Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RCB rozsyła sms-y wyborcze, ale o jednej sprawie zapomniało

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 11 lipca 2020 r. o 14:45 Powrót do artykułu
O tej grupie ostrzegą nas jutro rano...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Monachium w zeszłym roku bez kolejki można było iść z malym dzieckiem. Dlaczego do lat 3? Przecież dla pięciolatka pół godziny, to cała wieczność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł napisany ewidentnie przez 100% wyborcę PO który ma ból dupy na wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daj palec to jeszcze rękę zjedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"TRWA CISZA WYBORCZA Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor". Czymże jest agitowanie do udziału jak nie naruszeniem ww. ostrzeżenia przez autora informacji? Mam na myśli oczywiście relacje międzyludzkie, a nie systemową dyspensę na łamanie tych niepisanych zasad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też jestem wykładowcą - wykładam towar na półki. Każdego tak cytujecie czy tylko zasłużonych ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też jestem wykładowcą - wykładam towar na półki. Każdego tak cytujecie czy tylko zasłużonych ???
 O twoim życiowym dorobku i sukcesie zawodowym poczytamy również w gazetkach, promocyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...