Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan Prezydent obiecał szerokie konsultacje w sprawie formy pytania referendalnego. Z jego brzmienia wynika, że jedynym konsultantem był zainteresowany developer. Pytanie bez wątpienia tenedencyjne. Całe to referendum nie ma absolutnie sensu. W sprawie wypowiadali się specjaliści - "Górki" powinny być wolne od zabudowy ze względu na walory przyrodnicze i tzw. korytarz powietrzny. Sprawa jest zatem oczywista. Developer wiedział co kupuje. Jego interes jest ewidentnie sprzeczny z dobrem mieszkańców. Niestety wydaje się tożsamy z interesem ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo wy tym trollowaniem chcecie ogłupić?! Wczoraj był 1. artykul; w tej sprawie i tak samo, zaraz po ukazaniu się klikanaście komentarzy gloryfikujących i przesądzających o blokowym losie górek a pod nimi jeszcze więcej plusów płatnych klakierów z agencji PR. Później było już mniej korzystnie, bo społeczność internetowa pokazała swoją wyższość. Efekt, nowy dzień, nowy artkuł, nowe czopki! A dziennikuszki siedzą i udają że wszystko jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczna czesc komentarzy za zabudowa pisze ta sama osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybetononwac plastikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że nie wolno dopuścić do zamiany zabudowy na mieszkaniówkę - teoretycznie możnaby tam zrobić fajne osiedla wkomponowane w park, ale to musiałby zaprojektować ktoś kompetentny - a lubelskie urzędasy od planowania przestrzennego na pewno kompetentne nie są - wystarczy pojechać na górki czechowskie i spojrzeć co się dzieje po drugiej stronie ul. Poligonowej - jaki burdel urbanistyczny tam zaprojektowano - wielkie osiedle na kilka tysięcy ludzi z wąskimi osiedlowymi uliczkami zastarasowanymi samochodami - tak samo będzie na górkach czechowskich jeśli zaplanują tam więcej mieszkań! Poza tym w centrum Lublina jest mnóstwo niezagospodarowanych terenów, które leżą odłogiem - to na tych terenach powinna być skupiona działalność inwestycyjna, a nie na dalszym rozciąganiu miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczna czesc komentarzy za zabudowa pisze ta sama osoba.
 A ja odnoszę wrażenie, że większość komentarzy przeciwko zabudowie pisze jedna i ta sama osoba. Mało tego, pod kolejnymi artykułami nt Górek wrzuca dokładnie te same gotowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz nawet mieszkańcy Czechowa z górek nie korzystają, bo jak tam spacerować w gumowcach...gdyby porobić ścieżki i ogólnie zagospodarować teren, oczywiście bacząc na przyrodę, w reszcie Lublin odzyskałby kawał terenu, bo 70 hektarów parku to aż trudno sobie nawet wyobrazić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teren prywatny, PIS jak rzadziłw  Lublinie nie odkupił górek, teraz jest kłopot, bo trzeba albo dogadać sie z właścicielem, albo na górki dalej "pies z kulawą" nogą nie zajrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowska kampania zawsze polega zawsze i na tym forum doskonalen to widać, na "rzucaniu kłód pd nogi" ,szkalowaniu ludzi, przypinaniu łatek , opluwaniu. Mnie nie dziwi nic teraz, już hieny mają swoje pisowkie  koryto+, to teraz opuwają władzę miasta na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nikt nie korzysta z górek, ja też nie udam się  tam na spracer, bo strach tam z psem obecnie spacerować. Garsta osób blokuje tą budowę parku? czy to tylko taka okrutna zawiść ludzka???? Czy te osoby były kiedyś na górkach, czy tylko tak sobie piszą na forum, uprawiając brudną politykę. Komentarze sa polityczne tylko i wyłącznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za parkiem na całych górkach! TBV może już go budować ale żada łapówki w postaci zgody na blokowisko. Bujać to my panowie szlachta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nikt nie korzysta z górek, ja też nie udam się  tam na spracer, bo strach tam z psem obecnie spacerować. Garsta osób blokuje tą budowę parku? czy to tylko taka okrutna zawiść ludzka???? Czy te osoby były kiedyś na górkach, czy tylko tak sobie piszą na forum, uprawiając brudną politykę. Komentarze sa polityczne tylko i wyłącznie.