Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zalosna zbieranina broniaca komuchow kolesie broniacy kolesi i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi oczywiście o tych sędziów, uczciwie zwijających 50 zł, jeżdżących na podwójnym gazie, usłużnych każdej władzy, która ma na nich teczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pierwsza solistka naszego parlamentu zaprezentowała dzisiaj również swoje umiejętności wokalne?
 dziś tylko oralne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja popieram sędziego, który sądził Najsztuba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karas - czy zakup słownika ortograficznego stanowi dla Ciebie barierę finansową nie do przeskoczenia? Kompromitujesz swojego nauczyciela (lub nauczycieli) języka polskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten "na telefon" z Gdańska też palił świeczki ? :)
 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy A A A Adaaam z GWymiotnej pozdrowił już brata SĘDZIEGO Stefana ze Szwecji  podejrzanego o popełnienie w 1952 i 1953 roku w Warszawie 30 przestępstw stanowiących zbrodnie komunistyczne ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne! Ale z frekwencją coś nie halo, a niejaki Karaś jak chce coś napisać to niech się nauczy pisać po polsku Chyba że nie jest Polakiem, co sądząc po treści wpisu budzi wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo pisowskie sie uaktywnilo szczerbaty i reszta dziczy sypnela ochlapem a talatajstwo juz przy kompach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASTA SĄDOWA WONNNNNN!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://wiadomosci.onet.pl/wybory-samorzadowe/gosc-radia-zet-i-onetu-sylwester-tulajew-o-marszu-rownosci-w-lublinie/sb9jk1h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO LUBELSKI URZĘDNIK PAŃSTWOWY NIE RESPEKTUJE MIAŻDŻĄCEGO WYROKU NSA ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare ubeki i trochę otumanionych pożytecznych idiotów, którym wdrukowano, że demokracja to jest "żeby było tak jak było". Jak na nich patrzę to tylko się utwierdzam w przekonaniu żeby na PiS głosować.
 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walcie się na ryjjjj czerwona zarazo i tęczowa tez wasz koniec bliski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Poseł Krzysztof B (PLATFORMA) stał za zorganizowaną grupą hejterów. ” - i narracja ubecka się rypła na starcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze na światłych, świadomych obywateli, członków KOD w sprawach ważnych można liczyć. Brawo!
  Szkoda tylko, że niektórzy z tych "światłych i świadomych" zapominali płacić alimenty na własne dzieci i mieli jakieś problemy z rozliczeniami partyjnymi. Wszyscy dobrzy i jedni i drudzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewne oczywistości są nad wyraz niezrozumiale dla osób nikczemnie wyedukowanych i nastawionych na ochłapy z pańskiego stołu. Jest to tak oczywiste, że nadal zastanawiam się, co może powodować zachowaniem mojej matki,  niezbyt chętnie eliminujących PiS-owskie śmiecie z grona znajomych! Mądra, znająca języki obce absolwentka poważnej uczelni z dwoma fakultetami i dobra kobieta stara się ich traktować, jak normalnych ludzi.... Zadziwiające
Głos tolerancji i szacunku dla politycznego przeciwnika - Boże strzeż dzieci przed takim pediatra. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróciłem uwagę na czas dodawanych komentarzy i na ilość lajków. Czas to kilka minut różnicy, lajki taka sama ilość. Z którego ministerstwa teraz piszecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo pisowskie sie uaktywnilo szczerbaty i reszta dziczy sypnela ochlapem a talatajstwo juz przy kompach
 Była zmiana o 22 i debile nie ogarnęli że o tej godzinie nie ma ruchu na forum i natłukli komentarzy i olejek jak w południe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, jest taka sprawa. Mój bilet na lot z Warszawy do Rzeszowa jest anulowany, nie wiem o co chodzi. Nie leci nikt samolotem tą trasą żeby mnie zabrać? A i mam narty że sobą(nie powinno to chyba przeszkadzać)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...