Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli według "Dziennika..." ten w spódnicy to Wasilewski. To ja jednak chyba nie wiedziałem jak wygląda prezydent Lublina. Na szczęście mamy "Dziennik..." i wszystko już się wyjaśniło. Teraz idę po ochłapy, których nie zjedli waszmościowie... prezydent mi pokroi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Resztki resztki, żyjta ludzie, jaki wasz pan jest dla was milościwy... żryjta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczor olał Kozła z Siwą Brodą . po prostu PIS olał PO! To było do przewidzenia. A gawiedź ?? Cóż zasłużyła na ochłapy z pańskiego stołu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej nikt lublinian na poczęstunek nie zapraszał. PO co? P oczęstowali O dpadkami na zasadzie: "Jedzcie ludzie-nawet pies nie chce-po co żywność marnować"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ciekawe co SANEPID an to ze na srodku ulicy bylo rozdawane ciasto hmmm, a gdzie zlew do mycia naczyn i zlew do mycia rak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadły okruszki z Pańskiego stołu dla plebsu!!! Pogratulować szczodrości wielkopaństwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEKTÓRYM BRAK HONORU I AMBICJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PAN PASZĘ RZUCIŁ HOŁOCIE - ONI MERDAJĄ OGONEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOBRZE WYTRESOWANE SPOŁECZEŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOBRA PO LITYKA PREZYDENCIE-MOŻE KTOŚ Z TYCH PSÓW PRZYJDZIE NA WYBORY I POSTAWI KRZYŻYK PRZY TWOIM NAZWISKU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze szczekasz. Dla Ciebie specjalnie kupię mięso. Zasługujesz na wolność i swobodę. Chociaż jeden inteligentny zwierzak-da sobie radę bez pana. Szkoda,że tak mało pojętnych zwierząt w tym ZOO-Lublinie.Pozostali niech dalej udają: POkorę dla pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...