Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratownik medyczny zatrzymał dziwnie zachowującego się kierowcę. "Miał głowę na kierownicy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 września 2019 r. o 19:51 Powrót do artykułu
Postawa ratownika godna naśladowania. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie przypadek - to zaplanowane działanie.. Polska to eldorado dla drogowej patologii! I dlatego systematycznie przybiera na sile.... Zgadnijcie dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JE...SKURWY....!!!MOŻE MOJE SŁOWA SĄ WULGARNE,ALE TAKIE ZACHOWANIE, JEST PRYMITYWNE, TYPOWO PARWICOWO-KATOLSKIE!!NIE 5000 ZŁ MANDATU,ALE SPRZĄTANIE ULIC,TO POWINNA BYĆ KARA DLA TAKICH IMBECYLI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny konfident donosi na policję. JP II tak nie robił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może cukrzyce miał ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEKLECHA  Co ty masz koluniu do sprzątania ulic? Wykonywałem taką pracę z dumą i moim zdaniem to żadna ujma. I żadna kara. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed rondem zjechałem mu drogę. kurde czytajcie co piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym podkrapaciem same problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...