Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I wszystko jasne. Następne grube miliony wyrwane RP i UE przez czarnych na własne potrzeby.Tak im państwowa i europejska kasa nie śmierdzi. Seminarium duchowne ( niepubliczne ) - to jest dla Lublina priorytet !!!A B16 z Watykanu nie mógł kopsnąć kasy? Przecież to jego zafajdany biznes i jego posesja. Mnie też płot się wali - poproszę o 10 baniek z Regionalnego Programu Operacyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie ma pilniejszych potrzeb? Do roboty niech się wezmą i sobie sami to wyremontują (...)
Ostatnio edytowany 4 listopada 2011 r. o 07:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pazerność i bezczelność sukienkowych nie zna granic. Ale z drugiej strony,jeśli ludzie sami chcą być skubani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nikt nie pamięta ile kościół pomógł nam w czasach trudnych, najpierw trzeba samemu spojrzeć na siebie żeby móc oceniać tak perfidnie innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj Mera i Che, jesteście takie typy prymitywne, że nawet po przeczytaniu artykułu o zapłodnieniu pszczół, czy o karpiu świątecznym, wasza odpowiedź będzie zawsze ta sama : POMIDOR!!! Czyli na jakikolwiek temat bylby artykuł, i tak będziecie atakować kościół.Słowa jakich używacie to styl z lat 1949-1952, czyli czasów Juli Brystygierowej i Jakuba Bermana w UB. Albo więc jesteście starymi, śmierdzącymi UBekami, albo ich wnukami. Tak czy siak piszcie zawsze POMIDOR, na wiecej wasza inteligencję i tak nie stać. HEEEE heeee heee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hey, Che!!! A ty w ogóle wiesz co to starodruki???? A czy po tygodniu kucia przed lustrem byłbyś w stanie powiedzieć słowo: inkunabuły???? Na początek byś się zbliżył 10 km do inteligencji księży katolickich, powtarzaj przez 2 miesiące: SIANO! SŁOMA! SIANO! SŁOMA! SIANO! SŁOMA! SIANO! SŁOMA !SIANO! SŁOMA! SIANO! SŁOMA!SIANO! SŁOMA! SIANO! SŁOMA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj Mera, to ja słynna piosenkarka, naypienkniejsza, yntelygentna.Jak tak bedziesz pisał to ja cie przewyższe moją yntelygencją. To ja, wasza DODA, co mam wysokie AjKju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja im nie wierze już w nic co mówią.Kler to najbardziej pażerna,zakłamana i fałszywa grupa poza małymi wyjątkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby kolejny bezzasadny atak na kościół: PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZPAETZ PAETZ PAETZ PAETZPAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ KOMISJA MAJĄTKOWA KOMISJA MAJĄTKOWA KOMISJA MAJĄTKOWA KOMISJA MAJĄTKOWA KOMISJA MAJĄTKOWA KOMISJA MAJĄTKOWA PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZPAETZ PAETZ PAETZ PAETZPAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ KOMISJA MAJĄTKOWA KOMISJA MAJĄTKOWA KOMISJA MAJĄTKOWA KOMISJA MAJĄTKOWA KOMISJA MAJĄTKOWA KOMISJA MAJĄTKOWA PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZPAETZ PAETZ PAETZ PAETZPAETZ PAETZ PAETZ PAETZ PAETZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a nikt nie pamięta ile kościół pomógł nam w czasach trudnych, najpierw trzeba samemu spojrzeć na siebie żeby móc oceniać tak perfidnie innych
TAAAK POMÓGŁ... GWAŁCĄC DZIECI ....SKANDALE PEDOFILSKIE TO JEDNA Z LEPSZYCH FORM POMOCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bliski napisał:
