Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking ośrodków szkolenia kierowców: Gdzie w Lublinie i Puławach uczą najlepiej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2017 r. o 16:12 Powrót do artykułu
Czy właściwie nauczają, i egzaminują, to by się okazało gdyby przeegzaminować ludzi jeżdżących już kilka czy kilkanaście, albo i kilkadziesiąt lat. Domyślam się, że ci z wieloletnią praktyką niezdaliby. Z mojego szkolenia to pamiętam, że ludzie już praktykujący (dorośli, 30-40 i więcej lat) odrzucają teorię na rzecz praktyki. Wystarczy przeczytać teksty testów, aby mieć mętlik w głowie, różni ludzie testy piszą, przedewszystkim profesjonaliści, a ci zwykłymi ludźmi niesą, więc ich teksty dla zwykłych ludzi mogą być nieczytelne. A jeżdżenia samochodem nauczyłem się dopiero swoim, przez parę lat. Po kursie rozumiałem że zielony listek powinien być obowiązkowy przez parę lat, wiedziałem że niepotrafię posługiwać się samochodem tak jak ja to uważam za właściwe. Żaden kurs nie nauczy tyle, co się człowiek osobiście własnym samochodem nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu, te rankingi: w Najlepszej szkole są i tacy instruktorzy którzy nie mają podejścia do ludzi itd., a w małych niemasowych szkołach trafiają się dobrzy specjaliści, którzy dobrze nauczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po grzyba te placyki!!kase koszą a zdawalność kiepska,oblewaja za byle gów...no to absurd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z 18:18 To założ mała szkołę i ucz , jak żeś taki mądry. Głupie to są rankingi wedlug
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie to są rankingi według KL na podstawie sms wysłanych. Po to jest paru instruktorów aby była możliwość zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Lato 83: Wyrazilem jedynie swoja opinię na ten temat i nie zyczę sobie takich chamskich komentarzy jak twój!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instruktorzy uczą w/g wymagań egzaminatorów.A po otrzymaniu prawka hulaj dusza,co mi tam przepisy i ich nauczanie ja jestem miszczem kierownicy,przeważnie na drzewie lub latarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...