Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Serio ? bilbordy znikną jakoś w to nie wierzę zwykłe dawanie tematów na zasadzie zapchaj dziurę przecież usunięcie tych reklam się nie kalkuluje ponieważ żeby one stały też ktoś płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie był konserwator jak malowano tego klauna COZL ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Oby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Ratusz zacznie od siebie i nie wywiesza na bilbordach wizerunków swoich pracowników . A pan Prezydent powinien dać przykład .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS nie przywróci KS. Nikt nie powstrzyma starego zła. Nowe zło działa obok zła starego. Stopnie zagrożenia rosną w obu przypadkach. Coraz wyższe stopnie przeciwdziałania nie przynoszą oczekiwanych wyników. Niektórym ludziom się wydaje, że mają gotowe rozwiązanie lub że szybko by je znaleźli, gdyby im to umożliwiono. Człowiek z ulicy nie otrzyma takich uprawnień. Systemy zawodzą. Islamizacja wydaje się być nieuniknioną. Jestem mniej, niż z ulicy. Mnie po prostu nie ma, więc rzekłby ktoś, że popieram wszelkie zło. Chciałbym tylko ukarania ludzi odpowiedzialnych za całkowite wykluczenie mnie z istnienia. Dramat ma miejsce. Popieram żądanie poprawy prawa i jego właściwego stosowania. Nie znam sytuacji, podonie jak większość tu komentujących. To oznacza, że nie mam pojęcia, jak zapobiec zabójstwom, zamachom, terrorowi i w ogóle złu. Nasuwa się ..., ale nie widzę sensu CICHEGO KRZYKU - dajcie mi dane, a rozkmienię problemy. Moi wrogowie sa pewni, że nie zginą w żadnym zamachu, są pewni, że nie mam żadnych szans na istnienie. Innymi słowy mam mniej do powiedzenia od przeciętnego bezdomnego, który nie ma żadnego fachu. Właściciel zakładu pogrzebowego: TERAZ MA WIELE DO POWIEDZENIA. Utrzymujący się z wnajmu: JEGO ZAPYTAJ, TO ZNAJDZIE ROZWIĄZANIE. Młodzi: NIE UWAŻAMY CIĘ ZA ŚWIRA, ALE NIE CHCEMY SŁYSZEĆ O ... . Matka młodego sędziego sądu: PAN TO I TAK JEST NAJMNIEJ GROŹNY ZE WSZYSTKICH, KTÓRYCH STĄD ZNAM. A wcześniej: ALE WYNIKI!. Tak, czy siak, nie istnieję. Szczerze? Chyba górę wziąłby mój honor i za żadne pieniądze nie pomogę. Wolę umrzeć albo zginąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dzis wiadomo ze Lublin wyglada jak jedno wielki pranie szmat w sobote na wsi jak kolorowe gacie na sznurku od gruszki do jabloni. Bede trzymal kciuki zeby w koncu reklamy znikly zbudynkow. Sami popatrzcie na to zdjecie czy tak wyglada pieknie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczyc do nazwy zakladu nad drzwiami lub oknem i tyle wystarczy . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było zarządzenie że apteki nie mogą się reklamować - i co ? Mają kasę i silne lobby i silne parcie - więc miasto ma ciśnienie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta reklama led pod zamkiem to szczyt bezradności tego kraju. bije po oczach kierowców stwarzając realne zagrożenie ruchu ciekawe czy inwestor miał pozwolenie lub zgłoszenie robót ... a nowa ustawa krajobrazowa to nic.. urzędasom nie chce się wziąć za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo jest w wielu miastach Polski, w tym w Białej Podlaskiej. Jest ustawa krajobrazowa to trzeba w końcu z niej korzystać. Nawet przy placu Pigalle w Paryżu nie ma takiej badziewnej reklamy jak u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i nie wierzę! Władze miasta, znane z urzędniczych absurdów, biorą się za estetykę Starego Miasta! Tę "stajnię Augiasza" nie zlikwiduje się, zdejmując tylko bilbordy. Przy Alei Tysiąclecia trzeba postawić nowy, estetyczny obiekt, zasłaniający tę szpetotę, istniejącą jeszcze od czasów II wojny światowej. Skoro na 10-lecie PRL wybudowano stylizowane kamienice przy Placu Zamkowym, to na 700-lecie Lublina powinien powstać jakiś estetyczny obiekt, który powinien być powodem do dumy, a nie do wstydu dla władz miasta. A co z zardzewiałymi budami-szczękami przy dworcu PKS? A co z zardzewiałymi blachami dachów kamienic Starego Miasta? Dlaczego Lublin nie może wyglądać przynajmniej, jak Sandomierz, jak wiele uroczych miast Czech, Węgier, Niemiec, czy i innych państw Europy? A co z ul. Farbiarską, ul. Zamojską, ul. Zieloną, znajdującymi się w bezpośrednim otoczeniu Starego Miasta? Taka oryginalna architektura miasta i takie rażące zaniedbania, trwające od dziesięcioleci! Panowie i panie z ratusza - porządkowanie miasta zaczyna się od jego centrum. Czym chcecie się chwalić przed turystami? Wojciech Górski, Lublin City-Tour.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST "PRAWO reklamy " zebrane w jednym wydaniu książkowym przez prac.UMCS . NIE MUSI BYĆ ŻADNYCH UCHWAŁ W TYM WZGLĘDZIE .Pierwszą reklamą był krzyk ,może wrócimy do "Szmaty,gałgany" za papier toaletowy i garnki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Nareszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo ratusz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy zostaną oznakowane ( odmalowane )  pasy na przejściach przy ulicy Fabrycznej  ? , wis za wis wejścia do parku,  na jezdni nie widać przejścia dla pieszych a samochody pędzą od skrzyżowań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZROOOOOOOOOOOOOOOOOOObić tOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklamy znikną, ale dziury, koleiny i pozapadane studzienki na ulicach w centrum zostaną bo to nie jest problem, tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może zrobicie też porządek z ohydą COZLu? Proponuję wykorzystać jako gigantyczny baner reklamowy. Wszyscy skorzystają: szpital będzie miał przychody, a reklamodawcy wyrzuceni z centrum znajdą dobrze widoczne miejsce. No i poprawi się estetyka budynku, z prostego powodu - pogorszyć już się nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...