Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe kiedy zapracowani ludzie robili by zakupy.Jeden dzień pracy w tygodniu mniej co siudmy sprzedawca do zwolnienia do radnego po pracę-może da coś lepszego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli katolicy, których podobno jest 90%, nie łazili w niedzielę po sklepach, to handel niedzielny sam by upadł i właściciele sklepów po prostu by je tego dnia pozamykali. Co to za katolicy, którzy nie przestrzegają zasad własnej wiary i których trzeba prawnie do tego przymuszać (a przy okazji wszystkich innych ludzi)...??? Więc albo w Polsce nie ma tych rzeczonych 90% katolików, albo to są zwykłe oszołomy którzy chodzą do kościoła bo " co ludzie powiedzą...". Tak czy siak coś mi tu nie gra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Nie robimy zakupów w dni świąteczne, ale - sporadycznie zdarza mi się to. Widzę w sklepach(hipermarketach) tłumy ludzi i nie chodzi mi tylko o sklepy spożywcze. Powiedziałem do żony, że kościół powinien wyjść na przeciw swoim wiernym i np. w tych sklepach albo obok otworzyć kaplice. Patrząc z drugiej strony to ludzie wiary katolickiej żyją w zakłamaniu, obłudzie. Jeśli jest się katolikiem - przestrzegajmy zasad wiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrze GAWRYSZEWSKI zajmij się Pan poważniejszymi sprawami np. agencjami towarzyskimi, prostytucją,cudzołóstwem. Zbadaj ten grunt. Idź do agencji towarzyskiej (burdelu), sprawdź kto tam przychodzi (99,9 % katolików z dobrych rodzin). Żeby dogłębnie zbadać temat skorzystaj z usług którejś z panienek. Nie zapomnij wziąć rachunku za usługę, celem rozliczenia w kasie UM Lublin. Jak panienka dobrze Panu zrobi to odechce się Panu łazić na jakieś wystawy z "Diabłami" czy łażenie po sklepach.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny mógłby się zająć np. pedofilią w kościele katolickim, większy byłby z tego pożytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się chyba czym du.ek zająć. A do roboty na budowę za 1300 niech pójdzie wtedy nie będzie mu się we łbie mieszało. A tak to z nudów diabła wszędzie widzi. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE CHODZICIE GŁUPKI NA WYBORY, I CO CHODZĄ I SŁUCHAJĄ KLECHÓW Z AMBONY, WYBIERAJĄ TOTO JAK TEN RADNY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...