Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekrutacja trwa. Czym kuszą prywatne uczelnie w Lublinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 września 2019 r. o 10:00 Powrót do artykułu
Omijać farmację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omijać również pedagogikę(każdy kierunek),bo po tym nie ma pracy.Nauczycieli za dużo A dzieci za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadchodzą ciężkie czasy dla tych prywatnych Wyższych Szkółek Baunsu i Lansu oraz Malowania Paznokci....idzie niż demograficzny, nik sie nie bedzie pakował na prywatną pseudouczelnie, skoro panstwowe mają miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą studiować. Towarzysze partyjni którym do objęcia stołka będzie potrzebny papier. Przecież nie pójdą na prawdziwe studia na których trzeba zakuwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż ty za herezje kolego prawisz... Za dużo nauczycieli? Broniarz szuka 10.000 nauczycieli, bo ponoć tylu brakuje... W jego snach. Sam dziwię się, że rząd nie pozwalniał ZNPowców. Przecież teraz wyjdzie parę tysięcy dobrze przygotowanych, bo po 5ciu latach studiów inaczej nie może być, bezrobotnych belfrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż ty za herezje kolego prawisz... Za dużo nauczycieli? Broniarz szuka 10.000 nauczycieli, bo ponoć tylu brakuje... W jego snach. Sam dziwię się, że rząd nie pozwalniał ZNPowców. Przecież teraz wyjdzie parę tysięcy dobrze przygotowanych, bo po 5ciu latach studiów inaczej nie może być, bezrobotnych belfrów.
 Na wsiach brakuje, ale nikt nie chce jeździć po całym powiecie od szkoły do szkoły, bo w jednej nie zbierze się etat. W miastach nadal "biją się" o posady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie WSEH w Bielsku skusił kierunkiem Sport i Zdrowie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Rekrutacja na studia I stopnia jest jeszcze otwarta w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Zainteresowane osoby zachęcam do złożenia aplikacji poprzez naszą stronę internetową wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Dodam, że zapisując się na studia do dziś 16 września do północy można zaoszczędzić 85 zł - wpisowe nie jest pobierane. Zapraszam! Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja najpierw prace znalazłem :P a potem studia jesli chodzi o studiowanie prywatnie to w tej kolejnosci trzeba to robic :) pracuje we Wrocławiu a studiuje na DSW fajna uczelnia kierunki bardzo przyszłosciowe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie kierunki sa jeszcze dostepne w tym roku ? zeby sie zapisac ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie kierunki sa jeszcze dostepne w tym roku ? zeby sie zapisac ?
Mimik, aby to sprawdzić musisz złożyć wniosek na naszej stronie: ***s://dlakandydata.dsw.edu.pl Po złożeniu wniosku otrzymasz informację czy zostałeś przyjęty na studia. W razie pytań służę pomocą Pozdrawiam, Online Ekspert Dolnośląskiej Szkoły Wyższej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze nie ma takiego spisu czy kierunek jest juz pełny. wyniki matury decyduja o dotaniu sie ? czy kolejnosc zapisów ? o dostaniu sie na kierunek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze nie ma takiego spisu czy kierunek jest juz pełny. wyniki matury decyduja o dotaniu sie ? czy kolejnosc zapisów ? o dostaniu sie na kierunek
  Mimik taką informację możesz uzyskać telefonicznie w dziekanacie naszej uczelni. O przyjęciu na studia decyduje kolejnosc zgłoszeń. W razie pytań służę pomocą Pozdrawiam, Online Ekspert Dolnośląskiej Szkoły Wyższej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wybrałam WSEH i administrację, polecam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem na 2 roku na zarządzaniu na WSPA :P polecanko! uczelnia ma wysoki poziom, a przynajmniej mój przedmiot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...