Słuchaj Mera i Che, jesteście takie typy prymitywne, że nawet po przeczytaniu artykułu o zapłodnieniu pszczół, czy o karpiu świątecznym, wasza odpowiedź będzie zawsze ta sama : POMIDOR!!! Czyli na jakikolwiek temat bylby artykuł, i tak będziecie atakować kościół.Słowa jakich używacie to styl z lat 1949-1952, czyli czasów Juli Brystygierowej i Jakuba Bermana w UB. Albo więc jesteście starymi, śmierdzącymi UBekami, albo ich wnukami. Tak czy siak piszcie zawsze POMIDOR, na wiecej wasza inteligencję i tak nie stać. HEEEE heeee heee
Obawiam się że Bliski używa języka Biskupa Bostonu ,"kościół jest piękny,wspaniały,cudowny"A ani Julia Brystygierowa,ani Jakub Berman o ile byli zbrodniarzami to nawet nie udało im się zamordować1/1000 tyle osób co Inkwizycji czyli Kościołowi.Julia Brystygierowa,ani Jakub Berman dzieci seksualnie nie wykorzystywali a Kościół owszem tak i latami uważał że problemu nie ma. dLATEGO " BLISKI" LUBISZ PRZESTĘPCÓW :MALWERSANTÓW ZBOCZEŃCÓW SEKSUALNYCH, PEDOFILII TO SCHOWAJ TĘ SWOJA SYMPATIĘ DLA SIEBIE- NIE OBRAŻAJ INNYCH BO WIĘKSZOŚĆ LUDZI PRZESTĘPCAMI SIĘ BRZYDZI i nie każdy jest fanatykiem jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bliski napisał:
Słuchaj Mera i Che, jesteście takie typy prymitywne, że nawet po przeczytaniu artykułu o zapłodnieniu pszczół, czy o karpiu świątecznym, wasza odpowiedź będzie zawsze ta sama : POMIDOR!!! Czyli na jakikolwiek temat bylby artykuł, i tak będziecie atakować kościół.Słowa jakich używacie to styl z lat 1949-1952, czyli czasów Juli Brystygierowej i Jakuba Bermana w UB. Albo więc jesteście starymi, śmierdzącymi UBekami, albo ich wnukami. Tak czy siak piszcie zawsze POMIDOR, na wiecej wasza inteligencję i tak nie stać. HEEEE heeee heee
Oczywiście najlepiej po chrześcijańsku komuś naubliżać od tępaków, ubeków i inszych swołoczy. To taka miłość bliźniego.Tak ksiądz i Pismo Święte uczy ? Ciekawe? To taka wysoce merytoryczna odpowiedź na czyjeś odmienne poglądy? Bo ktoś śmiał naruszyć świętość. Tylko szanowny kontrdyskutancie przyjmij do wiadomości, że z racji swojego wieku ja już kiedyś przeżyłem podobne kanony nietykalności i jedynej słuszności. Przeżyłem to boleśnie do roku 1989. Wtedy były czerwone święte krowy. Teraz są czarne.I czym to się różni. Niczym. To samo dno. Dno, które nic Ojczyźnie i człowiekowi nie pomogło, nie pomaga i nie pomoże. Bo czy ktokolwiek widział jakiegoś purpurata co by pofatygował grubaśny zad do ubogich, dotkniętych jakimś nieszczęściem ( powodzie, pożary, wichury itp.) ludzi.. Nigdy. Oni nie są do tego. Oni są do darcia kasy za wszelką cenę i w jak największych ilościach. Nawet od szatana, jak jeszcze niedawno sami nazywali Unię Europejską. Oni są też tylko od tego beznadziejnego bełkotu którym karmią ciemnogród od kilkuset lat. Nic od serca i z rozumem, tylko na odpieprz. Oni są od hektarów, kamienic, limuzyn i wszechobecnego kapiącego złota. Oto wielka tajemnica wiary – grunty, złoto i dolary. Tak Pan Jezus i Apostołowie nakazali? Wydaje mi się, że nie. Dlatego przed pisaniem następnych obelg zastanów się i wskrześ w sobie odrobinę realizmu i samokrytycyzmu. Wierz w Boga a nie w łapsa w czarnej kiecce. To żadna, ale to żadna świętość. To tylko urzędnik pazernej firmy. Firmy z bardzo ograniczoną odpowiedzialnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...