Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gonić tę kolorową, komuchowską hołotę że szkół. Byli już raz idioci co kazali nakładać dzieciom prezerwatywy na banany, debile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wyraził zgodę, by ta lewacka fundacja odmóżdżała dzieci w szkołach??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tolerancję? Jaką tolerancję? Lewicową ideologię a nie tolerancję! Tolerancja to jest kiedy coś się "toleruje" czyli pozwala temu być, nawet nie akceptując. Tymczasem "warsztaty" w wykonaniu tych wszystkich obleśnych poststaliniątek mają służyć wymuszeniu czynnej aprobaty wobec multikulturalizmu i przyjmowania ciapatych nachodźców. Nie życzę sobie, że lewactwo indoktrynowało dzieci w publicznych szkołach. Won! Zabierać tego swojego Mansona i przygłupa w czapeczce pacjenta domu wariatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z gwiazdkami na czapeczce to kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W domu sierściuchu jeden witaj ciapatych a nie w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacy ręce precz od uczniów i polskich szkół. Ze swoim programami pojedźcie do Niemiec i tam uczcie ludzi tolerancji. Mam nadzieję że kuretorium albo wydz. oświaty lubelskiego magistratu (z pisowską dyrekcją) zablokują tę indoktrynację młodzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ten z gwiazdkami na czapeczce to kto?
 pewnie na przepustkę ze szpitala wyszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie taniej i prościej byłoby rozliczyć prezydenta z efektów finansowania przez miasto dodatkowy płatnych patroli policji, które miały służyć poprawie bezpieczeństwa w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście będą nauczać za grube pieniądze, bo tu chodzi tylko o kasę. Nie idą do normalnej pracy tylko chcą lekko żyć z opowiadania głupot np walka z faszyzmem, z rasizmem, z homofobią itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich uposledzonych baranow z partii razem powinno sie izolowac od normalnego spoleczenstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Mam nadzieję że kuretorium albo wydz. oświaty lubelskiego magistratu (z pisowską dyrekcją) zablokują tę indoktrynację młodzieży" - bowiem od indoktrynacji są księża. IM WOLNO zniekształcać umysły dzieci wiskając jakieś bzdurne pacierze nie mające NIC wspólnego z Chrystusem. Również PISowi wolno indoktrynować dzieci wciskając im jakieś kocopoły o żołnierzach wyklętych i jak to Lech Kaczyński komunę obalał. Nie różnice się w tym niczym od islamistów, którzy swoje i tylko swoje tolerują. Wszystko, co inne to złe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka jest obecna polityka rządu wobec Ukraińców? Nie slyszałem, by ich wyganiali z kraju. Wręcz przeciwnie, zachęcają do przyjazdu do Polski. Załatwiono darmowe studia, naciskano na zniesienie wiz i ułatwiano przyjazd uchodźcom ze wschodnich rejonów Ukrainy. Towarzysze z RAZEM powinni podszkolić się z wiedzy o spoleczeństwie. Bo jedyni, którzy chcą podmienić Ukrainców na afrykańskich czarnoskórych Syryjczykow są ich ubeccy koledzy z PO-ZSL-SLD(PZPR).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas ozliczyć Pana Żuka, niestety, ja też zawsze za nim byłem, dał d..y nie nadaje się a przede wszystkim ma w nosie Nas, mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natycmiast rozwiązać te badziewa pseudo partie "razem" "nowoczesne". W glowie się nie mieści kto tam w nich jest. Spójrzcie na zdjęcie, Oni mają iść do dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako rodzić nie życzę sobie y moje dziecko było "edukowane" przez lesby i pedałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja p... ale dziwolągi, moj pies wie od czego ma du*e a oni jeszcze do tego nie doszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja p... ale dziwolągi, moj pies wie od czego ma du*e a oni jeszcze do tego nie doszli." Ta piz.da ze zdjęcia już doszła.Po prostu potrzeba jej czarnego bolca tylko nie czaje dlaczego nie popier.doli sobie do nich by spełniać marzenia.Tym kolesiom też chyba sie to marzy.lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zyd soros sypnął kasą fundacyjce Homo Faber? A może zaczniecie szkolić siebie samego żydy - np. przeciwko agresji Izraela w stosunko do Palestyńczyków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czasów Liceum udało mi się być w kilku miejscach za granicą, nie tylko via podróże górskie, ale też konwencjoonalnym transportem. Ale osobiście az do czasu wymiany studenckiej nie widziałem ani razu na żywo "Morza". Dopiero szansa, którą był Erasmus, pozwoliła mi dotknąć morskiej wody. Wtedy zrozumiałem, że mało ludzi z Lubelskiego jeździ nad Bałtyk. Kompensujemy to sobie częstymi wypadami nad jeziora. Szczerze mówiąc, dopiero nad brzegiem morza, dotarło do mnie jak wiele wspaniałych rzeczy nas omijało. Dlatego cieszę się, że pojawiło się lotnisko, i następuje teraz etap spotkań między kulturowych. Właśnie musimy nauczyć się żyć z lotniskiem, i świadomością, że turyści przybywają z EVERYWHERE. A instytucjom, które mi Erasmusa umożliwiły dozgonnie nie zapomnę. Moje pierwsze Morze. Wcześniej, jakoś nikt nie pomyślał o takiej wycieczce, zazwyczaj zwiedzamy miasta, o morzu nie pomyśleliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym dziecka z typami ze zdjęcia nie zostawił nawet na chwilę samego. Niewyraźne gęby, rozbiegane oczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...