Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz dołoży 5 mln zł na komunikację miejską. Zabierze z inwestycji i remontów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2020 r. o 10:44 Powrót do artykułu
Przeczytałem na stronie ZTM i jestem rozczarowany od 11 lutego nie będzie zwiększenia częstotliwości do 15 minut, tylko jakieś pojedyncze kursy! Ja się pytam co to jest? To na te kilka kursów ma iść 5 mln złotych?
 20 kursów x 30 dni to daje pi x drzwi 600 w skali miesiąca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadźcie sobie tę całą komunikację wiecie gdzie. Kupiłam samochód i nie zamierzam nigdy wracać do MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam: Po co w Lublinie powołano twór dla kolesi i pociotków pod nazwą ZTM? Zlikwidować to coś i zaoszczędzone środki przeznaczyć na MPK. Proste? Przecież utrzymanie tego całego ZTM to grube miliony złotych. Zbędny balast dla miejskich funduszy.
Właśnie  powinna być jedna instytucja odpowiadjąca za transport i poruszanie się w mieście. ZDIM działa przewko ZTM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto pada, Żuk sprzyja TBV i innym deweloperom. Górki Czechowskie kupine za 12,5 mln po decyzji Zuka i radnych grunt jest warty 500 mln. Na tyle zostaliśmy okradzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest sens zwiększanie częstotliwości między 6 a 15? Powinno być zwiększenie częstotliwości w dwóch szczytach: 6.00-9.30 rano i 13.30-17.00 popołudniu. W godzinach południowych obecna częstotliwość wystarczy, za to rano czy popołudniu czasami wejść do autobusu się nie da...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie sPOnsorowane z kasy miejskiej uzbrajanie deweloperskich banków ziemi Kozi Gród mógłby sobie już dawno sprawić tramwaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo brzydko mówiąc "pali się pod d...."? Metropolia Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto pada, Żuk sprzyja TBV i innym deweloperom. Górki Czechowskie kupine za 12,5 mln po decyzji Zuka i radnych grunt jest warty 500 mln. Na tyle zostaliśmy okradzeni.
 Za 12.5 to kupiło Echo a nie TBV i to 20 lat temu! Tak poza tym ceny gruntów rosną. ~20 lat temu metr stanu deweloperskiego kosztował w Lublinie w porywach kilkaset zł, teraz jest to 5k.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linie pozamiejskie 2, 3, 22, 55 itp. nie są finansowane przez miasto - to gminy płacą za transport poza granicami miastami! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linie pozamiejskie 2, 3, 22, 55 itp. nie są finansowane przez miasto - to gminy płacą za transport poza granicami miastami!
 Owszem, ale czemu jeżdżą na nich pojazdy kupione z pieniędzy miasta i UE, a nei ościennych gmin ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadźcie sobie tę całą komunikację wiecie gdzie. Kupiłam samochód i nie zamierzam nigdy wracać do MPK.
 Dokładnie, pół życia korzystałem z lubelskiej komunikacji, najpierw szkoła, potem studia, ale po dwóch latach pracy, męczenia się rano i w godzinach szczytu autobusy latały jak im się podoba, zapchane, nie wpominając, że wiadając w zimie blisko pętli człowiek zamarzał bo ogrzewanie działało ale chyba tylko w kabinie kierowcy... to wkońcu kupiłem samochód. Dla dorosłej osoby, której nie obejmują żadne ulgi to jedyne rozsądne wyjście. Niech ktoś mnie przekona, że jest inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minusy i plusy świadczą, że przeszła tu szarańcza trollerska z Ratusza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linie pozamiejskie 2, 3, 22, 55 itp. nie są finansowane przez miasto - to gminy płacą za transport poza granicami miastami!
 Lublin partycypuje w kosztach linii podmiejskich. Bez autobusów i pieniędzy z Lublina, te linie nigdy w życiu by nie powstały bo gmin ościennych na nie zwyczajnie nie stać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikacja miejska w Lublinie jest dobra, ale tylko dla emerytów, którzy mają czas i jeżdżą nią za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze "Słońce Lublina" chyba czuje, że mu się stołek mocno grzeje pod tyłkiem po jego ostatnich wyczynach związanych z górkami czechowskimi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiałem się z "tolli z ratusza" ale to ejdnak nie ejst mit. porównajcie plusy i minusy w komentarzach pod tym i poprzednim artykułem. Kpina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedwczoraj została odprawiona kolejna Msza św. w intencji uwolnienia Polski od wszelkich wrogów zewnętrznych i wewnętrznych, a już dziś kolejne przejawy mydlenia oczu w celu opóźnienia ogłoszenia bankructwa Lublina. Przyppminam o tym, że Msze święte w tej intencji sprawowane są w górnym kościele u Księży Salezjanów przy ul. Kalinowszczyzna (z reguły w niedziele, o godzinie 17.00). Im więcej modlitw - tym szybszy kres reżimu Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ratusz przymierza się do podniesienia cen biletów dla osób, które nie płacą podatku PIT w Lublinie." Brawo brawo brawo, korzystasz z MPK a się do niego nie dokładasz(przypominam, że wpływy z biletów to ułamek całkowitych kosztów jakie generuje komunikacja zbiorowa), płać więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki temu przybędzie nowych połączeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedwczoraj została odprawiona kolejna Msza św. w intencji uwolnienia Polski od wszelkich wrogów zewnętrznych i wewnętrznych, a już dziś kolejne przejawy mydlenia oczu w celu opóźnienia ogłoszenia bankructwa Lublina. Przyppminam o tym, że Msze święte w tej intencji sprawowane są w górnym kościele u Księży Salezjanów przy ul. Kalinowszczyzna (z reguły w niedziele, o godzinie 17.00). Im więcej modlitw - tym szybszy kres reżimu Żuka.
 To kiedy wyruszasz na swoją pierwszą krucjatę krzyżową, psycholu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujcie PiSowi za wszytskie podwyżki - prąd, woda, żywność, paliwo, prąd..itp. Dobra zmiana nadeszła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...