Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już tylko krok do czipowania ludzi! NWO działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byłem w szpitalu w kwietniu i pielęgniarka przynosiła pacjentom do sali leki to mimo iż miała nasze nazwiska na opasce na nadgarstku to jeszcze się pytała jak się nazywamy. Po "zaczipowaniu" będzie tak samo, to pieniądze wyrzucone w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już teraz brakuje pieniędzy na leki dla ciężko chorych ludzi, a po wprowadzeniu opasek z kodami będzie łatwiej zidentyfikować ZWŁOKI..? ''Nowy system identyfikacji pacjenta jest dużym przedsięwzięciem finansowym i logistycznym. Koszty będą znaczne.'' ..pewnie ktoś dostanie premię za wprowadzenie innowacji, a ktoś inny sporo zarobi na produkcji niezbędnych/?/ opasek i czytników. Nic to jednak nie zmieni w sposobie porozumiewania się lekarza z pacjentem, nadal będzie słychać w innej sali pytania i odpowiedzi, co jest powodem komentarzy i śmiechów personelu i i pozostałych pacjentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będąc zimą bieżącego roku w jednym z bardzo dalekich krajów "trzeciego" swiata musiałam tam otrzymać opiekę medyczną przez kilka dni. Bradzo szybko ją otrzymywałam. Jednocześniedostałam kartę elektroniczną, z która zgłaszałam sę do szpitala. A u nas taka rewolucja jest zapowiadana ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zakładamy, że koszt wprowadzenia całego systemu wyniesie powyżej 14 tys. euro" 14 tysięcy euro, to bez mała 60 tysięcy złotych. W szpitalach brakuje na leki, leczenie, szpitale zadłużone itd, a tu ktoś "mądry" wymyślił "kodowanie" pacjentów, jakby w tym ubogim zdrowotnie kraju. Jak gdyby to, czy tu leży Kopwalski czy Iksiński było najważniejsze, i objęte najwyższą klauzulą tajności. Wydawajmy pieniądze na leczenie i skrócenie kolejek do lekarzy, a nie na jakieś wymyślone pierdoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...