Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szczęśliwego Nowego Roku szefie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęśliwego Nowego Roku szefie
I tak talonow nie bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO Sra w gacie, a ratusz już wie że czasy POpierdoleńców sie skończyłay i sie wycofuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co się orientuję, pomijając sprawę biurowca na Wieniawskiej, gmina Lublin nie podpisała żadnej innej umowy na wynajęcie pomieszczeń w budynkach, które dopiero zostaną wybudowane. Tutaj budynek był ale został wyburzony bez porozumienia z miastem, co poskutkowało rozwiązaniem umowy z deweloperem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co się orientuję, pomijając sprawę biurowca na Wieniawskiej, gmina Lublin nie podpisała żadnej innej umowy na wynajęcie pomieszczeń w budynkach, które dopiero zostaną wybudowane. Tutaj budynek był ale został wyburzony bez porozumienia z miastem, co poskutkowało rozwiązaniem umowy z deweloperem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujące ustyskiwania awanturników szukających dziury w całym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujące ustyskiwania awanturników szukających dziury w całym
Masz w 100% rację, bo sprawa już powinna być z urzędu prowadzona przez prokuraturę.   W każdym normalnym kraju tak by było - Polska jest krajem "awanturników", co powoduje, że prokuratura traktuje takie sprawy jak nieporozumienia w rodzinie...   Na szczęście osobiście z tą familią ani jej "cioteczkami"  nie mam nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co się orientuję, pomijając sprawę biurowca na Wieniawskiej, gmina Lublin nie podpisała żadnej innej umowy na wynajęcie pomieszczeń w budynkach, które dopiero zostaną wybudowane. Tutaj budynek był ale został wyburzony bez porozumienia z miastem, co poskutkowało rozwiązaniem umowy z deweloperem.
Jaki budynek raczej rozlatujący się barak. Ale należy sięgnąć do dokumentacji projektowej ,która jest załącznikiem do umowy z niej niezbicie wynika ,że budynek miał być rozebrany. Oszukiwać trzeba umieć z głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten k...s pieluchy próbuje znowu zaistnieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujące działanie PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie musimy zlikwidować ten pis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Czechowską sprawa jest prosta - podpisano umowę ale później się okazało, że potrzebny jest szerszy zakres robót adaptacyjnych niż to ujęto w umowie co skutkowało jej rozwiązaniem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna wpadka z biurowcem przy Wieniawskiej nie zmienia mojego zdania o Żuku - dobry prezydent, dzięki któremu Lublin się rozwija i aż strach pomyśleć gdzie bylibyśmy teraz gdyby w 2010 przegrał ze Sprawką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem zwolennikiem PIS, ale w pelni popieram ich działania w tej sprawie. Pomyślcie jaki to skandal w wykonaniu PO - w zasadzie to zagwarantowali prywatnej firmie postawienie budynku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co jest zenujacego w dzialaniu PiS czy innej partii, ktora zleca lub zlecilaby kontrole? jezeli wszystko jest zgodnie z prawem, to PO nie ma powodu do obawy. Wiec Pan Krawczyk, zamiast podnosic wrzawe, powinien do kontroli ustosunkowac sie przychylnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrolą należ również objąć umowę z Piątkiem Na ulicy Peowiaków .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze ratujcie co sie da bo widmo Glodu moze zajrzec do naszych domow A ja do tej pory dobrze sie mialem Dlaczego ci z pisu maja miec lepiej I wszystko moga zabrac mi co ukradlem Tyle lat mojego zeszmacenia upodlenia Ico dalej Po co mi to bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze ratujcie co sie da bo widmo Glodu moze zajrzec do naszych domow A ja do tej pory dobrze sie mialem Dlaczego ci z pisu maja miec lepiej I wszystko moga zabrac mi co ukradlem Tyle lat mojego zeszmacenia upodlenia Ico dalej Po co mi to bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...