Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz żąda zwrotu 124 tys. zł od przedszkola

Utworzony przez zawiedziona, 17 stycznia 2013 r. o 10:46 Powrót do artykułu
Pani Futymo chyba czas stanąć przed lustrem i zapytać samą sibie w jakim kierunku Wasze (pani i pani męża) działania zmierzają... ja straciłam do Was zaufanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja. Ktoś tu jest naiwny, a ktoś złodziej...albo na odwrót
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D0 Proęba. Rozczaruję Cię nie jestem Panem ani Panią F. Wiem wiem na kolana przed Państwem W. Mam wszytkie emaile od Pana W i od F jeżeli o to chodzi i weim co jest w nich napisane. I maiłem okazję konfrontacji z jednymi i drugimi. Pieniądze robią wszytko i rozbijają wszytko. Myśl co chcesz i sądź co chcesz. Pamietam jakPan W namawiał do przejścia Panie do swojej szkoły i mu się udało rozbijając przedszkole, jak stał i agiotwał, oczywiście jest najlepszy, rodzinny wspaniały. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałam tę nieprzyjemność poznania Państwa Futymów. To co wyprawiają z pracownikami i rodzicami to gorzkie żarty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzieci widziały te bójki w przedszkolu i posiniaczoną dyrektorkę? To dopiero musi być szok dla dziecka wychowywanego w rodzinnym przedszkolu! To rodzice płacili za zajęcia które były już opłacane przez UM? No, no, jak czytam tą historię, to aż mnie ciarki przechodzą i już wiem że napewno nie posłałabym tam mojego dziecka! Która to ciąża dyrektorki? 7 czy 8?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kurczaka 3-cia ciąża a masz coś przeciwko rodzinom wielodzietnym. Widzę , że opierasz się na wpisach super, a może ja coś wymyślę a ty uwierzysz ....dobre. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież o bójkach wie każdy na Porębie, to żaden wymysł, tyle, że by doprecyzować nie dotyczy pani ale pana. Przynajmniej to o czym każdy wie. A ciąża przynajmniej 4, chyba, że któreś dziecko było adoptowane... http://www.przedszko...prowadzacy.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał, że kadra się cała wymieniła. Może to i dobrze... Znam przypadek nauczycielki z Ziarenka, która stosowała straszne metody wychowawcze... jak dzieci się jej nie słuchały (a nie potrafiła sobie z nimi poradzić) wrzucała dzieciom kapcie do śmietnika. Na szczęście rodzice zainterweniowali i wyleciała z hukiem. Takie metody wychowawcze w XXI wieku to skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie do końca prawda, ta pani sama zrezygnowała kilka tygodni temu bo znalazła pracę w innym przedszkolu. Akurat wsród nauczycielek Ziarenko nie ma dobrej opinii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie pozdrawiam Pana i Panią Futyma ,mam nadzieję że nie czytacie Państwo tych bzdórnych wpisów na swój temat ,Wyżywają się na Was ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu działalności gospodarczej ,nie znają zagadnienia nt.przygotowania obiektu by spełniał wymogi przedszkola . Zastanawiam się skąd tyle zawiści u ludzi ,tym którzy Was szykanują proponuję ;JAK NIE WIECIE O CO CHODZI to nie wyrażajcie swojej opini ,a konkurencji podpowiem że każdym swoim kłamstwem i oszczerstwem robi nieświadomie dobrą reklamę swojemu przeciwnikowi.Państwu Futyma gratuluję ogromnych sukcesów zawodowych i życzę wiary w to że na świecie są jeszcze życzliwi ludzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi księże proboszczu, biznesy biznesami ale jak ktoś jest nieuczciwy i chowa sie pod skrzydła parafii to niestey cały ten prywatny smród rzuca cień na Kościół i na parafię.... Jako katolik oczekuję od pasterzy odwagi w podejmowaniu trudnych decyzji i stawania w prawdzie. Bardzo trudne jest dla mnie księdza milczenie w sprawach które tam się dzieją. Odwagi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego wszyscy szkalujący czyjeś dobre imię nie mają odwagi podpisać się z imienia i nazwiska. Większość z komentujących powołuje się na wartości chrześcijańskie.... Kto z was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Mam dla Was mały test: Powyższe słowa wypowiedział: a. Budda b. Mahomet c. Piotruś Pan d Jezus ...... Pilnujmy naszego sumienia. Wszystkich nas na końcu osądzi sprawiedliwy Sędzia..... Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj jest ten list otwarty: https://www.facebook.com/events/525881347433933/?ref=22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mike napisał:
Tutaj jest ten list otwarty: https://www.facebook.com/events/525881347433933/?ref=22
warto przeczytać, dobre !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, ze Państwo W. nie poróżnują....To, co wyprawial ten pan w tamtym roku (nagabywanie, nachodzenie, nękanie, straszenie rodziców, wręcz zmuszanie do płącenia pieniedzy na jego konto i pzrepisanie się do jego szkoły/przedszkola,itp itd świadczy tylko o tym człowieku. KAdra w przedszkolu jest bardzo dobra, robią z dziecmi bardzo dużo i to widac(przedstawienia rodziców dla dzieci, konkursy,koncerty, ciekawe zajęcia- są rezultaty.) Panie odchodza, bo zachodzą w ciąże ale mam andzieję, ze wrócą, bo to na prawde dobre wychowawczynie. (jedna była/jest pania mojego dziecka). A to normalne, ze kaŻdy młody człowiek zakłąda rodzinę. Najłatwiej anonimowo dodawac oszczerstwa i wyciągac brudy, spiskowac i oczerniac, bo internet jest anonimowy... DUżo siły dla właścicieli,a przede wszystkim dla praconików, bo to w ich rekach los dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO Zadowolonej ze zmiany- pamiętam jak sam przychodziła po dzieci z podbitym okiem i jakoś nikt nie snół domysłów, skąd to limo? Najłątwiej oczerniac, albo sądzic ludzi własną miarą....JAkby rodzice nie byli zadowoleni z przedszkola, kadry i opieki to nie było by tam prawie 100 przedszkolaków, podczas gdy na osiedlu są min. 4 inne prywatne przedszkola!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO Zadowolonej ze zmiany- pamiętam jak sam przychodziła po dzieci z podbitym okiem i jakoś nikt nie snół domysłów, skąd to limo? Najłątwiej oczerniac, albo sądzic ludzi własną miarą....JAkby rodzice nie byli zadowoleni z przedszkola, kadry i opieki to nie było by tam prawie 100 przedszkolaków, podczas gdy na osiedlu są min. 4 inne prywatne przedszkola!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanka napisał:
DO Zadowolonej ze zmiany- pamiętam jak sam przychodziła po dzieci z podbitym okiem i jakoś nikt nie snół domysłów, skąd to limo? Najłątwiej oczerniac, albo sądzic ludzi własną miarą....JAkby rodzice nie byli zadowoleni z przedszkola, kadry i opieki to nie było by tam prawie 100 przedszkolaków, podczas gdy na osiedlu są min. 4 inne prywatne przedszkola!
Oczywiscie jesli to ta mama, o której myślę, z która nie raz rozmawiałam, bo jesli nie to przepraszam;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szkoda, że temat ucichł! Miałam nadzieję, że wreszcie ktoś przyjrzy się z bliska Państwo F.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...