Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przebudowa Romantycznej TAK !!! i to szybko ,,,ale następna Tymiankowa (zaczęta)...łącznie ze światłami na JPII.... PS. Bo tak się nie da... zatoki po jednej stronie ....a przejazdu i wyjazdu nie ma !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy w tym roku spełni się obiecany przez Pana Prezydenta remont ul. Kaskadowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy remont dziurawej ul. Dragonów na Czubach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wapienna dalej w ciemnej d..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby jeszcze zlikwidowali ten skansen pijacki "U stacha" przy al. marzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy budowa Nadrzecznej? Panie prezydencie obiecał Pan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że remontują dziurawe ulice. Ale czy nie rozsądniej byłoby najpierw wybudować ulice tam, gdzie ich po prostu nie ma (przynajmniej nie w wersji asfaltowej), a które były już wcześniej obiecane? Po dziurawych ulicach, chociaż niekomfortowo, to jednak da się przejechać. Na tych bez asfaltu w okresie np. jesiennej pluchy już takiej pewności nie ma i można ugrzęznąć w błocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Pogodną? Szczególnie odcinek od Grabskiego do Herc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*********  KIEDY   WRESZCIE   W   TYM   ANTYLUBELSKIM  RATUSZU   POPRA   MOJA   PROPOZYJE   I   UWOLNIA   LUBLIN   OD   ZABLOKOWANIA   AUTAMI ?. *************************   Juź  od  paru  lat  przekazuje   władzom   Lublina   zorganizowania   KONKURS  PROJEKT   WIE LOKONDYGNACZJNEGO   BUDYKU   GARAZU .   Wybralibyśmy  estetyczny  PROJEKT  który   mógłby  stanąć  nawet  w  kilku   miejscach   CENTRUM  Lublina ,  we   wszystkich  Osiedlach  mie szkaniowych , na  rogatkach  przy  wjazdach  do  Lublina  czy  nawet   Zalew  Zemborzycki  i  Dąb rowa .   Budynek  byłby  samofinansujący  a  opłaty  zachęcające  do  parkowania .   Zniźki   dla   niepełnosprawnych  na  parterze .   Organizacja  miesięcznych  abonamentów   a   Mieszkańcy  Lu blina  mogliby  wreszcie  bezpiecznie  spacerować  po  chodnikach  miejskich .                                 Oczekujemy  na  organizacje   KONKURS   PROJEKTU   WIELOKONDYGNACYJNEGO   BUDYN KU-GARAZU .     W   osiedlach   mieszkańcy  mogą  przespacerować  się  do  swoich  domów  od  BUDYNKU*-GARAZU   a   nie  jeździć  po  trawnikach  i  chodnikach   stwarzając  niebezpieczeńst wo  pieszym   i   DZIECIOM !.     WE   LOVE   AVER    CHILDREN .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej mają drogi. A jest wiele miejsc gdzie nie ma. który radny tam mieszka i sobie chce zafundować z ogolnej kasy autostradę pod swoją klatkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.