Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking lubelskich szkół nauki jazdy

Utworzony przez Jeden z 366, 2 lutego 2009 r. o 08:36 Powrót do artykułu
Napiszcie coś o Kleksie, cena promocyjna kursu kusząca 920zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie najlepiej pójść na kategorie "A"? Mój kumpel był w takim dziadowskim osk,gdzie spędził cały kurs na placu i tylko 4 godziny po mieście jeździł !!!! To była porażka i żaden z naszych znajomych nie poszedł tam nawet na samochód! Miasto jest moim zdaniem najważniejsze bo potem jeździć będę po ulicy a nie po placu:) śmieszny taki ośrodek jest Znacie jakiś NORMALNY ośrodek który na paliwie nie oszczędza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie najlepiej pójść na kategorie "A"? Mój kumpel był w takim dziadowskim osk,gdzie spędził cały kurs na placu i tylko 4 godziny po mieście jeździł !!!! To była porażka i żaden z naszych znajomych nie poszedł tam nawet na samochód! Miasto jest moim zdaniem najważniejsze bo potem jeździć będę po ulicy a nie po placu:) śmieszny taki ośrodek jest Znacie jakiś NORMALNY ośrodek który na paliwie nie oszczędza?
bo kurs na kategorię A z urzędu obejmuje 16 godzin na placu i 4 na mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sobie tępaku nie radziłeś z łukiem na placu... to po co mieli z tobą na mieście tamować ruch. A od ELI z Głębokiej to się odwal bo z mojej grupy 12 osobowej pozdawali wszyscy buraku ja nie wiem jak taka niemota jak ty mogła takie oszczerstwa napisać...;/ żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sz napisał:
bo kurs na kategorię A z urzędu obejmuje 16 godzin na placu i 4 na mieście
ha ha ha!!! Dobre dobre!! A gdzie Ty to tak wyczytałeś mój drogi że 4 godziny tylko po mieście?? wg Dz.U.05.217.1834 jazdy motocyklem muszą bezwzględnie uwzględniać jazdę poza obszarem zabudowanym min 3 godziny,plus co najmniej 2 godziny w okresie od zmierzchu do świtu, to już mo drogi daje min 5 godzin,plus wszystkie tematy z "karty kursanta". Skoro ktoś jeździł tylko 4 godziny to znaczy że karta była świadomie fałszowana i taki ośrodek należy zamknąć!! Oszukiwanie ludzi musisie wreście skończyć! Co drugi ośrodek cos kręci i taka jest prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gościu~ napisał:
Jak sobie tępaku nie radziłeś z łukiem na placu... to po co mieli z tobą na mieście tamować ruch. A od ELI z Głębokiej to się odwal bo z mojej grupy 12 osobowej pozdawali wszyscy buraku ja nie wiem jak taka niemota jak ty mogła takie oszczerstwa napisać...;/ żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę żeby to zabrzmiało jak reklama. Chcę tylko doradzić tym którzy chcę zrobić prawko na kat "A" i się wahają,który ośrodek lepszy.Robię kurs w Rozpędzie.Jeżdżę tam Hondą po ósemkach i dużo po mieście..ale nie oto chodzi..Chodzi o instruktora..Gość jest niesamowity.Motocyklista z prawdziwego zdarzenia! UCZY NIE TYLKO JAK ZDAĆ EGZAMIN ALE PRZEDE WSZYSTKIM JAK PRZEŻYĆ NA MOTOCYKLU NA NASZYCH DROGACH I JAK JEŹDZIĆ BEZPIECZNIE.. Naprawdę, szczerze POLECAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich serdecznie mozecie sei wypowiedziec o kat b w oska pks w lbn własnie sie zapisałem do niech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było tu o efekcie.... właśnie zaczynam kurs w efekcie i od samego początku zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie, mili kulturalni i grzeczni instruktorzy i jak ktoś wspomniał "jak czegoś nie wiesz pytaj" i tak jest i potrafią wytłumaczyć tak aby zrozumieć i się nauczyć , firma EFEKT pełen profesjonalizm !!! niech "efekt" będzie zawsze dobrym partnerem dla każdego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODRADZAM EFEKT, w szczególności na kat A!!!! uczy tam ''zapalony motocyklista'' podstarzały pan Janusz, który ostatni raz jeździł na moto pewnie z 40 lat temu. jest arogancki nieprzyjemny i totalnie nie umie uczyć, bez jakiegokolwiek podejścia... o dziwo jest w tej szkole juz od dawna i chyba sie przyjaźni z właścicielem i grzeje tam posadke mimo swojego braku kompetencji i kultury osobistej ://// ODRADZAM!!! NIE POLECAM TEGO OSRODKA JAK OBIEKTYWNY I BYŁY KURSANT!!!! ( fajna jest szkoła: Klasa i Driver
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie, Zdecydowanie polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Pana W.Osiora w Lubartowie:-) Profesjonalnie , bardzo kulturalnie, kompetentnie i po prostu super pod każdym względem. Egzamin zdałam za pierwszym razem , słysząc te słowa od egzaminatora'' Jeździ pani pięknie''. Poza tym jedna moja taka maleńka prośba do wszystkich zdających: kiedy wybieracie się na egzamin, ubierzcie się stosownie do egzaminu, czyli elegancko( dzisiaj elegancko wcale nie znaczy sztywno:- ).Jeśli macie na sobie marynarkę to daje to sygnał, że traktujecie coś poważnie. Jednocześnie oznacza to, że nie "olewacie" tego egzaminu, egzaminatorów i tym samym pewnej sfery własnego życia. Pozdrawiam ciepło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta napisał:
Potwierdzam.Wszędzie tylko nie do Efektu. Sama zastanawiam się skąd ten ranking. Oprócz tego,że nie uczą to jeszcze naciągają na dodatkowe godziny. Zastanówcie się 10 razy zanim zechcecie tam robić prawo jazdy.
