Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Remont akademika Amor w Lublinie. Nie będzie już pokoi 3-osobowych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2019 r. o 11:15 Powrót do artykułu
Kolejny cios zadany planom tych, którzy obuli się w przewartościowane apartamęta pod wynajem studenciakom z nadzieją na zrobienie interesu życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mieszkałem ale się cieszę :) nareszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale już klimatu sterego ikara, czy legendarnej feminy nic nie przywróci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mile wspominam okres studiów. Bójki, rozboje, chlanie, ćpanie, krojenie frajerów po pijaku na ulicy, nocne dewastowanie miasta itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fakt , uprawianie amorów we trójkę to w cywilizowanym kręgu osób to problem , ale zboczeńcom z LGBT to pewnie nie przeszkadzało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arkadiusz z żółkiewki byłeś tym bitym i krojonym frajerem na ulicy? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mile wspominam okres studiów. Bójki, rozboje, chlanie, ćpanie, krojenie frajerów po pijaku na ulicy, nocne dewastowanie miasta itp.
  Ja tam nic takiego ze studiów nie pamiętam. Właściwie to niewiele pamiętam, tak dawałem w palnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...