[/quote]   [quote]Komentarze na zamówienie centrali z pisu, masz rację, absolutnie to nie ma nic wspólnego z dyskusją o górkach, tylko opluwaniem pana prezydenta, nie doszukasz się w pisie kultury, góra daje przykład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowę parku blokuje obecny właściciel. Nikt mu nie broni tam robić parku ale wymyślił sobie bloki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze na zamówienie centrali z pisu, masz rację, absolutnie to nie ma nic wspólnego z dyskusją o górkach, tylko opluwaniem pana prezydenta, nie doszukasz się w pisie kultury, góra daje przykład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie jest niezrozumiałe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzedni właściciel firma Echo chciała galerię tam budować, to ja wolę kilka bloków i park anizeli kolejna galerię. Dzieciaki iech spędzają wolny czas na zabawach na powietrzu a nie duszą się w galeriach jedząć kebaby. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie marze, ze zimą można by tam zrobić dziciakom jakąs górkę czy lodowisko? latem basen, czy inne ścieżki do uprawiania sportu, byłoby cudownie, wiem ,ze wiele rodzin chętnie by spędzało tam czas, teraz nikt nie ma takiej możliwości, jestem za parkiem jak najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczna czesc komentarzy za zabudowa pisze ta sama osoba.
A ja odnoszę wrażenie, że większość komentarzy przeciwko zabudowie pisze jedna i ta sama osoba. Mało tego, pod kolejnymi artykułami nt Górek wrzuca dokładnie te same gotowce.
 Zapewniam Cię że nie ta sama . Ja jestem przeciw zabudowie - w sumie to mieszkam na Choinach i mam to gdzieś - jęśli chodzi o jakość powietrza - bo teoretycznie cały syf będzie się kumulował w mieście - w centrum . Aczkolwiek wg mnie jest to przekręt i wybudowanie takiej ilości bloków na górkach czechowskich to tylko kasa dla deweropera - my jako mieszkańcy lublina nic z tego nie będziemy mieli. Nie ma przesłanek społecznych dla tej zabudowy - jeśli ktoś myśli że miasto się rozwinie dzięki temu że będzie więcej mieszkańców - to sory ale jest w błędzie -  pozatym TBV sprzedaje drożej swoje mieszkaniania niż np spółdzielnie - przykład bloków przy Koncertowej - co do jakości wykonania - wg. mnie gorsze niż te tańsze obok bloki pod wględem jakości użytych materiałów jak i kolorystyki i bryły budynków .   Niech tylko prezydent weźmie odpowiedzialność i ma świadomośc że za 20-30 lat ludzie na raka płuc - czyli nasze dzieci i wnuki - będą umierać jak muchy. Jak ktoś nie ma czasu na czytanie  oficjalnych raportów dot smogu i jakie są konsekwencje - w tym przypadku zabudowy górek czechowskich - to może niech nie pisze że jest za zabudową górek  przez TBV.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam   wypowiedzi  niektórych osób  na spotkaniach w sprawie górek, były one bardzo upolitycznione, radni PISu oczywiście zabierali głos, także więcej nie wezme w nich udziału....i Ci rzekomo przejęci losem górek...teraz jest referendum, niech sie wypowiedzą mieszkańcy i to jest uczciwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby rządził PIS to bezdomny Pan Stanisław mógłby kupić nam te górki, jak maybachy Rydzykowi "Pan Stanisław Niestety zmarł"- tak oznajmił ojciec Rydzyk po tym jak dostał w prezencie 2 maybachy od p. Stanisława
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...