Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rezygnacja w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym

Utworzony przez Simplex, 13 maja 2020 r. o 22:04 Powrót do artykułu
Czy ktoś wie co ta instytucja stworzyła bądź wniosła cokolwiek do budżetu Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam chyba była jakaś afera związana z wyłudzeniami kasy unijnej na niby jakieś projekty. CBA zdaje się mieli. Zatem głównie zajmują się pozyskiwaniem pieniędzy unijnych na projekty w efekcie których powstaje coś bardzo nikomu niepotrzebnego ;) to biznes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam lepsze biznesy. Wystarczy sprzedawać szkolenia. Najlepiej urzędom pracy dla bezrobotnych. Na przykład przyuczenie do montażu szaf elektrycznych za 3000 zł w... 3 dni?! Ja robię dwa lata i do tej pory codziennie mam pytania. A program mają ambitny, bo obejmujący znacznie więcej niż kiedykolwiek wykonywałem. No, ale tak te szkolenia wyglądąja. Szkolenia kosztują krocie, urzędy płacą, a kursant... no cóż nic nie wie i nie potrafi. Ale papierek ma. Moja siostra miała kurs komputerowy i do þej pory nie potrafi nawet programu zainstalować. Ja byłem na kursie obsługi wózka widłowego. I myślicie, że kogokolwiek nauczyli? Mi poszło bardzo dobrze, bo od roku jeździłem wózkiem po zakładzie. Wszystkie szkolenia opłacane z kasy panstwa, czy firm to pierdułki nic nie dające. Skończyłem kurs pedagogiczny w 9 miesięcy i czegoś więcej się dowiedziałem? Pomogło mi w pracy nauczyciela? Nic, a nic. Z internetu więcej się dowiedziałem. W Polsce, by elektŕyk cokolwiek mógł zrobić, musi mieć uprawnienia SEPowskie. Czyli fikcyjne szkolenie i kasa do sakiewki Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Co 5 lat trzeba je powtarzać. A w Niemczech wystarcza dyplom uczelni i tyle. Robię na drutach o średnicy 240. Mogę bo mam dyplom inżyniera. Niemcy nie uznają Polakom inżyniera, ale traktują mnie jak technika. Gorzej mają nasi Technicy. Im nic nie uznają, bo nie mają zaliczonej pracy w trakcie nauki. W Niemczech młodzi muszą parę lat przepracować zanim zostaną technikiem. Co prawda ciężko nazwać ich krzątanie po hali pracą. No, ale są. A w Polsce młodzi nie mają szans na taką pracę. Brak firm i brak pracy. A ponoć w polsce jest niższe bezrobocie jak w Niemczech?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nam, mieszkańcom-płatnikom, przypomnieć - co, przez te 15 lat „innowacyjnej działalności” osiągnięto???? A ile naszych pieniędzy zostało wpomowane w tą studnie, wylęgarnie pociotków politycznych? Ile „innowacyjności” jest w wynajmowaniu pomieszczeń?? Ile tej współpracy "biznesu z nauką" to poprostu podarowanie naszych zasobów i innowacji dla zydoamerykanskich korpo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż jakie rządy takie wyniki,a miało być tak pięknie. Wszędzie gdzie z jakimkolwiek biznesem splata się poprawnośc polityczna wszystko się wali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zrezygnował z przyczyn osobistych, ale coś trzeba było powiedzieć ;) To co się w LPNT teraz obecnie wyprawia wiedzą Ci którzy tam obecnie pracują. Odchodzą Ci którzy mają chodź odrobinę rozsądku, zostają Ci którym cały ten bałagan tworzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...