Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratują honkera, piszą do premiera

Utworzony przez krzesimir, 8 listopada 2009 r. o 13:01 Powrót do artykułu
Co tu ratować? Zacznijcie produkować towar na światowym poziomie a odbiorcy się znajdą na całym świecie!!! To jakaś mała prywatna firma zatrudniająca 50 osób(w tym związkowców,którzy też kosztują),więc nie widzę powodów,by nasze podatki zostały niewłaściwie wydane. Związki zawodowe należałoby zdelegalizować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widze zadnych przeszkod na drodze, aby Solidarnosc wykupila zaklady produkujace przecietnej jakosci autko i sama zaczela odpowiadac za powodzenie w sprzedazy swojego produktu na swiatowym rynku. Ja, podatnik, nie zycze sobie utrzymywania (pod ekonomicznym respiratorem) niewydajnego zakladu pracy. Jestem tez przekonany, ze gdyby owe Honkery byly takim, jak owi zwiazkowcy twierdza, hit-ami na rynku, to nie tylko piecdziesiat, ale nawet stopiecdziesiat osob mialoby zatrudnienie! A wiec do dziela nasi ludowi trybuni i pokazcie co potraficie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo prosze o ujawnienie nazwisk owych poslow, abym przypadkiem nie oddala swojego glosu, na ktoregos z nich przy okazji nastepnych wyborow parlamentarnych! Nie mam natomiast nic przeciwko temu, aby sami i za wlasne pieniadze poprowadzili produkcje rynkowego bubla. Populizm niektorych "politykow" kosztuje nas (spoleczenstwo) zbyt wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ten honker sąbą prezentuje ? to cud że jeździ. Jeździłem tym w ZE, poprostu masakra. Ternowe to to chyba jest z nazwy. Wielki przestarzały bubel który kupiła prywatna firma i sie dziwi że nikt tego kupować nie chce. I bardzo dobrze, bo to do wożenia gnojówki sie nei nadaje. Moze w latach 70-80 jak było projektowane było to czymś. Dziś jest to poprostu dziadowski złom na kołach. Dla czego mamy kupować coś co nie nadaje sie do niczego, wspierajac polski prywatny przemysł, zamiast kupić coś z naszych podatków porzadnego i na lata ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Co tu ratować? Zacznijcie produkować towar na światowym poziomie a odbiorcy się znajdą na całym świecie!!! To jakaś mała prywatna firma zatrudniająca 50 osób(w tym związkowców,którzy też kosztują),więc nie widzę powodów,by nasze podatki zostały niewłaściwie wydane. Związki zawodowe należałoby zdelegalizować!!!
Korniszon i Jego Komanda to w 90% dawne towarzystwo związkowe. Jak byli w opozycji to cały czas jechali na plecach związkowców. Jak zaczęli rzundzić to na raz związki zawodowe zaczeły Im i Ich pachołkom przeszkadzać. Henryk Sienkiewicz dobrze pisał : Kali ukraść - dobrze, Kalemu ukraść - żle". Jeszcze niedawno gdy Tow. Kwaśniewski wysyłał WP do Iraku to Honekery były dobre a teraz na raz są złe. Oj Lubliniacy z Biłgoraja czy z Bełżyc dla Was to najlepiej produkować prytę i palety a reszta to szajs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alina D. napisał:
Bardzo prosze o ujawnienie nazwisk owych poslow, abym przypadkiem nie oddala swojego glosu, na ktoregos z nich przy okazji nastepnych wyborow parlamentarnych! Nie mam natomiast nic przeciwko temu, aby sami i za wlasne pieniadze poprowadzili produkcje rynkowego bubla. Populizm niektorych "politykow" kosztuje nas (spoleczenstwo) zbyt wiele.
Szanowna Pani na Pani wypociny mam jedno zdanie: z Panią mi nie po drodze i nie chcę być w społeczeństwie takim jak Pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alina D. napisał:
Bardzo prosze o ujawnienie nazwisk owych poslow, abym przypadkiem nie oddala swojego glosu, na ktoregos z nich przy okazji nastepnych wyborow parlamentarnych! Nie mam natomiast nic przeciwko temu, aby sami i za wlasne pieniadze poprowadzili produkcje rynkowego bubla. Populizm niektorych "politykow" kosztuje nas (spoleczenstwo) zbyt wiele.
Szanowna Pani na Pani wypociny mam jedno zdanie: z Panią mi nie po drodze i nie chcę być w społeczeństwie takim jak Pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...