Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popieram w 100% .Studentom nie zaszkodzi trochę wysiłku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tak się składa, że dzięki tym niezorganizowanym pieszym można wyjechać z Radziszewskiego. Poza tym Sowińskiego korkuje się od Racławickich, szczególnie od momentu, gdy geniusze z Quamaka wdrożyli świetny system sterowania sygnalizatorami za drobne 28 milionów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Pierwsza rozsądna propozycja tego radnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda to dobry pomysł - ale należy zwiększyć funkcjonalność tej kładki - np poprzez dobre dościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rozwiązanie w tym miejscu będzie najlepsze dla jadących tą ulicą i jednocześnie bezpieczne dla pieszych. Problem będzie dla niepełnosprawnych i z wózkami dla dzieci, ale ten problem też można rozwiązać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję temu radnemu żeby wsadził łeb w beczką z wodą i pozostał tak przez pół godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tunel miał byc :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest. Trzeba zlikwidować tam przejścia i zorganizować jakoś skrzyżowanie żeby każdy mógł wyjechać. Po za tym ta kładka w obecnej formie jest niepraktyczna. Nie wyszłoby taniej coś mniejszego i zgrabniejszego?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w całości ten projekt.........!!!!!!!!!!!!. Chociaż radny z innego ramienia ale pomyślał. Szkoda ,że nikt wcześniej tego nie zauważył. A przecież w Lublinie dużo "mądrych ludzi biorących pensję co miesiąc"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałem ze tylko pisuary mógł mieć taki pomysł. Teatr osobliwości jest w tej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten projekt jest absolutnie bez sensu. Kładka powinna być, ale żeby odciążyć przejścia, ale nie żeby je całkowicie zastąpić. Czasami człowiek musiałby nadłożyć dobre 200 metrów żeby przejść na drugą stronę. A co z osobami starszymi, ludźmi z wózkiem itp. W okresie wakacji czy późnym wieczorem gdy nie ma większego ruchu też trzeba by zasuwać na kładkę. Trochę zdrowego rozsądku by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego  bym się nie spodziewał...po radnym z tego ugrupowania...nareszcie coś co ułatwi życie zamiast je utrudnić, brawo, jakiś postęp. Więcej takich pomysłów poproszę. Dawno już o tym mówiłem, że to jedyny sposób na usprawnienie tego skrzyżowania. Jednak ogrodzenie to min. na 1,5m wysokości, znając sprawność i pomysłowość "naszych kochanych" żaków ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo że to kolo z PiSu a mam alergie na tych typow,to pomysł jest strzałem w dziesiątkę,już dawno myślałem o tym kiedy ktoś się weźmie za to by...lo ktore jaj zwierzęta na pastwisku przechodzą przez tą ulicę paralizujac całe miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto dla ludzi a nie dla samochodów!!! Radny niech sobie zagrodzi swoje pastwisko z krowami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co Miasto ma finansować budowę/remont kładki skoro UMCS sprzedał działkę za 12,6 mln zł     http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000174588,umcs-sprzedal-dzialke-powstana-nowoczesne-mieszkania-dla-studentow.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowo kretyński pomysł. W całym cywilizowanym świecie kampusy uniwersyteckie to strefy ruchu pieszego (ewentualnie rowerowego) i pieszy ma tam zawsze pierwszeństwo.Jeśli w Lublinie jakiś geniusz nie zauważa problemu jakim jest oddzielenie akademików od uczelni jedną z bardziej obciążonych ruchem ulic, to może zamiast dawać pierwszeństwo samochodom zaproponowałby wyposażenie przejścia w światła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy są bardzo mądrzy, a zastanowiliście jak będzie wyglądał wyjazd z Radziszewskiego w lewo w dół na Sowińskiego, jak ruchu nie zatrzymają przechodzący ludzie? Jedynie światła załatwiają sprawę. Nie rozumiem dlaczego nie można ustawić nawet tymczasowych świateł, takich, jakie stawiają drogowcy przy remontach dróg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje Sowińskiego w deptak zamienić.Wtedy nie będzie tam korków i nie trzeba będzie św Krowom(studentom) przejść ani kładek robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje Sowińskiego w deptak zamienić.Wtedy nie będzie tam korków i nie trzeba będzie św Krowom(studentom) przejść ani kładek robić.
 i jednocześnie nie będzie problemu z wyjazdem z Radziszewskiego w lewo w dół Sowińskiego.Tyle problemów na raz rozwiązane:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...