Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rafale, żegnaj

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2017 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Trafnie ujęte wspomnienie, wspaniały człowiek, aż trudno uwierzyć w taki bieg zdarzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem że to głupie pytanie ale przy powyższej relacji człowiek zadaje sobie pytanie - skoro było tak dobrze to czemu skończyło się tak źle gdzieś tam w Starym Gaju ? ...zmarł ? został tego życia pozbawiony czy może sam ze sobą skończył ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pod artykułem: czytaj więcej o Hanbud..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja wiem że to głupie pytanie ale przy powyższej relacji człowiek zadaje sobie pytanie - skoro było tak dobrze to czemu skończyło się tak źle gdzieś tam w Starym Gaju ? ...zmarł ? został tego życia pozbawiony czy może sam ze sobą skończył ?
szwankowało serce, doskwierała cukrzyca. może po prostu przecenił tego dnia swoje siły i zbyt długi spacer okazał się być ostatnim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
razi mnie tyle błędów, brak spacji, to już któryś z kolei artykuł z takim niechlujstwem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny kolega, byliśmy razem na MOP we Lwowie w 1989 r., cichy, skromny i zamknięty w swoim własnym świecie, szkoda chłopaka, wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zamknąć dyskusję. Bliscy znają szczegóły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrym człowiekiem dla dzieci ze szkoły specjalnej to On nie był,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego?? Co takiego robil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam nie poszedl do tego gaju jeszcze po 20 wątpie zeby latal po 20 w zime po jakims lesie..to jasne ze musial mu ktos w tym pomoc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...