Nie polecam Efektu.Ten ranking to parodia.Nie wypuszczą z papierami z Ośrodka zanim nie dokupisz dodatkowych godzin.Zero nauki parkowania,wieczne spóźnianie się na jazdy i kończenie przed czasem.Instruktorzy załatwiają swoje sprawy w czasie jazdy. Mój instruktor wiecznie bawił się komórka w czasie jazdy.Brak profesjonalizmu. Zresztą to nie tylko moje zdanie, ale kilku innych osób.Z daleka od tej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EFEKT srefekt! Wyjeździłem 14 h (7 jazd) i w tym czasie 2 jazdy mi odwołali z "powodów technicznych" Nagminne jest kończenie jazd 10-15 minut wcześniej a w kartę wpisywanie pełnych. Na łuku zamiast ci pomagać,podpowiadać, instruktorzy stoją w grupie i p....lą farmazony. W karcie jazd fałszuja godziny wykładów teoretycznych! Chodziłem 8 dni po 1,5h a wpisali 30 h! Paranoja! Jazdy ustawiają tak,że zdarzało mi się mieć je 1 raz w tyg, a nawet z przerwą 2 tyg.!!! jedyny pozytywny aspekt tego ich burdelu to instruktorzy Paweł i Adam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co możecie powiedzieć o OSK "MILA"( tzn. chodzi mi o instruktorów) zapisałam sie tam na kurs, póki co teoria jest ok, i wkrótce zaczynam jazdy, nie wiem kogo mam sobie wybrać, a wiem że tam można sobie wybierać z kim się chce jeździć możecie kogoś polecić i napisać dlaczego go polecacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam do wyboru 2 szkoły jazdy którą mi polecicie: Efekt czy Kulka. Właśnie miałem okazje przeczytać wiele negatywnych komentarzy w kierunku Efektu czyli co Kulka ?? Byłbym bardzo wdzięczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owca w Mili to chyba dobra jest tylko teoria;) Dam Ci parę rad odnośnie praktyki byś nie żałowała straconej kasy potem: -od początku wymagaj punktualności od instruktorów i kończenia o czasie bo stracisz 10 min przed i po jeździe -nie zgadzaj się na żadne wizyty w sklepach, mycia samochodu (ja tak miałem) i tym podobne farmazony -jak poczujesz że umiesz już łuk nie zgadzaj się na marnowanie czasu na placu (godzina miasto, godzina plac na początku jest ok, ale jak opanujesz samochód nie dawaj tak na sobie oszczędzać) Generalnie czeka Cię lekcja asertywności bądź dokupienie potem jazd, wybór należy do Ciebie;) Plus to zadbane samochody. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Owca w Mili to chyba dobra jest tylko teoria;) Dam Ci parę rad odnośnie praktyki byś nie żałowała straconej kasy potem: -od początku wymagaj punktualności od instruktorów i kończenia o czasie bo stracisz 10 min przed i po jeździe -nie zgadzaj się na żadne wizyty w sklepach, mycia samochodu (ja tak miałem) i tym podobne farmazony -jak poczujesz że umiesz już łuk nie zgadzaj się na marnowanie czasu na placu (godzina miasto, godzina plac na początku jest ok, ale jak opanujesz samochód nie dawaj tak na sobie oszczędzać) Generalnie czeka Cię lekcja asertywności bądź dokupienie potem jazd, wybór należy do Ciebie;) Plus to zadbane samochody. Pozdrawiam.
Świetnie... mogę sobie pogratulować wyboru szkoły nauki jazdy w takim razie, już druga niemal identyczna opinia o mili dziękuję za odpowiedź-przestrogę. Również pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owca33 zawsze możesz przenieść się gdzie indziej. zapłacisz tylko w Mili za teorię, ewentualnie za wyjeżdżone jazdy. W nowym miejscu dokupisz jazd tak żeby wyszło ci razem z tymi z Mili 30 h. Ja tak zrobiłem. Odszedłem z efektu do Wirażu i jest przezajebiście lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejka! Doradźcie gdzie w Lublinie najlepiej zrobić prawko na B...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, i czy słyszeliście coś o MAJCE???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...