Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz spłaci kredyty kredytami

Utworzony przez mięszkańieć, 10 lipca 2014 r. o 21:55 Powrót do artykułu
Co się dzieje?   Mogę poprosić o oczywistą odpowiedź Panów odpowiedzialnych za ten fakt?   Proszę o streszczenie bardziej szczegółowe niż w ramach ustawy o dostępie do informacji publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk! Co Pan robi. Kto to będzie spłacał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk! Co Pan robi. Kto to będzie spłacał?
  Żuk to ekonomista i myślę że wie co robi, PiS w kółko trąbi o zadłużaniu, bo w sumie nic innego mu nie pozostaje, ale jakoś nie wspomina o tym, że wszystkie nowe inwestycje zwiększają przychody miasta, co pozwala spokojnie spłacać kredyty i obok tego inwestować kolejne pieniądze w to czego brakuje lub to co trzeba wyremontować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, że kolejny kredyt, przy takim wykonaniu budżetu za 2013... trzeba się ratować, ale absolutorium było, cyrk za darmo. Ciekawe kto to będzie spłacał, bo nie wiem czy KŻ wie, że długi mają to do siebie, że trzeba je spłacać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...