Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w Lublinie. Wyznaczono miejsca, gdzie można agitować ws. górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2019 r. o 22:17 Powrót do artykułu
Jutro ogłoszą referendum ws. wybudowania za twoimi oknami spalarni zwierząt, ludzi lub... śmieci. Tobie dadzą do dyspozycji tablice ogłoszeniowe, a zainteresowanym takim geszeftem wszystkie lokalne media, które gotowe się sprzedać za garść srebrników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na głosowanie pójdą głównie mieszkańcy Czechowa i zagłosują na NIE. Obiecywany park nie zrekompensuje im zakorkowanych ulic kilkoma tysiącami nowych samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, jak już robimy referendum to proszę o konkrety a nie jakieś półsłówka które wiadomo czym sie kończą. Proszę o projekt budowlany parku z umową zabezpieczająca miasto i projekt zmiany planu zagospodarowania , jakie bloki , ile pięter , może 5 moze 10 , 20, jaka gęstość zabudowy ?? jak można decydować o czymś jak nie ma konkretów ?!! Same rendery parku z drewnianymi chomikami to obrażanie mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, jak już robimy referendum to proszę o konkrety a nie jakieś półsłówka które wiadomo czym sie kończą.  Proszę o projekt budowlany parku z umową zabezpieczająca miasto i projekt zmiany planu zagospodarowania , jakie bloki , ile pięter , może 5 moze 10 , 20, jaka gęstość zabudowy  ?? jak można decydować o czymś jak nie ma konkretów ?!!  Same rendery parku z drewnianymi chomikami to obrażanie mieszkańców.
 Jakie bloki i ile pięter to się ustala na etapie uchwalania planu miejscowego a nie studium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na głosowanie pójdą głównie mieszkańcy Czechowa i zagłosują na NIE. Obiecywany park nie zrekompensuje im zakorkowanych ulic kilkoma tysiącami nowych samochodów.
 Żebyś się przypadkiem nie zdziwił, jak większość mieszkańców Czechowa zagłosuje na TAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła ściema , 78 miejsc gdzie deweloper ma do wydania kilka milionów na promocję tego przekrętu a przeciwnicy nie mają ani grosza bo niby czego mają inwestować własne środki ?? To jest walka mrówki ze słoniem , Miejmy nadzieję że mieszkańcy jednak wykażą się rozwagą i zdrowym rozsądkiem i powiedzą NIE temu geszeftowi dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czyja to wina, że przeciwnicy nie mają ani grosza? Nie bądź śmieszny. To, że sąsiad ma drogi samochód, nie oznacza od razu, że i ja taki muszę mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te zdjęcia idealnie nadają się na tablice informacyjne: facebook.com/parknagorkachczechowskich/photos/pcb.722746628126160/722740601460096/?type=3&theater
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszkam w tamtej okolicy wiec nie mam prawa o decydowaniu, ale trzeba być wyjątkowym idiotą żeby mając pod oknem tereny przeznaczone pod rekreacje takie jak , boiska , baseny , korty tenisowe itd pójść na głosowanie i zagłosować za zamianą tego na 30 ha blokowisko. Nie dajcie sobie mieszkańcy czechowa i botanika wyprać mózgu przez panów z wypchanymi portfelami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te zdjęcia idealnie nadają się na tablice informacyjne: facebook.com/parknagorkachczechowskich/photos/pcb.722746628126160/722740601460096/?type=3&theater
 Przecież to teren dewelopera, to on powienin trzymac tam porzadek. Ja bym się na jego miekscy wstydził, To tak jak by pokazywać na fejsbuku że ma się brudne majtki i się tym afiszować.  A fuj , właściciel terenu to po prostu brudas. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te zdjęcia idealnie nadają się na tablice informacyjne: facebook.com/parknagorkachczechowskich/photos/pcb.722746628126160/722740601460096/?type=3&theater
Przecież to teren dewelopera, to on powienin trzymac tam porzadek. Ja bym się na jego miekscy wstydził, To tak jak by pokazywać na fejsbuku że ma się brudne majtki i się tym afiszować.  A fuj , właściciel terenu to po prostu brudas.
 Błądzisz kolego. Nazywajmy rzeczy po imieniu - brudasami to są ci co korzystają nieodpłatnie z PRYWATNEGO TERENU i go jeszcze zaśmiecają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zapuścił to miasto jak te górki i zdjęcie ilustrujące artykuł , to miasto niewykorzystanych szans bo rządzi złodziej i oszust
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę codziennie patrzeć jak ten teren się marnuje. Wiem, że mieszkańcy całego Czechowa zagłosują za zielonym parkiem. Nie damy się zastraszyć ekoterrorystom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"tereny przeznaczone pod rekreacje takie jak , boiska , baseny , korty tenisowe itd" super, naprawdę super, tylko szkoda, że od kilkunastu lat nic takiego nie powstało, za to funkcja publicznego składowiska odpadów mimo iż nie jest zapisana w MPZP, sprawdza się znakomicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę głosować na tak. Wiecie dlaczego?pseudo ekolodzy pokrzyczą, narobią mętliku ludziom w głowie i się rozjadaą, my na Czechowie zostaniemy sami. I nadal będzie strach tam wejść. I nadal będą tylko butelki po wódce zamiast normalnego zielonego terenu dla ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ah te mityczne Górki Czechowskie. Piękne.. ale tylko na pojedynczych zdjęciach, gdy fotograf się bardzo uprze, nachodzi i w końcu znajdzie jakiś krzaczek nieprzyozdobiony stertą butelek po piwie, odpadami budowlanymi albo starą kanapą bądź lodówką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jakiś naiwniak myśli że jak zagłosuje na TAK to będzie miał park to jest zwyczajnym pelikanem. Żuk wie co się szykuje dlatego robi referendum żeby potem jak zabetonują górki mieć możliwość zrzucenia winy na mieszkańców. A wy jak te owce wierzycie w te durne ultoki i wizualizacje (które swoją drogą są beznadziejnie wykonane) jak w szklane domy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Czechowa chcą normalności!!!!!!!! LSM, Czuby, wszyscy mają gdzie chodzić na spacery!!!! Tylko my nie! Powiedz mi ekologu gdzie mam chodzić? Gdzie mam biegać tak jak po drugiej stronie Lublina, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosowanie na TAK oznacza zakorkowanie Willowej/Poligonowej/Ducha i zagazowanie spalinami pobliskiego obszaru. Dodatkowo wodzenie za nos w sprawie parku, ktorego TBV nie ma zadnego interesu budowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ***s://naszekrainy.pl/ciekawe-miejsca/gorki-czechowskie-lublin-2018/1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...