Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mój syn miał szansę na piękną karierę w prokuraturze ale ci z pisss znaleźli, że byłam oficerem w SB i ZOMO. Nie daruję im tego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaśpiewajmy razem na stojąco z ręką na sercu: Wyklęty powstań, ludu ziemi, Powstańcie, których dręczy głód. Myśl nowa blaski promiennymi Dziś wiedzie nas na bój, na trud. Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata, Przed ciosem niechaj tyran drży! Ruszymy z posad bryłę świata, Dziś niczym, jutro wszystkim my! - Czyli KOD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE BYŁA NADZWYCZAJAJNA KASTA gdy następowały kolejno: Inwigilacja dziennikarzy Afera stadionowa Afera hazardowa Afera Elewaru Zamknięte kopalnie Podwyższony wiek emerytalny AmberGold Podniesienie VAT Afera Podsuchowa Zwiększenie składki rentowej Umowy śmieciowe 15% bezrobocie Głodne dzieci PlatformaOszustów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten "na telefon" z Gdańska też palił świeczki ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba rozbić tę klikę kolesiowską, co skazuje tylko tych co nie mają na wykupienie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Za 10 tys. „dobrze żyć można tylko na prowincji”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy A A A Adaaam z GWymiotnej pozdrowił już brata SĘDZIEGO Stefana ze Szwecji  podejrzanego o popełnienie w 1952 i 1953 roku w Warszawie 30 przestępstw stanowiących zbrodnie komunistyczne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to chodzi, nosi te podsunięte napisy? Ludzie, komu a i opłaceni. Możecie sobie chodzić, posr...c się i tak nie pomoże Wręcz przeciwnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majątek pewnej pani, co to się z Gierkiem fotografowała i broni teraz "demokracji" nadając na Polskę do unijnych towarzyszy -  dom dwa mieszkania 2,42 mln zł na funduszach 197 tys. zł 14 tys. dolarów 15 tys. euro papiery wartościowe - 284 tys. zł pół kilograma złota kilka działek.... „Za 10 tys. „dobrze żyć można tylko na prowincji"???????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASTA SĄDOWA WONNNNNN!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopacz z P0 sama oświadczyła że korzystała z pomocy ponad 50 trolli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CI sędziowie, którzy wydają niezawisłe wyroki i walczą o demokrację tak bardzo oraz wypowiadaj się i wydaja werdykty publicznie na tematy związany z vice ministrem i innymi sprawami publicznymi powinni mieć dożywotni zakaz orzekania. Zawsze myślałem, że są na na to paragrafy (zawiadomienie, śledztwo, dowody, sprawa, wyrok) a tu na podstawie jakże rzetelnego onetu już wydali wyroki...to jak oni postępują w trudnych sprawach... daje do przemyślenia pod rozwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Moja żona dostała ten samochód od babci pod choinkę, w czym problem???"- Sławek Neuman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto podnosi rękę na władze sądową, temu władza sądowa rękę odrabie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sokołowski źródłem złego odbioru społecznego sędziów (bo hejt to zbyt ostre określenie) jest ich postawa wobec społeczeństwa! Na własnej skórze doświadczyłem arogancji, chamstwa, traktowania z góry pani sędziny. Proszę sobie przesłuchać losowo nagrania z rozpraw sądowych (jeśli takowe są rejestrowane). Ja czułem się jak uczniak rugany co chwila przez wszechwładną panią sędzinę! Brak kultury osobistej, brak zrozumienia faktu, że jej zawód to misja - służba wobec społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewne oczywistości są nad wyraz niezrozumiale dla osób nikczemnie wyedukowanych i nastawionych na ochłapy z pańskiego stołu. Jest to tak oczywiste, że nadal zastanawiam się, co może powodować zachowaniem mojej matki,  niezbyt chętnie eliminujących PiS-owskie śmiecie z grona znajomych! Mądra, znająca języki obce absolwentka poważnej uczelni z dwoma fakultetami i dobra kobieta stara się ich traktować, jak normalnych ludzi.... Zadziwiające
 PEDiatra i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Piebiak jest z Lublina.? Wstyd. Wstyd
 Raczej z okolic Biłgoraja, aczkolwiek mieszkał przez pewien czas w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że trolle pisowskie nie prużnują i pracują gorliwie. Przykład waszej koleżanki Emilii powinien wam dać dużo do myślenia. Jeżeli to nie trolle, to jeszcze gorzej. Tępota i ociężałość umysłowa większości komentujących poraża. Jak musi się jeszcze skompromitować partia żądząca, żebyście przejrzeli na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pierwsza solistka naszego parlamentu zaprezentowała dzisiaj również swoje umiejętności wokalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Jaś Kowalski po pijaku spowoduje wypadek/stłuczkę i dziennikarze to opiszą to spodka się za z zasłużonym hejtem. Jeśli Jaś Kowalski jest sędzia/adwokatem po pijaku spowoduje wypadek/stłuczkę i dziennikarze to opiszą to już jest zagrożenie demokracji i państwo totalitarne. Brawo Panie Piebiak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...