Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak widać po komentarzach - pisowskich trolli jest pełno - lub jeden bardzo aktywny. Żeby nazywać tych ludzi ubekami, lewakami, kastą... no cóż. Debilizm pisowski się szerzy i chyba jest nieuleczalny. Ostatni skandal w MS to wypisz wymaluj właśnie ubeckie metody szukania "haków", mieszania ludzi z błotem - i to się dzieje w naszym kraju? W 2019 roku? Zaczynam wierzyć Kukizowi, że w Polsce demokracji nigdy nie było... a do normalnych inaczej, czyli pieniaczy pisuaru: poczytajcie sobie trochę książek historycznych - choćby niejakiego Żaryna: nawet takie szaraczki-żołnierze jak wy dostawali po *** (albo i gorzej) jak już nie byli potrzebni lub właśnie byli - jako kozły ofiarne. Zdrowia! (psychicznego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli dochodzi do takich patologii na najwyższym szczeblu władzy to co musi sie dziać w innych departamentach.. a dodtakowo w policji wojsku sluzbie zdrowia. To tylko wiezcholek gory lodowej. Ludzie opamietajcie sie swiat nie konczy sie na 500+. Stop PIS #REVLUTION
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 pancernych powiadasz bo tylko to ma do zaoferowania panstwowa tv.... zal serial ktory byl 100000000000000.razy.  nikt juz nie chce tego ogladac. To wychodza na chodniki bo do ludzi zaczyna docierac ze ten caly pis to poprostu wielka sciema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, jest taka sprawa. Mój bilet na lot z Warszawy do Rzeszowa jest anulowany, nie wiem o co chodzi. Nie leci nikt samolotem tą trasą żeby mnie zabrać? A i mam narty że sobą(nie powinno to chyba przeszkadzać)
 A co z agentkami towarzyskimi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Moja żona dostała ten samochód od babci pod choinkę, w czym problem???"- Sławek Neuman
 Bredzisz, tylko Kardaszwski dostał od bezdomego Stanisława z Warszawy 2 Maybachy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasta chce być poza kontrolą, nie są wybierani na poszczególne funkcję w wyborach, tylko mianują sami sobie, kontrolują sami sobie, oceniają sami siebie, dbają żeby włos z głowy żadnemu nie spadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słyszałem żeby któryś z sędziów opisanych przez Emilię dementował to o czym pisała, oburzaja się że pisała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki protest, to dobre ćwiczenia gimnastyczne dla kasty, urzędasów i pseudo aktywistów, normalnych, ciężko pracujących ludzi nic to nie obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko pracujących to obchodzi ty tępy pisi burolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie, macie zapier... Za miskę ryżu. Kur.... Stary jaka darmowa służba zdrowia, no proszę cię.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak widzę tych ciężko pracujących na zdjęciach, ciągle te same gęby, czekające na powrót do koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższa pora na wyzwolenie zniewolonych, co z pobudek ideologicznych lub komercyjnych uprawiają socjotechnikę. Na ten przykład powszechna abolicja pozwoliłaby na oczyszczenie przestrzeni publicznej z tych, co pracując w sferze budżetowej uprawiają hejt, by dorobić do pensji lub dogodzić swoim zwierzchnikom. Jednym z najlepszych przykładów takich działań są komentarze pod informacjami dotyczącymi lubelskiej "ściany wstydu" i "karuzeli deweloperskiej", których jest 100% więcej niż aktywności w realu. Kandydatki do reelekcji również nikt nie widział na dyskusjach ws. zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania, a o nieprawidłowościach była informowana tak jak inni członkowie jej klubu poselskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes apeluje,prezydent apeluje o zgode Narodową.W ministerstwie kierowanym przez koalicjanta,pracuja ludzie,ktorzy zajmują sie "produkcją paszkwili" czy żyjemy w Państwie "Prawa" czy "Bezprawia i Bezsprawiedliwości"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bury z Muchą to przypadkiem przechodzili tamtędy z tragarzami? Czy to może ustawka wyborcza? Parę osób z "młodzieżówki" to byli pracownicy IV Departamentu MSW( walka z kościołem). Lublin pamięta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis to jak każdy wie związek przestępców, nawet "naczelnika" nazywają HERSZTEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro onet wszedł i udostępnił bezprawnie prywatną korespondencję i za dowód grzechów podaje że ktoś wysłał e-maila do odbiorcy że ma wiedzę na temat pewnego sędziego to już chyba mają mało haków bardziej istotnych dla swojej niecnej walki. Jeżeli ja udostępnię dowód przestępstwa np. drogowego z mojej kamerki to ten dowód nie jest istotny prawnie a tutaj takie działania sędziów? Dziwne to trochę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubeckie pensje komunistów i ich pomiotów to i czas jest na pajacow anie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czterech lat te same buźki oderwane od koryta, marzą o powrocie co niektórzy jeszcze usługujący Jaruzelowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co twój syn jest winny, że ma *** matkę. Jak twój pradziadek ukradł to ty masz siedzieć? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poślico Mucho a czy Kopaczowa nadal zatrudnia tych 50 trolli o których mówiła jak była premierem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...