby Prezydent Lublina zrobił dla swojego miasta tyle co Radny Nowak to by było super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...