Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RMF: Ksiądz Walerian S. z Lublina stracił Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 września 2019 r. o 16:34 Powrót do artykułu
Co jest? Nie ma już autorytetów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja.O boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden pedał skarży drugiego pedała, też mi sensacja. Pewno ten Haliop będzie startował na posła skoro tak usilnie go reklamują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden pedał skarży drugiego pedała, też mi sensacja. Pewno ten Haliop będzie startował na posła skoro tak usilnie go reklamują.
 Pomyśl,choć za wiele wymagam od PiSowskiego ścierwa ile lat miał ten rzekomy "pedał" w roku 1986,skoro teraz ma 36 lat? Ogarniasz pajacu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze - zachowywał się co najmniej dwuznacznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest zbrodnia, to musi być kara. Nie rozumiem postępowania Kościoła, który za wszelką cenę chce chronić "swoich". Niczym Schetyna swe upadłe owieczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeden pedał skarży drugiego pedała, też mi sensacja. Pewno ten Haliop będzie startował na posła skoro tak usilnie go reklamują."
 Jak nisko trzeba upaść, żeby w ogóle napisać takie dwa zdania?!  Toż to dno dna!  A gdyby to TWOJE dziecko lub TWOJE wnuczę padło ofiarą takich praktyk jakiegoś księdza to też byś tak bronił księdza?  A ja podziwiam tego Piotra za to , że miał siłę i determinację do walki z kościelną machiną. Gdyby tak na raz ujawniono wszystkie kościelne przypadki to zapewne skala przerosłaby nawet tych zagorzałych obrońców panów w czarnych sukienkach i różnobarwnych czapeczkach. Niestety, w Polsce odkrycie całej prawdy jest niemożliwe, bo upadłoby wiele autorytetów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten na zdjęciu to ksiądz Walerian S ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten na zdjęciu to ksiądz Walerian S ?
 Nie, ale jak chcesz zobaczyć tego księdza to wpisz w wyszukiwarkę:  KUL Walerian S       W Wikipedii już nawet dopisali: " W 2019 zobligowany przez sąd do przeproszenia za czyny pedofilskie swoją ofiarę (sprawa się przedawniła)" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SpFling.com - świetny projekt dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera seksualnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkadzieiąt lat temu się stało i teraz ten ficyk wygrał proces?? Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty ciekawy sam jesteś pedałem i czarnym. Ogólnie rzecz biorąc powinieneś dostać w*** za ten wpis i swój zastany zywot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotow nie sieją. Sami się rodzą...kim trzeba być żeby napisać tak żałosny i podły komentarz??? Dno dna, poziom rynsztoku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty ogarniasz pajacu ze skoro byl niemowlakiem to jaki c*** pamieta jak go molestowal? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczekuję odbioru również Michnikowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to sie katabas zboczeniec kosciołem ,wiarą, kapłaństwem zasłania.jest coś na rzeczy ,że zarówno on jego koledzy zboki i cała firma KK ,ma wielki problem z prawdą ,która jak wiadomo ich wyzwoli od ciemnej masy tych nudnych starych parafian .........buahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję ze p Halliop nie poszedł z upodobaniem zboczonym w ślady tego Ks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam czas,jak ks.Walerian posługiwał w parafii na Bronowicach.Proboszcz zachłystywał się księdzem (wówczas doktorem) i tytułował go "profesor".A już mówiło się że to molestant.Kilku księży z tamtejszej parafii obroniło na KULu doktoraty.Czy to przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...