Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Maja racje podtrzymujac zakaz.Moze za jakis czas komus wpadnie pomysl kolejke linowa dla turystow wybudowac i bedzie argumentowal,ze to super atrakcja promujaca miasto,jego zabytki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Taki Bangladesz rozpanoszył się w Krakowie i wygląda to strasznie. Poza tym ludzie zrobili się strasznie wygodni, nigdzie teraz nie ruszą się na piechotę tylko wszędzie chcą wjechać samochodem lub innym pojazdem, nie angażując siły swoich mięśni. Skutkiem tego są coraz grubsi, że nie mieszczą się nawet w takich pojazdach jak na zdjęciu. Po wąwozach dookoła Kazimierza też już takimi jeżdżą. Zgroza. A d..pa rośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymam stronę ratusza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezu, żadnych autek........ tam już jest wystarczająco ciasno bez nich.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE, NIE i jeszcze raz NIE dla busów i wszelkich innych pojazdów na Starym Mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSOBY STARSZE MATKI Z DZIEĆMI ITD....A POZA TYM D..PA JEST MOJA, A MOJE NOGI PRZECIEŻ CIĘ NIE BOLĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to jak jemu będzie wolno to rozumiem w imię wolności gospodarczej i mi także do kur.... nędzy.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego tylko ten jeden przedsiębiorca ma mieć pozwolenie na wjazd? albo wszyscy albo nikt a że wszyscy się nie zmieszczą to należy utrzymać kategoryczny zakaz wjazdu dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymam stronę ratusza!!
To sobie trzymaj a wyjątek musi być, Dla turystów w podeszłym wieku, niepełnosprawnych jak najbardziej powinno się znależć rozwiazanie chocby za opłatą . No i oczywiście - wózki elektryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to jestem tylko ciekaw na jakiej podstawie te pojazdy poruszają się po drogach publicznych jak nie mają tablic rejstracyjnych i oc. Co w razie kolizji lub wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Starym Mieście powinien być jeszcze bardziej ograniczony wjazd. Coraz częściej widać również pojazdy z rejestracjami z innych województw. A gdzie promocja spaceru dla zdrowia ?? I co na to Pan Prezydent i jego Straż bezMiejska ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To sobie trzymaj a wyjątek musi być, Dla turystów w podeszłym wieku, niepełnosprawnych jak najbardziej powinno się znależć rozwiazanie chocby za opłatą . No i oczywiście - wózki elektryczne.
Matole,nikt przecież nie zabrania wjazdu wózków inwalidzkich i tych co rodzice pchają.Chyba że tych z grubymi dupskami inwalidami nazywasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, mający wątpliwości co do legalności jazdy takimi pojazdami. Jakoś nikt takich problemów nie widzi w Krakowie, Gdańsku czy we Wrocławiu. Wszystko reguluje ustawa o ruchu drogowym. Pojazd wolnobieżny (do 25/h) jest zwolniony z tablic rejestracyjnych. Ale - jak każdy pojazd ma numer VIN, a oprócz tego właściciela pojazdu. Jak może ktoś przejmować się, tym co się stanie w razie kolizji lub wypadku. Przecież ten pojazd, jak każdy inny, jest ubezpieczony! Nie miałbym prawa wozić turystów bez ubezpieczenia OC. Oprócz tego - dla własnej przezorności mam ubezpieczenie AC. Zapraszam na przejażdżkę. Wojciech Górski, Lublin City-Tour.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
URZĄD MIASTA CHRONI ZABYTKI PRZED TURYSTAMI ?!  Urzędnicy w Lublinie nie mogą pojąć, że  usługa City-Tour nie polega tylko na transporcie osób, ale również na udzielaniu informacji turystom o widzianych obiektach w zrozumiałym dla każdego języku. Jak to się stało, że zezwolenie na wjazd uzyskały taksówki? LUBLIN CITY-TOUR to nie taksówka!              
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świetny pomysł dla wygody turystów, szczególnie starszych i małych dzieci, a promocja miasta NIEOCENIONA (historia zabytkow Lublina podana w profesjonalny i ciekawy sposób).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, mający wątpliwości co do legalności jazdy takimi pojazdami. Jakoś nikt takich problemów nie widzi w Krakowie, Gdańsku czy we Wrocławiu. Wszystko reguluje ustawa o ruchu drogowym. Pojazd wolnobieżny (do 25/h) jest zwolniony z tablic rejestracyjnych. Ale - jak każdy pojazd ma numer VIN, a oprócz tego właściciela pojazdu. Jak może ktoś przejmować się, tym co się stanie w razie kolizji lub wypadku. Przecież ten pojazd, jak każdy inny, jest ubezpieczony! Nie miałbym prawa wozić turystów bez ubezpieczenia OC. Oprócz tego - dla własnej przezorności mam ubezpieczenie AC. Zapraszam na przejażdżkę. Wojciech Górski, Lublin City-Tour.
  widzę,że dalej pod każdym artykułem próbuje pan natrętnie przekonywać i reklamować swój biznes i ma pan w głębokim poważaniu tłumaczenia wszystkich dookoła, że jak pan wjedzie na stare miasto swoim mobilem to przechodnie będą uciekać po wszelkim możliwych bramach? TAM NIE MA MIEJSCA NA SAMOCHODY I PROSZĘ NIE PORÓWNYWAĆ STARÓWEK INNYCH MIAST(WIĘKSZYCH I SZERSZYCH) DO TEJ LUBELSKIEJ BO TO NIEPOROZUMIENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krakowie jeżdżą i po wąskich uliczkach ... Nikomu to nie przeszkadza. Ja bym zabrał mozliwosc wjazdu na Stare Miasto świętym krowom z TAXI co jeżdżą po palcach pieszych i na nic nie zważając pchają sie gdzie tylko sie da. Widać nadal ciemnogród lubelskiego zaścianka. Brak promocji, brak koncepcji na ściągnięcie turystów do miasta. Ludzie mamy lotnisko! Gdzie ci turyści? Trzeba otworzyć sie na nowe bo zmarnujemy okazję na rozwój...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zakopanem jeżdżą nawet bryczki konne i nikomu to nie przeszkadza chociaż czasem koń po sobie pozostawi nieczystości ... i wszyscy są zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, ten absurd, że po Starym Mieście jeżdżą pojazdy spalinowe, dostawcze i taksówki, a nie mogą wjechać ekologiczne pojazdy z turystami rozstrzygnie niedługo sąd administracyjny. Skalę absurdu lubelskiego ratusza powiększa fakt, że mamy pozwolenie na wjazd 2 pojazdami spalinowymi na Stare Miasto, a nie wolno nam ich zamienić na pojazdy elektryczne, chociaż mają mniejszą powierzchnię. Skalę absurdu powiększa fakt, że za znak drogowy (parking z kopertą) władze kazały nam zapłacić 1000 zł + VAT, czyli 1230 zł. Gdzie to zwykły obywatel płaci za znaki drogowe na drogach publicznych? (Gwoli ścisłości - tablica ze słupem kosztują w Legionowie razem 160 zł). A Więc, Panie Prezydencie Lublina - ten znak drogowy trafi do wirtualnego Muzeum Absurdu jako eksponat nr 1, a Pan tam trafi, jako osoba najbardziej "przyjazna" turystom oraz "dbająca" o estetyczny wygląd miasta (patrz: ul. Zielona 12). Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...