Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rakotwórcze paragony w polskich sklepach? Eksperci tłumaczą, dlaczego lepiej ich nie dotykać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 października 2019 r. o 10:52 Powrót do artykułu
To dlatego tak źle czuję się w sklepach tego typu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz wszystkie kasjerki pozwy do sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większego absurdu dawno nie słyszałem i widziałem. Ktoś próbuje zdobić na tym jakiś deal. Pewnie zbyt dużo kontroli UKS u prywaciarzy. Ostatnio byłem w Kazimierzu na rynku i za żadne zakupy nie dostałem paragonu a obroty na gastronomi mają ogromne , to jest prawdziwa szafa strefa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bisfenol A to związek wykorzystywany m.in. w produkcji tworzyw sztucznych, w tym opakowań na żywność i butelek" - śmiać mi się chce z ludzi który kupują zwykłą wodę w plastikowych butelkach i targają to tonami po schodach do domów bo boją się pić z kranu. Woda w rurach przez które ciągle płynie woda jest dużo czystsza niż ta z plastikowych butelek które stoją na słońcu tygodniami w tych butelkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY SYFIASTY NAPOMPOWANY CHEMIĄ PRODUKT ZWANY "WĘDLINĄ" - NIE JEST BARDZIEJ RAKOTWÓRCZY ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile OPRYSKÓW wykonuje sadownik na jabłoniach w sezonie ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie przebije "świeżych" jaj i kurczaków z ... ferm, gdzie kura słońca i trawy w życiu nie widziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedna z akcji typu "wiem, ale nie powiem". Tak samo jest z badaniami paliwa na stacjach. Po co robić takie rzeczy jak się ludziom nie mówi gdzie konkretnie jest dobrze a gdzie źle?! Typowa uniwersytecka teoria oderwana od rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego nie biorę nigdy paragonów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz przychodzi do mnie kontrola ze skarbówki i chce wlepić mandat za nie wydanie paragonu a ja że nie wydaje że względu na dobro klienta i moje w obawie przed rakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w kampaniach reklamowych mówią bierz paragon, bierz paragon. Chcą nas wszystkich wpierw wytruc  a później leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedna z akcji typu "wiem, ale nie powiem". Tak samo jest z badaniami paliwa na stacjach. Po co robić takie rzeczy jak się ludziom nie mówi gdzie konkretnie jest dobrze a gdzie źle?! Typowa uniwersytecka teoria oderwana od rzeczywistości.
Nie masz racji. Napisali że tylko w jednej z przebadanych sieci było ok, czyli można spokojnie założyć, że biorąc jakikolwiek paragon do ręki dostaniesz ten syfiasty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bisfenol A - to substancja zawarta we wszystkich rolkach stosowanych w kasach fiskalnych tzw.termicznych - kolejna akcja dla picu - by nie mieć kontaktu z Bisfenol A należało by zlikwidować kasy fiskalne - czy w tej Solidarności jest ktoś o zdrowych zmysłach - na marginesie promienie X (Rentgena) powodują nowotwory a jakoś nikt nie likwiduje wykonywania prześwietleń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam filmy na kanale youtube "Marcin Gustowski" - m.in. o trującej zywności dla Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu chodzi tylko o to by wprowadzic e paragon A wtedy nie sprawdzisz kasjera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam filmy na kanale youtube "Marcin Bustowski" - m.in. o trującej zywności dla Polaków.  (poprawka literowki)    youtube.com/channel/UCS3TLgeM9gEiLEGT1glAK6w/videos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie bardzo rakotwórcze i niezmiernie szkodliwe, w każdym wypadku prowadzące do śmierci jest życie. Skoro substancja jest używana w produkcji opakowań na żywność i butelek to nie wiem czy powinniśmy się nadmiernie przejmować paragonami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robi Państwo? Pozwala na bifenole maszty 5G, zatrutą żywność, a gdzie podatek od cukru? (zawartości w żywności), proste ustawy zablokowały by trucie społeczeństwa, tylko dlaczego się tego nie robi? ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie że bedzie go więcej w Polsce bo jak inne kraje beda chciały sie go pozbyc to my kupimy go w mega promocyjnej cenie i jeszcze nam rachunek wystawią :D ahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż mnie coś trafiło, jak przeczytałam ten artykuł. Tak się mówi o tych fenolach, że szkodliwe, ale czemu duże sieci handlowe nie zmienią rolek kasowych na bezpieczniejsze? Wczoraj zdziwiłam się będąc u fryzjerki, że ma na drzwiach naklejkę, której dotychczas nie widziałam, więc zapytałam, o co chodzi. Powiedziała, że ona wydaje (mam nadzieję, że dobrze pamiętam) zdrowy paragon, który jest bez tych szkodliwych substancji. I mnie jako jej klientce było miło, że ma tak rozsądne podejście - produkty do włosów od dawna ma bez żadnych świństw, parabenów itd, a teraz w dodatku zadbała o taki szczegół jak paragon, aby nie truł klientów. I tak moim zdaniem powinno się podchodzić do tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...