Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawa dla miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ten sport ma aż tak wielu fanów to może niech go ci utrzymują z własnej kieszeni i dla własnej przyjemności. Według mnie Ratusz zachował się poprawnie wspierając jedynie młodziż bo ci nie są grupą samodzielnie zarabiającą a starsi niech utrzymują się sami. Coby było gdyby tak jeszcze rękę po samorządowe dotację wyciągnęli rękę wszyscy pasjonaci jakiejś ulubionej dyscypliny np.wyścigi ślimaków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat KM Cross ma wystarczające zaplecze sponsorskie w porównaniu do innych dziedzin sportu, żeby odpuścić sobie oburzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Ratusz!!! Pierwsze rozsądne decyzje jeśli chodzi o kasę na sport!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja (niestety nie jestem radnym) uprawiam wraz z moimi dziećmi sport pt. Pasjans pająk. Mam w pracy bardzo wielu kibiców. Czy mam szanse na dotacje od miasta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze. Skończyło się jeżdżenie na koszt miasta bo był Piatek i Więckowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo miasto!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem radni tym razem podjeli słuszną decyzję!ja osobiście mam dosyć tych hałasów pod moim domem,a tak na marginesie jakim cudem tor crosowy jest na mełgiewskiej?przecież jest nielegalny?!ale to kolejny dowód że jak posmarujesz trochę kasy to możesz wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAVO! Koniec sponsorowania przez podatników hobby Piątków i Więckowskich. PS Jakie rzesze fanów ma ten cały cross? Nie licząc rodzin to może jest z 30 osób! Reszta ma już dość cyrków związanych chociażby z torami do jazdy pod oknami swoich domów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że krossowcy kombinują z urządzeniem zawodów na torze rowerowym na Janowskiej. Się ludzie ucieszą z Nałkowskich, raz ich przegnali, ale widać że to nie wystarczy chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo miasto! Precz z crosem, nikt ich nie chce, wszyscy ich przeganiają ale ta sitwa pcha się wszędzie niczym świnia do koryta. Można ją napier***ać łopatką po łbie i ryju ale ona nie folguje i pcha się na całego do koryta. I tak samo jest z crosem, są przekleństwem naszego miasta ale i tak uważają że mają prawo dostać się do koryta. Brawo komisja! Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !!!! Kolejny sluszny krok Zuka i jego ekipy !!! Koniec sponsorowania hobby piatka ,na ktore ludzie chodza tylko dlatego ze jest wstep za free
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spiepszać z tym crosem!są ważniejsze i dużo mniej uciążliwe dyscypliny sportu,które warto dofinansowywać niż cros!dajcie ludziom żyć,a nie jeżdzicie im pod oknami jak tylko zacznie się robić ciepło!!!!a kto jeżdzi?zapewne duża część urzędasów-to ci chyba najbardziej się burzą!spiepszać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero mojej kasy na sport którym nikt sie nie interesuje -chcą mieć hobby niech sami zarobią --A nie tylko wyłudzić z Państwowej ( naszej wspólnej ) kasy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...